hoe zouden jullie dit oplossen (spullen geleend/gekocht)

Discussie in 'De lounge' gestart door tuc, 11 okt 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. xElles

    xElles VIP lid

    24 mei 2013
    9.575
    2.232
    113
    Als ik echt zeker zou weten dat ik betaald had, dan had ze geen cent van mij gekregen. En ik zou ook echt geen nieuw beddengoed voor haar kopen.
    Dan maar gezeur en gepraat.
     
  2. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.266
    6.791
    113
    Hiermee eens...een hele hoge boom ook :D

    Na 3 jaar iets terugvragen vind ik ook wel erg raar.

    Ik zou zelf bij mijn standpunt blijven...gekocht en het is er niet meer.

    Dan maar scheve gezichten.
    Bewaren
     
  3. Nic1976

    Nic1976 Fanatiek lid

    27 okt 2009
    4.545
    732
    113
    Sjee wat een moeilijk gedoe ... over wat voor dekentjes gaat het ... ik heb hier heel wat liggen misschien zit er wel wat bij dan kan ik het opsturen! PM ff als je interesse hebt.
     
  4. Strandbal

    Strandbal VIP lid

    3 mei 2013
    8.890
    3.414
    113
    Ik wou precies hetzelfde schrijven.
     
  5. Daphne91

    Daphne91 Fanatiek lid

    5 dec 2013
    2.073
    465
    83
    Vrouw
    Drenthe
    Wat een geneuzel om niks. Die kennis zou er vast niet honderden euro's voor gekregen hebben maar het gaat om beddengoed. Ik ben in dit opzicht dan toch echt voor je vriendin en had haar echt geen geld gegeven voor gekocht beddengoed van 3! jaar geleden. Wat een gedoe :)
     
  6. BloemJK

    BloemJK Fanatiek lid

    30 mei 2016
    1.184
    3
    36
    NULL
    NULL
    Wat moet iemand nou met lakens in de koelkast! :D

    Maarruh, kopen is kopen. Wat dacht ze nou, dat ze even gemakkelijk geld kon weghalen bij je vriendin, want na zo'n lange tijd weet ze toch niet meer wat de afspraak was dus gooi ik het op lenen om er nog even wat uit te slaan?
    Ik zou er niet in trappen, ze kan dan wat mij betreft het heen en weer krijgen pffff....
     
  7. lies276

    lies276 Niet meer actief

    Ze zou voor mij de boom in kunnen!
    Als ik zeker weet dat ik iets gekocht heb, ga ik dat niet nog eens vergoeden.
    Wat denkt ze nou?!
    Dan mogen ze mooi over me kletsen maar dat zou me een zorg zijn.
     
  8. Jemig, beddengoed terugvragen na 3,5 jaar, wat al door tenminste 2 kinderen gebruikt is.. Wij hebben het niet bijzonder breed, maar zoiets zou écht niet in me opkomen. Was het iets heel bijzonders ofzo, iets wat verschrikkelijk duur is geweest? Ik bedoel, anders houdt die kennis er zelfs áls ze gelijk zou hebben gehad, maximaal een paar euro aan over :(
     
  9. Vlinder84

    Vlinder84 Niet meer actief

    Oh sommige mensen, echt :D:D Aan de ene kant zou ik geneigd zijn om haar het geld te geven zodat ik van het gezeur af zou zijn. Aan de andere kant ben ik daar echt te koppig voor. En mensen maken zo juist alleen maar meer gebruik van je goedheid. Nee hoor, die roddels zouden mij niks doen. Sterker nog: ik zou fijn mee gaan roddelen :p
     
  10. Huusje

    Huusje Actief lid

    30 mei 2016
    427
    1
    18
    Sommige mensen.. Echt ik blijf me er over verbazen. Ten eerste lijkt het me niet dat iemand om een paar - afgedankte - lakentjes gaat liegen (in de zin van dat ik geloof dat jouw vriendin er gewoon voor betaald heeft), ten tweede snap ik überhaupt niet waarom die andere vrouw zo'n lange tijd na het 'lenen' ineens de boel terug wilt hebben. Maar goed, zoals ik al lees zijn veel dit met mij eens.

