We komen er echt niet uit voor een jongensnaam en de tijd begint toch echt te tikken. Op de shortlist staan nu de volgende namen: Moos Sef Sjef Rijk We hebben beiden een zwak voor Jip, maar willen Pip te graag 'bewaren' voor een eventuele dochter in de toekomst. Graag jullie meningen!
Moos of Sef. Vind ze juist wel hip! Maar waarom niet Jip? Als jullie beide een zwak hebben voor deze naam.. En stel dat jullie geen dochter zouden krijgen in de toekomst; dan hou je misschien altijd spijt dat je die naam niet gekozen hebt
Moos! Rijk en Sef vind ik niet mooi, Sjef vind ik echt niks. Idd Sjefke en dat vind ik dan weer meer iets voor een hond..
Zijn ook niet echt mijn namen maar Sef vind ik dan het minst 'erg', maar zou eigenlijk in jullie geval wel voor Jip gaan. Straks komt er geen dochter en mocht die er wel komen dan is er tegen die tijd misschien wel een andere meisjesnaam die jullie net zo mooi of nog mooier vinden.
Dit! Anders zou ik kiezen welke het leukst bij Pip of Jip past, mochten jullie de naam echt willen bewaren, dan vind ik Stef denk ik leuker dan Sef of Sjef. Of misschien Seth? Mees vind ik ook leuk bij Jip of Pip? Rijk vind ik ook leuk, maar wel ander soort naam dan Jip/ Pip.
Oh en als ik moest kiezen uit jullie rijtje dan koos ik voor Moos. Al vind ik geen van de namen 'geweldig' Opzich 'bekt' Sef wel lekker maar ik associeer dat dan direct met Youssef (als afkorting) ..