Hallo 😊 Ik heb even een vraagje Herkent iemand dit? Ik ben vandaag 35+1 zwanger En het lijkt wel of het in me rug is geschoten ooooh wat heb ik een rugpijn.. Herkent iemand dit rond dit termijn? of zal het gewoon pech zijn en het is me rug geschoten is.. Liefs xxx
Heb je al eerder klachten gehad tijdens de zwangerschap? Want het is natuurlijk wel bijna logisch dat je rugklachten krijgt door het dragen van de baby. Heel vervelend, wellicht kan de verloskundige je hierin begeleiden (verwijzing naar een fysio of osteopaat), hoewel ik niet weet of dit zo laat in de zwangerschap nog zin heeft? Doe lekker rustig aan en misschien goed warm maken met een kruik ofzo, even lekker ontspannen!
Nee eerder geen last gehad.. heb toevallig net de verloskundige gebeld en die zegt indd hetzelfde bedankt xx
Hier ook al een tijdje last van mijn onderrug! Warme douche of bad helpt wel voor even. En blijven bewegen. Maar opstaan, bukken, sukken wandelen,slapen op mijn zij en achter onze zeer actieve 3 jarige peuter aan hobbelen is niet bevorderlijk! Merk ook dat mijn buik nu laag begint te hangen, kindje is erg groot en heb veel vruchtwater dus dat zal ook nog wel meetellen.. Succes en probeer (voor zover dat gaat) rustig aan te doen.
Dit is enorm herkenbaar voor mij ik had het ook tijdens mijn zwangerschap 😢 ischias helaas ! Maar het geluk is dat het snel over is na de zwangerschap
Pff wat vervelend allemaal.. Vandaag zit het weer echt in mijn bekken de pijn Merk dat het naar school lopen om me oudste te brengen en te halen nu echt zwaar wordt.. maar goed baby is lekker druk in me buik dus nog ff genieten tot dat hij eruit is..