Wie heeft er ook naar gekeken? Dit is Eveline: Welkom bij Over Mijn Lijk | BNN Op de website staat het nog niet, maar ik las op de blog op facebook van Eveline dat ze is overleden, dit stond er: Lieve mensen, Gisteravond is Eefje heel rustig, temidden van ons vieren, definitief op reis gegaan. We zijn intens verdrietig, maar ook opgelucht dat ze heeft kunnen vertrekken en richten ons nu op haar afscheid. Wat zijn wij trots op haar als mens! Erik Heftig hoor. Zij is de derde uit dit seizoen die is overleden. RIP!
Ik las het ook vanochtend met tranen in mijn ogen. Zo'n jonge en sterke vrouw. Wat is het leven toch oneerlijk soms
Heftig maar heel mooi verwoord. Ik vond haar een krachtig en sterk persoon. Dat ze nu maar uit mag rusten.
Ik heb t ook gevolgd. Erg hoor, zo jong nog😓 mocht er een nieuwe komen ga ik niet meer kijken. Denk nog vaak terug aan Sylvia, Annemiek, Max, Mark en Sanne 😓
Oh ja vreselijk. Er komt nog een seizoen maar sinds ik moeder ben huil ik iedere aflevering. Er zijn er nog veel waar ik ook aan denk..
Zo een geweldige serie.. mooi naslagwerk voor de nabestaande maar zo heftig om te zien. Heb tot nu toe alle seizoenen gevolgt. Evelien was zo sterk volgde haar eigen blog via fb en ze komt zo sterk over wat ze ook echt was. Ik volg Eddie ook en die komt helaas niet meer in aanmerking voor zijn wonderpil. Die zijn nu opzoek naar een nieuwe wonderpil Wilskracht. Moed. Overlevingsdrang.