Gaan voor een tweede of derde kindje!

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Ashley Rose, 9 aug 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. lilo88

    lilo88 Fanatiek lid

    16 jul 2010
    2.196
    0
    36
    Vrouw
    Contactcenter medewerker
    Noord-Brabant
    Ik heb ook besloten het bij fb te houden :D lekker overzichtelijk, en makkelijk reageren :)
     
  2. xxCriien

    xxCriien Bekend lid

    11 jul 2011
    554
    0
    0
    Horeca
    Zo is t maar net dames!
     
  3. Mama04

    Mama04 Niet meer actief

    Hey meiden, even via hier...

    Ik heb me even afgemeld van alle groepjes. Het gaat gewoon niet goed met me momenteel. Ik voel me echt verschrikkelijk. Heb echt het gevoel dat ik me binnenkort het beste kan melden bij de psycholoog ofzo, als dit erger wordt. Echt zo'n wanhopig 'ik ga doordraaien' gevoel. Ik kan momenteel even geen positieve test meer zien ik word er zo verdrietig van. Ik weet gewoon echt niet waar het vandaan komt.

    Gisteravond is dus echt de bom gebarsten. Heb ruzie gehad met vriendlief. Emoties liepen hoog op en hij was moe, dus begon hij me te negeren waardoor ik nog weer bozer werd. Het loopt gewoon allemaal niet lekker momenteel. Ik moet nu dus echt ff stapje terug doen, helemaal nu ik merk dat er druk op de relatie begint te komen. Vanmorgen ook de hele tijd lopen huilen. Het zit me gewoon tot HIER :(

    Wens iedereen heel veel succes, en de zwangeren een fijne zwangerschap!! Heb de meesten van jullie gelukkig wel als vriend op FB :) Xxxx
     
  4. Boommm

    Boommm Niet meer actief

    Dikke knuffel mama04, hoop dat je je snel beter voelt! Xxx😘
     
  5. wondertjes1992

    wondertjes1992 Fanatiek lid

    3 feb 2012
    1.595
    477
    83
    Vrouw
    dikke knuffel mama04 , ik hoop dat je je snel beter voelt en het voor jullie ook lukt ! het is jullie zo gegunt!!

    dikke digi knuffel xx
     
  6. xxCriien

    xxCriien Bekend lid

    11 jul 2011
    554
    0
    0
    Horeca
    Sterkte mop! XOXO
     
  7. Junyor

    Junyor Fanatiek lid

    18 nov 2010
    1.111
    0
    36
    Een broertje of zusje voor ons kleine meisje is ze
    Twente
    dikke knuffel
     
  8. lilo88

    lilo88 Fanatiek lid

    16 jul 2010
    2.196
    0
    36
    Vrouw
    Contactcenter medewerker
    Noord-Brabant
    Knuffel meissie!💕
     
  9. Keef85

    Keef85 Bekend lid

    12 feb 2013
    816
    14
    18
    Regio Rotterdam
    Knuffel.....
     
  10. Claudy

    Claudy Actief lid

    1 apr 2016
    111
    0
    16
    Knuffel.
     
  11. Mama04

    Mama04 Niet meer actief

    Bedankt lieve meiden! Doet me goed! Had afgelopen dagen al vruchtbaar slijm en gisteravond al wat last van mijn eierstok. Vanmorgen een aardig donkere ovulatie test en de CB die ik als controle deed gaf een smiley! :) nu cd 17. Zoontje vroeg naar bed gedaan en net goed geklust. Productie moet haast wel aardig goed zijn na zoveel dagen en ben een beste tijd blijven liggen.

    Ik ga de komende tijd weer even proberen mijn hoofd leeg te maken en wat rust te vinden. Echt bedankt voor jullie lieve berichtjes, zowel hier als op FB. Xxx
     

    Bijgevoegde bestanden:

  12. xxCriien

    xxCriien Bekend lid

    11 jul 2011
    554
    0
    0
    Horeca
    Super mama!

    Hopelijk over 14 dagen een positieve test!
     
  13. Julia88

    Julia88 Fanatiek lid

    22 mrt 2014
    1.556
    0
    36
    Wat een super testen mama04! Ik duim voor een positieve test voor je over twee weken!
    Hopelijk voel je je snel beter!
     
  14. Keef85

    Keef85 Bekend lid

    12 feb 2013
    816
    14
    18
    Regio Rotterdam
    Ga hard duimen voor je mama04 *digiknuf*
     
  15. Mama04

    Mama04 Niet meer actief

    #795 Mama04, 20 sep 2016
    Laatst bewerkt door een moderator: 20 sep 2016
    Hey dames! Bedankt voor de lieve berichtjes nogmaals.

    Keef85.. Meis ik hoop dat jullie ook snel geholpen worden bij de gyn. Dat wachten is vreselijk! Hoop op snel positief nieuws voor je!

    Schuurpapier.. Alweer bijna je NOD toch? Heb je al nieuws??

    Ondertussen gaat het alweer wat beter met me. Ben weer wat rustiger. Soms nog wel mijn momentjes hoor, maar het gaat in ieder geval weer wat beter. Gun het iedereen hoor! Maar vind het wel apart soms want een moeder van een meisje uit mijn zoontje zijn klas in nu 20 weken zwanger en rookt stug door. Hele aardige meid verder maar daar snap ik dus niks van! Als ik zwanger ben zou ik zo goed voor mijn kindje zorgen net zoals bij mijn zoontje maar hier mag het gewoon niet lukken. Soms zo wrang...
    Ik mag 29 september naar de gyn voor het eerste gesprek. Opzich wel een mooie datum want dat weet ik waarschijnlijk wel of ik zwanger ben of dat ik aan kan geven dat we ronde 9 alweer in gaan. Verder had ik vorige week donderdag en vrijdag (CD 17 en 18) een smiley op de CB test :) Vind het toch wel een hele fijne test moet ik zeggen! Vind hem veel handiger dan de streepjestest. Vanmiddag zei mijn zoontje ineens uit het niets: "Mama, jij hebt een baby in je buik!" Hoe hij daar nou ineens bij komt? Verder behoorlijk drukke week dus veel afleiding gelukkig. Vanmiddag wat lichte menstruatiekrampjes gehad een de zijkanten. Afwachten weer dus.
     

Deel Deze Pagina