Kom zelf ook uit Hilversum en ging ook naar Diamond Nails. Ligt er daar wel aan wie je helpt vind ik. Nu kom ik bij een vrouwtje thuis scheelt de helft en echt zo enorm mooi. Heb nu acryl 2 kleuren zou zo een foto plaatsen.
Ik heb nu zulke nagels. Deze zijn van een kennis maar mijne zijn exact het zelfde. Heb alleen geen foto van mijzelf en ze zijn nu té uitgegroeid haha.
Ik heb zelf de pink set met de uv lamp. De led lamp is namelijk een stuk kleiner. Hierdoor moet je je duim apart drogen. Vond het voor de tijdswinst dus niet nodig om de led lamp te kopen. Heb liever alle 5 de nagels in 1x droog.
Ja, dat kan. Maar ik heb hele gevoelige nagels en als die lamp aanstaat voelt het alsof er 1000 naaldjes tegelijk mijn nagels ingeramd worden. Ik wil het dus sneller klaar hebben
Zo zien mijn nagels eruit. Is gel. Wil het binnenkort zelf ook proberen. Wie van jullie doet het zelf? En waar kan je voor een leuk prijsje een statterspakket kopen?
Ik heb op nded.nl een goede set gevonden die ik me wil aanschaffen.. maar wil eerst nog wat positieve reacties horen van dames die het zelf doen hahaha
Nog 1 nachtje slapen dan word ik verlost van mijn tentakels en krijg ik weer mooie nageltjes 😂😂
Hier puur natuur dus geen gel/acryl. Alleen de nagels van mijn wijsvingers breken sneller af en groeien altijd naar beneden als ze langer worden :x View attachment 514008
Ik heb laatste een starterspakket gekocht bij Veronica nail Products. Super gel, werkt heel fijn ! Ze zijn ook niet duur voor wat je allemaal krijgt.