Ow balen USA! Hier dus naar de gyn geweest. . .Ze heeft inwendig onderzoek gedaan en heeft gestript. Ze heeft wel flink moet wroeten maar ze zei ik heb net je baby aangeraakt met een vinger. Zo apart! Ook zei ze voor wat ik heb gedaan net gaf je amper een kik! Ik deed je echt wel pijn. Tja ik dacht ga je gang maar ik wil bevallen Toen Zei ze weer een afspraak dinsdag en dan kunnen we hart filmpje maken en ballon plaatsen. Toen gezegd dat ik graag zou willen dat dinsdag eerst nog een keer strippen geprobeerd zou worden en daarna pas inleiding. Vond ze prima. Mag na haar spreekuur komen dus dat is lief. Maar voorlopig alleen maar harde buiken nu. . Ze heeft ook echt meer gedaan dan de VK hiervoor. Dus ik hoop zo dat het doorzet! Nu rustig op de bank aan het zitten, straks in bad. . En duimen
Ja heb erg met haar gelachen. Ik kom er al 2 jaar dus ken ze allemaal wel. De assistentes kwamen al van ooow de verloskundige belde met jouw naam dus we dachten al leuk ze komt toch! (Ben zwanger geworden door hormonen spuiten dus kwam daar 2x per week) Hier net in bad geweest en nu op de bank met kruidnoten en thee. Vriend naar voetbal dus even lekker alleen. Wel nog harde buiken maar niet meer dan dat. Hoop zo dat het overgaat in weeën
Spannend Chriss, ben benieuwd hoe de nacht is gegaan..... Hier, goed geslapen zonder oefenweeen, ook fijn!
Hier ook nog verdacht stil... Zometeen naar het ziekenhuis om plan B te bespreken, daarna controle vk bij mij thuis.
Ze blijven lekker zitten, zou ik ook doen nu het wat kouder wordt, haha! 🍁🍂🍁🍂 Maar Foxxy en Chriss, jullie zijn echt bijna aan de beurt, hou vol!
Ja ik heb wel een goed gesprek gehad. In een aantal dingen kunnen ze met me meegaan, of water bij de wijn doen, maar een bad bevalling is daar helaas echt niet mogelijk. Toch voel ik me ok. Kleintje is ingedaald en we hebben een prachtige echo gehad. Vanavond komt de vk langs om te strippen. Fingers crossed!!!
Ohwohwohw....wat houden jullie het toch spannend zeg meiden!! Ik had gehoopt wat felicitaties uit te kunnen delen ondertussen. Usababy..beterschap! Hoop dat de spruuw snel weg is. Hier gaat het wel ok. De gebroken nachten zijn nog behoorlijk wennen. Ik dachtndat dat wel mee zou vallen na al die slapeloze nachten in de zwangerschap. Steeds meer tekenen van reflux helaas bij lars. Vandaag naar osteopaat geweest. Had teveel druk op zijn nek/schedel gestaan en iets in de darmen/heupje is niet goed dus moeten nog een paar keer terugkomen. Voedingen gaan nog niet super en dat terwijl ik kunstvoeding geef (borstvoeding na 1 dag mee gestopt). Maar al met al valt het hele mama zijn van 2 kids nog erg mee. Ook nog geen tekenen van pnd gelukkig!
Spannend foxxy!! Ben benieuwd of ze kan strippen! Valley ja hadden wij ook gehoopt haha! Gelukkig geen tekenen van pnd ! Heel fijn!
Hier vandaag gestript! Tot nu toe alleen wat misselijk geweest en harde buiken! Bij jullie willen ze er ook niet echt uit he??? Spannend maken ze het allemaal voor ons hahaha!!
Top!!! Nou ik zeg kom maar door! Je bent ver genoeg dat het echt ook zin heeft! Bij mij was het nog wroeten/strippen en ook met 40+1. Ik zeg jij bevalt gewoon vannacht!
Vannacht veel wakker geweest, beetje gerommel en nu ook veel harde buiken. Ik probeer rustig te blijven, maar vind het zo spannend!
Ooooee nog niets dus! Ja is ook heel spannend! Ik heb die harde buiken nu al 3 dagen dus vind het minder spannend worden haha
En foxxy??? Laluna hoe is het met jou?? Hier een zeur in mn buik. Soort ongigevoel zeg maar. Ben ook beetje gaar ondanks goed slapen vannacht en net ook nog 45min toen mn dochter sliep. Vriend is voetballen dus nu heel pedagogisch (ahum) de tv aangezet met zandkasteel Ze kijkt niet zo vaak tv dus ze vind het helemaal leuk. Normaal springt ze op na 10 min maar nu zit ze al 20min en ik even lekker op de bank met een tijdschrift. Gewoon omdat het even kan.
Ze zit nog steeds lekker kennelijk. Vannacht lang wakker geweest vanwege drukke dame. Vandaag ben ik langer zwanger dan de vorige twee keren....