hallo dames even een vraagje vannacht toen ik naar de wc ging heb ik mezelf miskeken en 3 treden gemist! ik nam dus een grote stap en kwam tegen de muur terecht! op zich toen nog niet veel pijn beetje vervelend in mijn bekken maar dat had ik toch al. ik ging terug slapen en de beebs waren nog steeds actief. nu met het opstaan is de pijn in mijn bekken en rug echt 2x zo erg! ik kan heeeel lastig lopen en zitten en liggen doet ook pijn. moet ik de verloskundige hiervoor bellen? want de beebs zelf zijn nog steeds erg actief! alleen ikzelf ga nu vooruit als een 90 jarige en dat is best vervelend als dochterlief wilt spelen😉. ben trouwens 27 weken zwanger.
Jazeker moet je bellen... Ik heb dit ook gehad bij mijn zoontje destijds. Laatste trede gemist van de trap en een flinke smak gemaakt. Ik deed er ook best luchtig over hoor maar ze willen dit heel graag weten.. Niet alleen voor het welzijn van de kleintjes, maar ook voor mama sowieso doorgeven dus! Hoop dat je je snel wat beter voelt, is echt vreselijk zo'n bekken en rugpijn
ja idd wel even bellen hoor! Beh vervelend dat je zo'n last hebt Loop jij overigens bij een VK terwijl je zwanger bent van een tweeling?
ah op die manier! Bij ons werkt het kennelijk net even anders dan Maar bel inderdaad maar wel even, want het klinkt niet fijn meis! En evt een pcm nemen?
Ik zou zeker even bellen, met jouw termijn en twee babies zal je buik flink groot zijn dus verstap je je wellicht sneller. Het is heel goed dat je de babies voelde bewegen maar het kan zeker geen kwaad even een check up te krijgen. Paracetamol mag je Zowiezo slikken, voor de pijn. Voor andere pijnstilleng even overleggen n
Toen mijn zus van de trap viel moest zij METEEN naar de dokter voor een cardiotocografie en een check up!!!!
Ben ook in de zwangerschap eens van de trap gevallen maar hoefde niet langs te komen ivm geen bloes verlies, geen vruchtwater verlies en baby wel goed kunnen voelen. Dit waren wel drie belangrijke dingen. Maar het was wel goed om te bellen, dan kunnen zij het risico inschatten en eventueel controle doen. Misschien in overleg ook contact opnemen met een bekkenfysio therapeut?
Ik ben tijdens m'n vorige zwangerschap ook van de trap gevallen. Idd ook een tree of drie gemist. Had geen bloed of vruchtwaterverlies en geen pijn in m'n buik en voelde de baby's goed, dus heb niet gebeld. Wel twee dagen daarna de guo gehad met 20 weken. Dat duurde 2,5u en ging moeizaam doordat ik zo stijf was en erg pijnlijke bovenbenen en heupen had door de val. Maar goed, ik zou bellen als ik jou was. Had ik zelf ook moeten doen vind ik nu. Maarja, eigenwijs hè.
hoi dames! ben momenteel nog in het ziekehuis ik had gebeld en moest toch gelijk komen ik heb 24 uur observatie gehad en aan de ctg gehangen bloedafgenomen en echo's gedaan dus ze hebben alles even nagekeken! gelukkig gaat het met de boys goed en na gister met mij ook! ik kan weer bewegen! haha
Oef meis toch even schrikken! Wel fijn dat alles goed is met jou en de ukkies! Nu lekker thuis rustig aan doen en genieten!