Eindelijk heeft onze dochter het optrekken onder de knie (ze is 14,5 maanden), blijken alle broeken van haar kont te zakken . Ook leggings enzo. Maat 86 is soms al aan de korte kant, maar maat 92 is meestal veel te ruim. Ze is heel lang, zit boven de +2 curve en heel smal, zit onder de gewicht-lengte curve, denk -2,5 lijn (de gewicht-lengte curve heeft als onderlijn de -2 lijn, daar zit ze onder). Ik weet voor mijn zoon wel de merken die smalle spijkerbroeken verkopen, maar vind voor nu stuggere stof nog niet zo fijn, aangezien ze motorisch al niet zo vlot is en ik haar niet wil beperken in de bewegingsvrijheid. Ik zoek dus smalle broekjes van soepele, zachte stof.
Dank je voor je ervaring . Is dat ook de ervaring van anderen? Ik vind namelijk zara niet echt erg mooi, iets te zoet voor mijn smaak. Ik kan er best een keer wat broekjes bestellen, maar dan moet ik wel zeker weten dat het supersmal valt, dan weegt de pasvorm wel op tegen het uiterlijk . Vandaag heeft mijn dochter een maat 86 aan van imps en elfs en die zakt niet van haar kont, want de elastiek is best strak, maar zelfs dat broekje (imps en elfs is dacht ik wel een heel smal vallend merk) floddert op haar kont.
Zara, dochter is ook een smalle en ik koop daar de spijkerbroeken. Zeeman en wibra hebben smalle leggings
Wat je ook kunt doen is bij h&m gaan kijken voor een broekje en dan een maat kleiner kopen want h&m valt groter ook kwa lengte. Ik heb namelijk ook een dreumes van 1,5 en echt heel slank en hier ook echt een broeken drama hij groeit ook op de -2,5 Ik koop dus bij h&m maatje 68 en dat valt dan prima! Want 74 is veel te groot en zakt echt af ondanks er elastic in zit.
Zeeman idd en b.nosy valt hier mooi smal! Mijn meisje zit op dezelfde lijn als jouw kleine meisje☺️ Zij is alleen nu 9 maanden. 2 weken geleden had ik haar een tregging aangedaan, was ze tijdens het tijgeren haar broek verloren 😂
Ik ben voor mijn smalle meisje vaak geslaagd bij Ter Stal en Benneton. En Frendz, maar helaas is de V&D niet meer... (Y is lengte 0SD, gewicht -1SdD, dus mogelijk niet zo smal als die van jullie...)