De meest zwarte dag van mijn leven...

Discussion in 'Baby en dreumes' started by Lomi, Oct 1, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mimosa

    Mimosa Niet meer actief

    Tsjoh! Denk jij ooit wel eens na voor je een reactie geeft, Hilly1980?? Dit en jouw vraag over de grindvloer zijn echt zo ongepast! TS lucht haar hart over dat ze erg geschrokken is en jij komt hiermee. En dit is niet het enige topic waar je zo absurd tactloos in reageert. Misschien even denken voor je reageert, of anders je berichten even laten lezen door een normaal persoon voor je ze plaatst???

    @ts: wat zul jij geschrokken zijn! Wat een opluchting dat je kindje het nu naar omstandigheden goed maakt. Vreselijk voor je moeder, maar ongelukjes zitten in een klein hoekje, echt hoor! Let maar goed op je mams, of ze het wel trekt. Kan me zo voorstellen dat ze zich rot voelt:(
     
  2. grasspriet84

    grasspriet84 Fanatiek lid

    Jun 17, 2016
    1,778
    32
    48
    Nou ja, Hilly heeft wel een klein beetje gelijk. Toen ik de titel van het topic las, dacht ik eerst: "oh nee, er is een kindje overleden!" Gelukkig is dat niet het geval!

    Lieve TS heel veel sterkte, want het is zeker heftig. Ik zou me ook het apelazerus zijn geschrokken! Hou je moeder goed in de gaten hoor!

    Liefs
     
  3. Ballon

    Ballon Niet meer actief

    Ik ben het ook wel met Hilly eens. Vooral het relativeren gedeelte. Neemt niet weg uiteraard dat het gigantisch schrikken is! Hopelijk heeft je moeder snel weer het vertrouwen in haarzelf terug!
     
  4. Mimosa

    Mimosa Niet meer actief

    Nou, ik neem aan dat TS zich gewoon vergist heeft in de bewoording. Daar hoeft hillybilly zich toch niet gelijk zo idioot over uit te laten? Beetje rekening houden met elkaar en meedenken (niet zwart-wit lezen wat er staat maar zelf een beetje meedenken met wat er met aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid wordt bedoeld ;)) zou toch fijn zijn.
     
  5. ElizaR

    ElizaR Niet meer actief

    Ik begrijp de uitspraak wel hoor. Je kind laten vallen is 1 van je grootste nachtmerries. Je hoort regelmatig dat zoiets gebeurd. De kans dat je kindje opeens overlijdt is kleiner en daar wil en durf je eigenlijk niet bij stil te staan dat dit je gaat overkomen. En je gaat ook niet denken, het had veel erger geweest als hij/zij opeens overleden zou zijn.
    Ik vind het wat flauw om deze vergelijking te gaan maken. Voor TS is/was het haar ergste nachtmerrie.
     
  6. Tara84

    Tara84 Fanatiek lid

    Apr 10, 2011
    3,878
    0
    36
    Ik dacht eerlijk gezegd ook dat er een kind overleden was door de woorden "meest zwarte dag" en "ergste nachtmerrie werkelijkheid geworden". Maar ik begrijp de schrik hoor. Wij hebben met onze zoon ook een nacht in het ziekenhuis doorgebracht toen hij van bed was gevallen. Maar gelukkig voelde ik me daarna vooral heel opgelucht dat alles goed was en had mijn man die erbij was ook geen schuldgevoel. Een ongeluk zit inderdaad in een klein hoekje. Gelukkig gaat het goed met je kindje ts!
     
  7. twinty

    twinty Bekend lid

    Jan 20, 2012
    640
    1
    18
    Kippenvel... Gelukkig is het goed afgelopen, inderdaad bijna je ergste nachtmerry.
     
  8. Ballon

    Ballon Niet meer actief

    Ik denk niet dat ze zich vergist heeft hoor, want ik kan me voorstellen dat ze het zo voelt, alleen is het wel goed afgelopen ( gelukkig) als iemand niet zwart wit is ben ik het wel. Alleen wanneer ik de titel lees en en tijdens het verhaal steeds meer het gevoel krijg dat het volledig mis is gegaan en pas in het laatste kleine stukje vermeld wordt dat alles gelukkig oke is, dan denk ook ik ; oke, een beetje relativeren ts, dat maakt het voor jezelf 'makkelijker' een plekje te geven. ( wat uiteraard niet weg neemt, dat het gigantisch schrikken is natuurlijk )

    Ik had er er zelf alleen iets anders neer gezet en verwoord, daarom geef ik ook aan dat ik het met het relativeren gedeelte eens ben.
    Hoop een beetje duidelijkheid erover te hebben gegeven.

    Ts. Hoe is het nu met je kindje?
     
  9. cynthia1993

    cynthia1993 Actief lid

    Aug 9, 2016
    171
    0
    0
    Ik werk 18 uur en de rest ben ik bij mijn zoontje
    Texel
    Wat erg zeg, maar ook voor je moeder.. arme vrouw
    Wat zal ze zich schuldig voelen..
     
  10. runstar

    runstar Actief lid

    Nov 9, 2014
    168
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik dacht ook dat er een kindje overleden was. Gelukkig is dat niet zo! Maar ik snap absoluut wel de reactie. Onze meid is ook van het bed gevallen een keer en het breekt je hart en ik voelde me zo rot. Dat heeft echt wel even geduurd. Het gebeurde in een splitt second. ik dacht altijd: gaat mij niet gebeuren, nou wel dus.
    Heel veel sterkte!!
     
  11. lizsett

    lizsett Actief lid

    Mar 7, 2012
    482
    0
    16
    Den Haag
    pff sterkte! heftig!
    Dit soort verhalen (hoe spijtig ook dat het gebeurd is) zetten mij wel weer even aan het denken dat ook bijvoorbeeld 2 seconde omdraaien bij de commode gewoon echt niet kunnen.

    Hoop dat het snel goed komt met jouw kleintje maar ook met de oma!
     
  12. SJ86

    SJ86 Fanatiek lid

    Feb 19, 2015
    2,068
    39
    48
    Jeetje... ik word gewoon emo van het lezen van jouw verhaal. Ik kan me zo goed voorstellen dat je je zo voelt..
    Ook voel ik bij het lezen geen sprankeltje boosheid jegens je moeder, wat fijn!
    Ze kan er niks aan doen, maar toch.....

    DIkke knuffel.. fijn dat het goed gaat met je zoontje
     
  13. Vintage35

    Vintage35 Bekend lid

    May 7, 2015
    909
    885
    93
    Dit is vreselijk om mee te maken als ouders.
    En ik weet dit uit eigen ervaring. Bij ons is nl exact hetzelfde gebeurt. Maar dan papa met zoon van de trap gevallen. Ons zoontje had ook een schedel fractuur. Boven zijn oor. Met een fors heamatoom eronder. Afschuwelijke tijd gehad. Mijn forum vriendin heeft hier toen een topic geopend, heb daar onwijs veel steun gehad.
    Gelukkig is het helemaal goed gekomen. Het was een slopende tijd.

    Ts bij vragen mag je altijd pb sturen! En veel sterkte
     
  14. Mimosa

    Mimosa Niet meer actief

    TS, hoe is het nu met jullie en met je zoontje? En met je moeder?
     

Share This Page