Waar was jij vroeger nou fan van?

Discussie in 'De lounge' gestart door Nemo2, 23 sep 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lexie74

    Lexie74 VIP lid

    14 sep 2006
    9.364
    200
    63
    Vrouw
    loonadministratrice
    nop
    A-Ha
    Madonna
    Wham!

    Posters van Rob Lowe, Morten Harket George Michael enz

    en ja ik ben al zo oud hahaha
     
  2. Micchan

    Micchan VIP lid

    24 jan 2012
    22.458
    2.258
    113
    Vrouw
    Wenen
    Kevin ja. :p
     
  3. trulyhappy

    trulyhappy Bekend lid

    1 jun 2013
    540
    304
    63
    Caught In The Act (dat is echt mijn jeugdzonde haha)
    In mindere mate: East 17.

    Ik was 16 toen Nobody's Wife van Anouk uit kwam, sindsdien ben ik fan van haar.... Dus nu nog steeds, hoewel ik haar in haar begintijd (t/m cd hotel new york) beter vond dan tegenwoordig... (Maar ga natuuuuurlijk wel naar haar concert in mei)
     
  4. RoBiJe

    RoBiJe Niet meer actief

    Ik ook. Van nkotb had ik ook allemaal plakboeken gemaakt. Toen zij uit elkaar gingen was ik wel klaar met de boy/girlbands. Heb nooit meer mn kamer volgehangen.
     
  5. SnowAngel

    SnowAngel Niet meer actief

    backstreetboys
    5ive
    k3:)
    paarden
     
  6. waxinelichtje

    waxinelichtje Niet meer actief


    Later ook van Darren Hayes toen hij solo ging?
    Ben naar een concert van hem geweest.. echt gaaf!!
     
  7. jojo32

    jojo32 Fanatiek lid

    26 nov 2008
    1.871
    8
    38
    nu huisvrouw
    grunn
    nkotb
     
  8. zeester

    zeester Bekend lid

    28 jun 2012
    780
    0
    16
    The Kelly Family!

    Veel concerten bezocht, posters tot waar je maar kon kijken en aantal malen backstage geweest! Supertof was dat....
    Mooie tijd!
     
  9. Feyenoord en nu nog steeds😆
    Alleen nu geen posters meer
     
  10. Miss Appletree

    Miss Appletree VIP lid

    21 mei 2013
    5.119
    193
    63
    Somewhere out there
    Madonna en Micheal Jackson, daarna NKOTB (Joey was mijn favoriet), daarna overgestapt op Pearl Jam, Nirvana, etc., het fan-zijn van iets of iemand nam toen wel af. Ik vond gewoon bepaalde muziek mooi.
     
  11. giebel

    giebel Fanatiek lid

    26 aug 2011
    2.565
    601
    113
    The X-files.... honderden en honderden euro's aan besteed en 2 jaar geleden door ruimtegebrek de hele zooi voor 40 euro verkocht!
     
  12. Kerstster

    Kerstster Actief lid

    1 nov 2015
    261
    31
    28
    Vrouw
    Silvermoon City
    Hebben sommige van jullie nog steeds posters hangen? Ik bedoel niet een slaapkamer vol of zo maar gewoon 1 of 2 posters evt ingelijst? Ik heb dat paar keer gezien dat ik bij mensen kwam en die een poster van hun idool hebben ingelijst. Ik vind dat wel wat hebben. :D

    Enige ingelijste poster dat ik heb is de kaart van Skyrim gewoon omdat ik die mooi vind en wel van dat soort kaarten hou. ;)
     
  13. Fairy Tale

    Fairy Tale Fanatiek lid

    23 mei 2007
    2.486
    7
    38
    Ik was geen Take That fan maar later wel een groot Robbie Williams fan. Bij het concert in 2006 stond ik met drie meiden van een internationaal RW forum vooraan. Heb nog in de Duitse Bild gestaan, vrij groot. :D

    Zag daar een meisje rond lopen met een hele grote tattoo van het logo van RW op haar rug. Dat vond ik persoonlijk wel ver gaan. Zou best graag willen weten of ze er nog steeds blij mee is. :) Het was wel dat mooie dat ook op de DVD van Knebworth stond geloof ik.
     
  14. Ohja, daar ben ik ook nog helemaal weg van geweest :D Ik weet nog wel dat ik een MSN-plaatje had van hem en dat een jongen toen tegen me begon te praten, dat ik er zo lekker uitzag en of we een keer af konden spreken.. Toen ik hem vertelde dat dat een plaatje van een man was, heeft hij me direct geblokkeerd :D:D:D

    Net een foto opgezocht van hoe hij er nu uitziet.. Mijn hemel :$

    http://static.iltalehti.fi/viihde/Ville_etu_Miia_200516_vi.jpg

    En naar aanleiding hiervan dacht ik, ik zoek Bam Margera ook even op, hoe hij nu in 2016 is.. Ik kan het bijna niet geloven joh :$:$:$
     
  15. Linnaea

    Linnaea Fanatiek lid

    20 apr 2015
    3.443
    27
    38
    Volg een thuisstudie en werk daarnaast als bijlesd
    Evanescence. En nu nog steeds, alleen dan zonder de slaapkamer vol posters ;). Soort eeuwige liefde...
     
  16. Happy1234

    Happy1234 Bekend lid

    8 jun 2014
    688
    0
    16
    Vrouw
    Zelfstandig.
    Ergens in het westen
    Ooo Spice girls, britney spears, shakira maar daarna ook een lange tijd van alicia keys... ik moest ook op dat moment van alles hebben. hahaha
     
  17. Mien30

    Mien30 Fanatiek lid

    6 jul 2015
    1.714
    468
    83
    Vrouw
    Spice Girls en Britney Spears...
     
  18. Regina88

    Regina88 Niet meer actief

    Absoluut Robbie Williams.
    Plakboeken met krantenartikelen en dingen uit de Hitkrant etc. Concerten en merchandise. Posters overal.
    Heel de dag muziek luisteren... Had het zwaar te pakken:)
     
  19. jayenriv

    jayenriv Niet meer actief

    Kamer hing helemaal vol, tot t plafond aan toe lol, met NKOTB. Later Madonna. Ben twee keer naar NKOTB geweest en zes keer naar Madonna.

    Laatste keer NKOTB was een paar jaar geleden met mijn tiener dochter. Ze vond ze helemaal geweldig, bijna t petje van Donnie gevangen. Helaas stond er een hele lange vent achter haar......daar baalde we HEEL erg van .......
     
  20. samarinde01

    samarinde01 Fanatiek lid

    11 dec 2012
    2.849
    1.060
    113
    Ik was heel erg van van the Backstreetboys. Ik was wel een beetje verliefd op Brian ☺️.

    Kort geleden nog een documentaire gezien over de bsb op netflix. Oh man, wat was dat leuk om te zien! Ik kreeg meer respect voor ze. Achter dat boyband-geacteerde-geënsceneerde-oppervlakkige en bovenal die 'ik hou zo veel van jou'- teksten zitten een groepje bijzondere mensen.
    Ik werd weer een beetje verliefd dus ja. :p Maar niet op Brian, dat vond ik ineens een irritant mannetje.
     

Deel Deze Pagina