Hallo, Ik vroeg mij af of meerdere zwangere dames veel last hebben van speeksel en eventuele tips? Ik heb het dan niet over het 's nachts kwijlen, maar meer over dat je mond vol loopt met speeksel. Je dit uitspuugt en 5 seconden later loopt hij alweer vol. De hele dag door. Ik wordt er enorm misselijk van en begin het nu wel erg hinderlijk te vinden. Ik ben callcenter agent en tijdens een gesprek moet ik constant slikken, ik verslik me of ik moet kokhalzen. Soms loopt het zelfs mijn mond uit. Help! Wat te doen?
Herkenbaar. Ik heb niet continu maar wel met vlagen speekselvloed. Ik verslik mij dan ook veelal goed. Heel irritant. Je kan er geloof ik alleen niets aan doen.
Nu heb ik daar nog geen last van gehad, maar bij mijn vorige zwangerschap was dat voor mij het teken dat ik vlak daarna ging overgeven.. Tips ervoor heb ik helaas niet
Je kunt ermee naar de huisarts. Een cliënt van mij (iets heel anders maar goed..) heeft het ook en zij krijgt er druppels voor die eigenlijk oogdruppels zijn geloof ik. Zag het een poosje geleden ook op tv bij iemand die zwanger was, lijkt me heel vervelen en kan me best voorstellen dat je ervan moet kokhalzen... Succes!
Ik heb dit nirt tijdens mijn zwangerschappen. Maar wel tijdens het achterin de auto zitten, wagenziekte. Voor mij ook altijd een teken dat ik zou gaan overgeven. Lijkt me heel vervelend om dit heel de dag door te hebben. Ik heb geen idee wat je er tegen kan doen. Ik zou even naar de huisarts gaan. Sterkte.
Ik heb dit vlak voor ik moet overgeven maar weet niet wat je er tegen kunt doen, misschien je vk vragen?