Bloedtesten gaan tegenwoordig best snel en als je het uitlegt misschien kun je dan spoed krijgen. Ik zou toch even HA bellen voor de zekerheid
Heb je ook een foto binnen de tijd? Ik vind deze namelijk erg oud om te beoordelen. Ik denk dat gezien de cb niet zwanger zegt,en je nu normaal menstrueert,dat je niet (meer)zwanger bent.Ik vind het zelf meer op indroogstreepjes lijken,die had ik ook vaak.Vooral op de kv2v5.
De onderste foto is gemaakt na een minuut of 10 maar de opgevangen urine was rood van de ongesteldheid daarom denk ik rare kleur Ik denk dat ook Indd hoor wat je zegt
O ben het alleen niet eens met indroogstreepjes Wand de action testen geven ook streepjes en zoveel indroogstreepjes achter elkaar en zo duidelijk? Nee geloof ik niet Dit is een denk ik een vroege miskraam Ik ga zo nog even nieuwe testen halen en er vanmiddag en morgen ochtend nog een doen als hij afloopt laat ik het zo als hij oploopt sta ik morgen ochtend bij de huisarts op kantoor en bel ik voor nu de Sterrelisatie af ! Tot dat alles duidelijk is Er komt nu oud bloed en dit heb ik normaal nooit dus dat vind ik ook weer een beetje zorgwekkend
Ik zou gewoon even HA bellen. Uitleggen en dan kan die een bloedtest doen. Dit lijkt me een "spoedje" en dan gaat de uitslag snel. Succes!
Je kunt bij een innesteling dus ook gewoon 1/2 dagen vloeien en dat het stopt in oud bloed! Wat betreft indrogers daar geloof ik niet in. Wat je vk zegt het kan/ MAAR..... Je bent hooguit uitgaande van een cyclus van 28 dagen 2/3 dagen overtijd! Als het dan afbreekt, wat ik zelf meer malen heb gehad.... Dan loopt je test op het moment dat je vloeit niet meer op! Maat af.... Dus hierin ben ik het niet met je vk eens. Goed in de gaten houden en idd vanmiddag of morgen nog eens testen. Loopt hij weer duidelijk op dan de huisarts vragen om bloed onderzoek.
Mijn testen bleven ook zo licht. Dan wat donkerder dan wat lichter en dan weer donkerder maar nooit knal. Dmv echo kunnen vaststellen dat ik zwanger was...is een miskraam geworden en had een normale ongesteldheid maar wel met kleine stolsels.
Welke is de onderste in dit geval hihi Anders vind ik hem lichter en anders toch wel duidelijk... Verlies je nog bloed?
Rechts is van net Hij is niet helemaal weg maar zeker lichter dan die van gister Verlies ook nog steeds wel bloed Doe morgen ochtend de laatste denk zelf dat die dan wel wit moet zijn morgen
Ik heb even gister gewacht met testen Dacht laat er even een dagje tussen Vandaag getest en de test van wit ! In mijn geval is dit beter die gene die mij gevolgd helpen snappen waarom Maar zo zie je maar weer het kan raar lopen met al die streepjes Het kan allemaal zo onduidelijk en onzeker zijn Mijn advies is en doe er mee wat je wil : Test zowieso altijd na je nod dag Dit bespaart heel veel onzekerheid heel veel extra geld aan testen ! Verder iedereen bedankt voor het meelezen en denken ! Dit waren best spannende dagen voor mij En ik wens iedereen veel geluk! En hopelijk snel een knaller van een test ! En een voorspoedige zwangerschap ! Ik ben een trotse moeder van twee dochters en twee zonen van 11 10 6 en 4 maanden Het is het mooiste wat er is !!! En dit gun en wens ik voor iedereen Liefs x x
lijkt me duidelijk dan wat er gebeurd is, heel dubbel, maar kan me er alles bij voorstellen. veel geluk in ieder geval verder met je gezinnetje, geniet ervan!