Welke fles voor een snelle drinkende baby

Discussie in 'Flesvoeding' gestart door Moshi, 13 sep 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Moshi

    Moshi Actief lid

    21 okt 2015
    279
    4
    18
    NULL
    NULL
    Gebruik nu die van avent.
     
  2. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    10 jun 2015
    13.628
    5.656
    113
    Welke speen nr gebruik je? Waarschijnlijk gaat de speen te snel.
     
  3. Moshi

    Moshi Actief lid

    21 okt 2015
    279
    4
    18
    NULL
    NULL
  4. Koon

    Koon Niet meer actief

    Dr Browns met de prematurenspeen werkte hier heel goed.
     
  5. Averlhach

    Averlhach VIP lid

    26 mrt 2011
    8.809
    1.014
    113
    Vrouw
    Drenthe
    Ik zou ook de dr browns fles aanraden.

    Als je de smalle variant koopt kun je eerst level 1 proberen, deze gaat vaak al rustig genoeg. Mocht het alsnog te snel gaan kun je voor de smalle variant ook een prematuurspeen kopen, zoals hierboven genoemd.
    Deze gaat nog rustiger, maar is er niet voor de brede fles. Vandaar mijn advies om een smalle te kopen.


    Mijn oudste dronk zijn flesjes in 5 minuten op en met de level 1 speen zat hij richting de 20 minuten ;)
     
  6. Robin20

    Robin20 Actief lid

    8 aug 2015
    150
    0
    0
    Ik sluit me aan bij derest. Dr. Brown met eventueel prematuur speen. Mijn mannetje dronk in 6 min z'n fles leeg. En dat was met 2 x boeren er in.. en daarna natuurlijk kramp. Vanalles geprobeert dentalspenen tot jbpm en toen de dr brown fles met prematuur speen. Geen elende meer.
     
  7. Priscilla71

    7 aug 2009
    80
    0
    6
    avent heeft ook nog een speen nul 0 die is nog langzamer dan dr brown. alleen voor de natural fles. hier ook gehad snelle drinker.
     
  8. Koningsgezin

    Koningsgezin Fanatiek lid

    24 jan 2014
    1.689
    110
    63
    Bij mijn oudste zoon en dochter werkte de Difrax S fles met de S speen goed voor het snelle drinken. Mijn jongste zoon doet het goed op de Dr. Brown fles met speen fase 1. Als fase 1 speen van de dr. Brown nog te snel gaat, kan je ook, net wat anderen zeggen, de prematurenspeen gebruiken.
     

Deel Deze Pagina