Haha dat vind ik dus ook. Van mij mag standaard 1 oktober de herfst beginnen. Niet continue regen natuurlijk...maar lekker herfst fris met een zonnetje.
Ik zag de kruidnootjes ook al liggen in de supermarkt. Werk zelf in een supermarkt achter de kassa, ooit gevraagd waarom er kruidnootjes in september al in de winkel staan. Ik kreeg als antwoord dat het bij de herfst assortiment hoorde. Zelf koop ik ze pas als de Sint met de stoomboot is aangemeerd in Nederland.
Chocolade pepernoten mogen ze van mij het hele jaar verkopen! ( Voor de lijn minder goed) En ik vind het stommer om nu met je kind een winterjas te gaan kopen. Altijd om deze tijd liggen ze al in de winkel. Denk dat ouders het een probleem vinden, kinderen niet. Blijkbaar is er een markt voor anders zou het niet gebeuren. Ik vind het dus niet stom
Ik vind het prima Heb gister al pepernoten gekocht en die vielen bij iedereen zeer in de smaak En vooruit, ook een beetje marsepein gesnoept. Dat is echt mijn guilty pleasure
Het was gisteren de warmste 7 september in 100 jaar dus dat is natuurlijk vreemder dan pepernoten in september, wat ieder jaar (al vanaf dat ik me kan herinneren, in de jaren '90 was dit al) weer is.
Stom om met.je kind een winterjas te kopen? Tja ik denk dat het stommer is om te wachten en er in november achter te komen dat er niks meer is.
nou inderdaad waarom is dat stom? ik heb liever eentje die ik graag wil in de goede maat dan dat ik straks niks meer kan vinden wat leuk is
Ik koop voor mezelf ook altijd deze tijd al een winterjas. Tegen de tijd dat je hem nodig hebt hangen alleen de minder leuke er, in maar xxs en xxl.
laat ik mezelf verduidelijken. Ik vind het stom als je op het heetst van de dag met een kind leuk winterjassen gaat passen.
Genoeg leuke jassen nog in november en straks is het pas in februari winter, zit je met een winterjas die niet meer past....en met dit weer lig ik liever in het zwembad of in de tuin dan dat ik winterjassen moet passen
Nou, ik wilde dit jaar in juni nog een zomerjas kopen. Wat een ramp was dat! Allemaal winkels af geweest. Nergens meer iets in haar maat. Dus ja, ik koop de jassen tegenwoordig op tijd
Valt me op dat je dat nu pas opvalt. Dit is echt al jaren zo. Ook het intertoys boek komt deze maand (ik dacht ik waarschuw je alvast ) Als je het niks vind ook prima toch, je hoeft ze niet te kopen. Ik heb voor ik bedacht dat ik op mijn snoepen ging letten deze week nog even genoten van de pepernoten met chocolade.
Nou inderdaad. Pure kindermishandeling Ik koop altijd pas eind sept, medio oktober een winterjas en werkelijk nog nooit misgegrepen.
Pfff alsof je uuuren bezig bent zeg met een winterjas kopen. Wat een verschrikkelijke overdrijvers zitten hier ook altijd Ik koop de jassen online, dus s avonds even passen en klaar. En met dit weer aan het zwembad liggen zal niet meevallen als er naar school gegaan moet worden.