Dat mag je best vragen hoor dora Er zitten op het moment 5 eitjes ingevroren van de vorige punctie. Niet veel dus maar ook niet veel weinig. Mijn vriend heeft het er niet veel over. Hij zegt wat moet dat moet zeg maar. De tese word sowieso al vooruit ingepland voor november. Dit doen ze uit voorzorg mocht er weer niks gevonden worden zeg maar. Er is namelijk een wachtlijst en anders duurt het allemaal langer. Mocht er nu toch wat gevonden worden kan het dus ook zou zijn dat we in november al een tp krijgen als er embryo's ontstaan. Maar hoe dan ook zal er de december een tp zijn mits er embryo's ontstaan na de tese. Dat vind ik wel een fijn idee want 2 maanden is te overzien vind ik. We zijn nu toch alweer een jaar bezig voor een 2e dus die 2 maanden kunnen er dan nog wel bij
Oh het is dus sowieso december en in het beste geval november! Super, dat is inderdaad nog wel te overzien! Hopelijk kan je man ook een beetje kwijt wat hij erbij voelt, voor mannen is het vaak iets moeilijker om erover te praten denk ik. Ik hoop op het beste nieuws woensdag!
MMM-lijstje Wachten op opstart Taatje84, evaluatie ziekenhuis 26/09 en voorbereiding cryo-tp Nath91, uitgangsecho 27/09 Barnel, ICSI2 Flappie84, cryo-tp in november Pauze Wachten op FM Wachten op pick up Wachten op TP Fientje, 20/09 Wachten op BN Dora26, 2 cryo's uit icsi 1, 12/10 Negatieve BN of slecht nieuws Flappie84, ongesteld op 11/09 Taatje84, ongesteld op 15/09 Zwanger
Hoe gaat het met de rest van jullie? Wie is er nog bezig of aan het afwachten? Hier vandaag 2 mooie embryo's terug gekregen; eentje was 9-cellig en eentje was zo goed als een blasto; dus eentje die minder goed was dan bij de verse tp en eentje die beter is. Over een 10-tal dagen bloedname! Spannend alweer!
Dankjewel Mackwek! Ben nog steeds aan het uitvogelen hoe deze site op mobiel werkt 😏 Was ookaltijd tevreden over Tilburg. Hangt een fijne sfeer en zijn lieve ferti-artsen. Hoop dat het niet zover hoeft te komen voor jullie en dat een cryo tp al genoeg is!
He Dora! Ja is behoorlijk pittig, morgen toevallig het eindgesprek in Gent. Deze stond eerder gepland maar hadden even wat rust nodig. Heel raar, maar hoop aan de ene kant dat hij een duidelijk antwoord heeft of er voor ons nog wel kansen liggen, want ik wil verder. Ik lees verhalen dat mensen 8 jaar bezig zijn en het geluk hebben dan zwanger te raken van eenICSI baby , 8 jaar! Vind dat echt super moedig, maar ik trek 2 jaar al bijna niet. Die hoop en teleurstelling pff. Dus idd verder vooruit kijken, mogelijkheden bespreken , misschien KID. En beiden hebben we een goed gevoel bij Gent, dus zullen dat daar ook gaan doen. Maar jee dat is denk ik nog een lange weg te gaan qua verwerken en rouwen. Super spannend voor jou!! 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Spannend dora! Weer 2 lange weken voor jou. Hoe is het bij jou Saskia? Hoop dat je duidelijkheidhebt en dat jullie hier ook iets mee kunnen. Ik heb vandaag weer een follikelmeting gehad. Alleen.........ei kwijt! Er zit wel iets, maar ze weet niet zeker of dat hetzelfde eitje is. Het lijkt er meer op dat hij al gesprongen is, maar dat vindt ze raar omdat dat niet zo snel zou kunnen gaan volgens haar. Mijn baarmoederslijmvlies zag er wel goed uit. Dus woensdag weer een echo. Als het dan nog niet duidelijk is wordt het volgende cyclus helaas wel kunstmatig. Mijn geruststelling is in ieder geval dat mocht hij al gesprongen zijn we het in ieder geval goed benut hebben. Er zijn altijd dromen natuurlijk.
