opeens weer bloedverlies na ongi

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Cariska, 1 feb 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Cariska

    Cariska Lid

    8 jan 2008
    19
    0
    0
    Ik ben de 24ste ongi geworden, dit duurde 3 dagen. Toen een dag niet en daarna nog ongeveer 3 dagen erg weinig. Nu had ik net wat stekende pijn in de buurt van linkerlies, later bij naar toilet gaan opeens wat bloed bij afvegen..... Kan dit bij ontpillen horen?
     
  2. Peppie01

    Peppie01 Actief lid

    24 jan 2008
    124
    0
    0
    Mag ik vragen wanneer je gestopt bent met de pil?
     
  3. sassie1980

    sassie1980 Fanatiek lid

    30 dec 2006
    2.292
    0
    0
    Als 24 januari de eerste dag van je cyclus was, dan zit je vandaag op dag 9 van je cyclus. Het kan zijn dat het je eisprong was, dan kun je wat steken krijgen en eventueel wat bloedverlies erna. Het zou dan wel erg vroeg in je cyclus zijn, maar dat hoor je wel vaker. Vaak wordt je 10 a 18 dagen na je eisprong ongesteld, dus ik zou even afwachten wanneer je ongesteld gaat worden.

    Ben je alleen gestopt met de pil of gaan jullie ook al gelijk voor een kindje?
     
  4. Foxter

    Foxter Niet meer actief

    dat heb ik nu ook, na 11 dagen ben ik vandaag ineens ongie geworden :( Balen! Maar dit zou dus ook een eisprong kunnen zijn?
     
  5. knorretje21

    knorretje21 VIP lid

    1 jan 2008
    5.805
    0
    0
    ik zit nu in mijn tweede ronde en had het ook... had na een tijdje ook wat bloedverlies daarna ben ik 12 dagen overtijd gegaan.. dus ik hoop maar stom moest natuurlijk ontpillen.. maar het zou ook inderdaad eisprong zijn maar denk dat het te maken heeft dta je lichaam in de war is.. ivm ontpillen succes :)
     
  6. Cariska

    Cariska Lid

    8 jan 2008
    19
    0
    0
    december 2007. Moest eigenlijk op 27-12 beginnen met de nieuwe strip maar hebben dat dus niet gedaan :D

    En we gaan echt proberen een kindje te krijgen.
     
  7. Bienie

    Bienie Lid

    7 mei 2007
    24
    0
    0
    Dit heb ik ook net gehad.

    Ben ongesteld geweest, 3 dagen rood, 3 dagen bruin, totaal 6 dagen.
    De 7e dag heb ik alleen witverlies en de 8e dag weer klein beetje rood met krampen.

    Ontpillen kan het niet zijn want ben al een jaar pilvrij.

    Toch vreemd hoe je lichaam soms kan doen. Kan me helemaal niet voor de geest halen dat ik daar ook last van had voordat ik aan de pil ging.

    xxxxxxxxxx
     

Deel Deze Pagina