Goedemiddag dames, Tja het onderwerp lijkt me duidelijk. Onze zoon is vandaag presies 4 maanden. En het begon bij mij en mijn man alweer zooo te kriebelen om tw gaan voor een tweede kindje. Vanmorgen getest.... hopenlijk was het gewoon te vroeg om te testen. Want het was een negative zwangwrschapstest. Nog 7 dagen tot nod???? Nu hoop ik ernorm op een positieve test maar het maakt me ook wel een beetje bang. Onze zoon doet het ontzettend goed maar toch. Ook is het zo dat als het nu raak zou zijn onze kindjes dezelfde uitgerekendr datum hebben. Presies!!! Alleen 1 jaar later. Zoon is geboren met 37 weken. Er zit dus zeker een kans in dat er straks maar 12 maanden tussen zit.... iemand ervaringen?? Tips??
Je test 7 dagen voor je NOD? Dan lijkt het mij niet zo heel gek dat je test negatief is, je bent veel te vroeg aan het testen. Ik heb geen tips voor je helaas. Ik ben zwanger van ons eerste kindje dus ik heb geen idee hoe ik mij 4 maanden na de bevalling zal voelen en of ik dan alweer open zou staan voor een tweede kindje. Ik vind het als buitenstaander wel vrij kort op elkaar maar hé iedereen moet dat voor zichzelf beslissen en als jullie de ruimte en financiën er voor hebben waarom niet. Succes en ik zou gewoon nog even een paar dagen wachten voordat je weer een testje doet.
Ik was ook weer zwanger na 4 maanden. Ik moest wel ff slikken ondanks dat het heel gewenst is maar over de vorige hebben we 22 rondes gedaan... Helaas kwamen we er met 10wk achter dat het hartje niet meer klopte.. Denk dat je idd wel wat vroeg hebt getest. Heb je wel al menstruaties gehad sinds je zwangerschap?
Ik was veel eerder zwanger, mijn kindjes schelen 9 maanden. Vond het prima te doen en is nu ontzettend leuk.
Geef je borstvoeding? Dat is niet zo gunstig voor zwanger worden geloof ik maar als je al 2 cycli gehad hebt ben je dus gewoon vruchtbaar. Je durft wel, fijn dat het zo goed gaat met de oudste. Hier 3,5 jaar ertussen en een 3e komt er niet meer. 2x niet bepaald een roze babywolk gehad zacht uitgedrukt. Hopelijk heb je straks een tweede kindje dat het net zo goed doet als de eerste, geniet ervan!
Mijn kindje is op 6 november geboren (ook met 37 weken) en ik ben nu uitgerekend op 30 oktober. Ze is heeeel welkom, maar ik stress 'm ook wel een beetje hoor. De eerste drie maanden met Lily waren monsterlijk zwaar en zie er best een beetje tegenop om straks een net-dreumes en een newborn te hebben... Maar goed, er zijn zoveel dames ons al voor gegaan... Dat komt vast helemaal goed! Ik hoop voor je dat je snel weer zwanger bent!
Dankje genieten doen we zeker. Ja sex hebben dat snap ik... ik bedoel tips over kinderwagens. Enzovoort
Ik zou eerst ff zorgen dat je zeker bent van een zwangerschap voordat je je dingen gaat afvragen als duowagens etc
Hier ook 3 maanden na de geboorte van mijn dochter weer zwanger. Dochter is geboren op 28 april (geboren met 37.4w) en ik ben nu uitgerekend op 2 mei. De eerste heeft 3,5 jaar op zich laten wachten en nu was het in 1 keer raak. Bewust ervoor gegaan, maar niet verwacht dat het al zo snel raak zou zijn. Maar we zijn echt super blij, want we hebben altijd 2 kinderen dicht op elkaar in leeftijd willen hebben. En ik word binnenkort 34, dus dat speelde ook wel een beetje mee dat we snel voor een 2e zouden gaan.