Oej, dat is minder fijn! Op welke cd zit je nu ongeveer? Kunnen ze deze cyclus dan nog gebruiken om een cryo-tp te doen moest je ei toch gesprongen zijn? Zou fijn zijn dat het vanzelf lukt, maar met een cryo-tp heb je dan ook een dubbele kans natuurlijk Hopelijk woensdag meer duidelijkheid zeg! Pfff
Ok. Toch einde verhaal hier deze ronde. Waarschijnlijk toch mijn eisprong in het weekend geweest. Ik kreeg vandaag de keuze of ik door wilde zetten of volgende cyclus af te wachten. Omdat het zo raar gegaan is speel ik toch maar op safe. Liever volgende ronde gewoon goed vanaf het begin. Vandaag nog bloed laten prikken en medicatie opgehaald om gelijk met de kunstmatige cyclus te kunnen beginnen. Hoe is het met de rest? Gaan jullie al bijna beginnen voor je cryo terugplaatsing? En dora? Voel/merk je iets?
Hè verdorie Mackwek dat is niet fijn. Maar snap wel dat je nu voor safe bent gegaan. Hoe werkt dat eigenlijk in kunstmatige cyclus? Ik heb alleen nog maar natuurlijke cyclus gedaan. Wij gaan of voor oktober of november. Is afhankelijk van mijn komende menstruatie. En Dora hoe voel je je?
Ik heb nu progynova gekregen. Dat zijn pilletjes die ik vanaf cyclusdag 1 moet slikken. Ze lijken een beetje op de pil. Deze zorgen ervoor dat er geen eitje rijpt, maar wel een goed baarmooederslijmvlies etc. Om een mooie basis voor de cryo te maken. Op dag 12 een echo en op dag 17 de terugplaatsing. Heb het schema even toegevoegd.
@Mackwek: Goh zeg, toch raar dat ze hem gemist hebben. Maar wel goed van je dat je op safe speelt! Hopelijk valt het wat mee met de progynova etc. en heb je komende maand wél een mooie kans! Hier voel ik niets bijzonders... Zit vandaag 7dpo normaal; dus er kan nog vanalles gebeuren. Ik weet wel dat ik vorige maand al vroeg last kreeg van ongi-kwaaltjes en dat ik op 11dpo al ongesteld werd... Kreeg gisterenavond last van lage rugpijn en ben me dus constant aan het afvragen wanneer ik dit vorige maand had. Ben een beetje bang dat het niets zal zijn; maar heb het in mijn hoofd eigenlijk ook al als 'kansloos' ingeschat, geen idee waarom... Nu zou ik net wat hoop moeten hebben dat het misschien wel kan na de tp, maar dat is er niet... Ben gewoon even bang dat het nooit zal lukken. Nog even afwachten dus!
@Mackwek: Hoe gaat het bij jou? En bij de andere dames? Allemaal nog aan het wachten of zijn jullie ook alweer gestart voor een nieuwe cyclus? Hier vandaag 9dpo, begint dus te korten! Heb er wel niet zo'n goed oog in.
Hoi meiden @Mackweck wat vervelend dat je nou een cyclus moet overslaan. Bij ons was het gelijk in kunstmatige cyclus dat beviel op zich prima in vergelijking met een verse poging. Minder hormonen en best fijn omdat je niet zo vaak voor echo's moet. Ik hoop dat je snel kan starten en je een Cryo terug geplaatst krijgt. @Dora26 jij zit nu dus op het wacht bankje van je terugplaatsing? Of begrijp ik het verkeerd? Zo ja dan duim ik heel erg dat je nu zwanger bent!! Dat zou toch geweldig zijn 😍 Hier vorige week het slechte nieuws gekregen. Helaas was er weer niks gevonden. Volgende week donderdag worden we gebeld om de operatie in te plannen. Erg Spannend dus maar kijken er wel naar uit. Want dan krijgen we hopelijk weer een eerlijke kans op nog een wonder.
