Dag meiden , Hierbij mijn verhaal. Ik ben afgelopen juni bevallen van een prachtige sterrenmannetje K. Dit was met 20 weken zwangerschap. Hij kon niet door groeien doordat de aanhechting van de navelstreng niet goed was. We wisten in het begin van de zwangerschap dat het niet goed zat omdat het een tweeling zwangerschap was. waarvan de ene met 9 weken stopte met groeien. Maargoed. allemaal een plekje gegeven en gelijk mijn cylcus bij gehouden. Dit was vrij regelmatig tot nu toe Vorige week maandag teste ik een licht streepje die moeilijk op de foto was te krijgen. dit was met verschillende testen. Maar ik werd ongesteld woensdag athans dat dacht ik. continue wat licht bloedverlies wat maar niet doorzette. Omdat ik dat al zo vaag vond en geen krampen er bij had dacht ik laat ik maar een testje doen . En toen kwam er weer zo vaag streepje. Dus de h.a. assi. gebeld en het verhaal uit gelegd. Nu kan ik as. maandag erheen . wel moest ik nog een test doen vandaag. zo gezegt zo gedaan. En wat blijkt ja hoor een streep verscheen gelijk die ik ook op de foto krijg . bovenste test is van maandag en onderste test van vandaag. Hij is trouwens blauw en in het echt nog duidelijker hihi ZIjn er meer dames die een soort van menstruatie heeft gehad en toch daarna een positief gestest heeft? en is dit goed gegaan. ben zo bang dat dit weer fout gaat.
Als eerste wat een naar verlies. Ik zie op je testen wel een streepje maar heb zelf slechte ervaringen met deze. Voor jou hoop ik dat hij positief is en jullie een goede zwangerschap zullen hebben!
dankje annewiep. van het weekend doe ik een digitale. En zowizo maandag naar de huis arts ivm de vage streepjes en rare bloedverlies. be heel benieuwd . gevoel zegt raak. zo ginghet bij mijn vorige zwangerschappen ook. allemaal vaag oplopende streepjes. en rond 8 weken pas een knaller.
Ik wil niet de hoop ontnemen maar deze test is helaas negatief. Het welbekende pennestreepje, deze test moet de l streep even breed zijn. Kleur mag licht zijn. Probeer de andere van Kruidvat, de 2 voor 5 euro. Ik hoop dat je wel zwanger bent.
jane hij is ook even breed in het echt op de foto lijtk het mischien niet zo.en dit was ook zo bij mijn vorige zwangerschappen dat het zo begon en paar weken later een knaller maar doe zowizo een digitale van het weekend.
Mischien zie je het op deze foto ? ik hoop zo dat het raak is. hoe dan ook van het weekend en maandag krijg ik zowizo duidelijkheid. Was gewoon benieuwd of meerdere dit hadden. maar blijkbaar niet hihi
naja ik laat dit gewoon als negatief. en van het weekend doe ik die digitaal bedankt voor de reacties
Ik ben bang dat deze inderdaad negatief is. Hij lijkt op de foto's vrij dun en dus echt een pennestreepje. Hopelijk is de digitale van het weekend wel positief.
Wat verdrietig van je zoontje, en wat zou het fijn als je nu weer zwanger mag zijn! Ik heb zelf geen ervaringen met deze testen, maar heb op dit forum ook veel vals-positieve langs zien komen. Ik zou je ook een k2v5 aanraden. Ik duim voor je!!
Ik hoop op een posi test het weekeind Maar probeer zo Kruidvat dan die zijn niet zo duur en dan heb je wat meer zekerheid
Ik duim enorm voor je!! Spannend. En inderdaad... een K2v5 zijn niet zo duur wanneer je je niet kunt inhouden qua testen
thnxs meiden voor de reacties. . de kv krijg ik een vaag licht streepje erop dit was dan maandag bij het testen hihi. van het weekend gooi ik er een tegen aan . hoop het zo dat het raak is ^^
Wat erg van je vorige zwangerschap.. ik hoop dat je snel een mooie gezonde zwangerschap mag hebben! En over de test: ik had op mijn eerste test ook een dun pennestreepje, daarna toch echt een positieve kv2v5!
Wat ontzettend K van je vorige zwangerschap zeg Wat betreft de test: ik zie 'm zeker. En hij is ook duidelijker dan die van maandag. Al twijfel ik wel ivm de pennenstreep. En als je vorige week een bloeding hebt gehad dan zou de test nu al veel duidelijker moeten zijn. Ik hoop dat ik het mis heb en ben heel benieuwd naar je KV2v5 test!!