Ik ben ook een tijdje afwezig geweest, maar na de mislukte poging van vorige keer gaan we nu ons geluk in Dusseldorf zoeken. We hebben daar inmiddels een intake gesprek gehad en er is bloed geprikt. Woensdagochtend word ik gebeld voor de uitslag hiervan en zal er hoop ik een behandelplan opgesteld worden! Nog even geduld hebben dus! Iedere dag wachten is er naar mijn gevoel een te lang en dan baal ik ervan dat we zo afhankelijk zijn van anderen! Maargoed zonder hun zou het wss nooit lukken... Ik hoop dat we bij een volgende poging allemaal wat meer geluk hebben dan vorige keer waarin iedereen ongesteld is geworden! 😔
@Sennie: Ik zit idd op het wachtbankje na een terugplaatsing van 2 cryo's. Woensdag heb ik bloedname. Maar aan mijn klachten van vandaag (constipatie); heb ik eerder het gevoel dat het niet gelukt is en dat de ongi op komst is. Hopelijk ben ik mis, maar heb er geen goed gevoel bij. Wat erg trouwens dat ze opnieuw niks gevonden hebben Moeilijk om het me in te beelden... Veel sterkte! Nu door naar de operatie en hopelijk daarbij meer succes! @Barnel: Hopelijk kunnen ze je daar beter helpen. Zonder hulp zal het idd moeilijk zijn, maar gelukkig bestaat die wel Hoop ook van harte dat er hier binnenkort toch iemand een positieve test heeft. Vorige maand was idd triest, allemaal ongesteld. Duimen maar!
Constipatie is ook een zwangerschaps symptoom he. En toen ik zwanger was van mijn dochtertje was ik er heilig van overtuigd dat het weer niet gelukt was. Ik had de hele tijd het gevoel ongesteld te worden, heb zelfs nog de avond voor ik testte heel hard gehuild bij mijn vriend dat het weer niet gelukt was. En ik was toen toch echt zwanger. Dus geef de hoop niet op want het kan gewoon dat er nu een plakkert bij je zit
Spannend dora!! Hoop dat je ons het goede voorbeeld kan geven en wij je snel zullen volgen. 😘 Verwacht je je menstruatie altijd op dezelfde dag? Knap dat jullie dit besluit hebben genomen barnel. Mag ik vragen waarom jullie nu al de keuze hebben gemaakt om over te stappen? Is dusseldorf een beetje in de buurt? Hoe komt het eigenlijk dat dit bij jullie allemaal zolang duurt sennie? Ik bedoel, voor ik echt met de hormonen starte had mijn vriend inmiddels al 3x iets ingeleverd. Is er toen steeds wel iets gevonden? Want nu ben jij al helemaal klaar met jouw deel zeg maar, maar moet je nog wachten voor er bij je vriend vooruitgang is. Ik snap dat je dan een beetje tureluurs van het wachten wordt.
@Sennie: Constipatie heb ik meestal enkele dagen voor en tijdens mijn menstruatie, dus ik verwacht er niet te veel van, maar het zou idd wel kunnen @Mackwek: Geen idee wanneer ik mijn menstruatie moet verwachten. Voor de ivf (met iui en op de natuurlijke manier) had ik een LF van 12 dagen, dus dan zou ik woensdag ongesteld moeten worden. Vorige keer (na de punctie) werd ik op 12dpo al ongesteld (dus zeker een dag vroeger dan normaal) en met utrogestan weet je natuurlijk nooit... Kan zijn dat het je ongesteldheid uitstelt tot je met die medicatie stopt. Afwachten dus! Ook last van hoofdpijn btw, dus denk eerder dat ik ongesteld zal worden. Al heb ik wel een 'bijzonder' pijnlijk gevoel in mijn onderbuik, alsof daar een spiertje verrokken is; doet pijn bij bruuske bewegingen zoals lachen, niezen etc. Maar ik ga van niets uit, dan valt de teleurstelling misschien wat minder zwaar