    De enige oplossing die ik zie, ook al gaat dat normaal tegen mijn principes in, is om haar een kleine vergoeding aan te bieden, met de duidelijke boodschap erbij dat zij zeker weet in haar recht te staan, maar geen rot gevoel er bij wilt hebben. Dit zijn toch dingen die anders in de lucht blijven hangen.
     
  11. fee90

    fee90 Fanatiek lid

    21 mei 2015
    1.679
    39
    48
    Tja,ik blijf bij m'n eerste punt terwijl ik in veel zaken echt wel ben van, geef je grens aan.

    Maar omdat dit om een geldkwestie gaat in vriendschappelijke sfeer zou ik liever bekend staan als de persoon die geen cent bij iemand in de schuld wilt staan dan zo overtuigd van eigen gelijk(overgekocht, niet geleend) dat er principe niet betaald word. Vind het ook raar om het na drie jaar nog terug te vragen maar als iemand zo die overtuiging heeft zou ik voor die paar centen voor de harmonie kiezen.
     
  12. Regina88

    Regina88 Niet meer actief

    Ik zou mij echt heel raar voelen als ik geld ging betalen voor iets dat 3 jaar geleden al is betaald.
    Helemaal als iemand er zo moeilijk over doet.
    Dan wek je toch juist de indruk dat je idd na 3 jaar met geleende spullen loopt en ze niet hebt teruggebracht maar hebt weggegooid of zelf hebt verkocht? Ik zou niet willen dat mensen echt zo over me denken.
    Als er geroddeld gaat worden, wordt dat toch wel. Maar dan liever dat anderen weten dat ik allang heb betaald en dat ik bij mijn principes blijf. Want ik ben een eerlijk mens en dat was ik 3 jaar terug ook.
    Als je geld wil omdat je slecht zit kan je het krijgen, maar ik ga niet met geld strooien bij mensen die me uitmaken voor leugenaar of dief. ( bij gebrek aan een beter woord)
    Als je nu weer geld gaat geven denken anderen dat je idd nooit hebt betaald
     
  13. littleway

    littleway Actief lid

    16 okt 2014
    120
    1
    18
    NULL
    NULL
    Nou kijk op mp en koop wat lakentjes.
     
  14. Selina1984

    Selina1984 Fanatiek lid

    14 mrt 2011
    1.460
    11
    38
    Vrouw
    Waar wil ze het voor hebben? Is ze zelf weer zwanger? Zo niet lekker wat lakentjes kopen op mp en geven. Heeft ze zelf i.i.g. dan niks aan. Zou geen gedl geven iig.
     
  15. X11

    X11 Fanatiek lid

    8 jul 2015
    1.768
    1
    0
    Na 3 jaar nog iets terug vragen? Wow. Nee, die kon voor mij de boom in. Als het zo hoognodig terug had gemoeten, had ze er heus wel eerder om gevraagd. Voelt toch een beetje als geld zien te krijgen omdat je er verlegen om zit.
     
  16. susy26

    susy26 Niet meer actief

    Beetje vreemd. Ze heeft t over gekocht, het is 3 jaar geleden , kom op zeg! Is wel heel zielig dat je zo kan doen...

    zou zelf niet meer weten als ik 3 jaar geleden iets heb verkocht..laat staan beddegoed 😕
     
  17. Eefje00

    Eefje00 Fanatiek lid

    27 okt 2014
    1.556
    666
    113
    Ik zou de eer bij mezelf houden. Als ze geen bewijs meer heeft ervoor betaald te hebben, dan zou ik drie lakens van de Kruidvat halen en haar die dan geven.
     
  18. tuc

    tuc Niet meer actief


    Nee ze vroeg het terug omdat ze er vanuit ging dat he tjongetje inmiddels in een groot bed lag (wat ook zo is, al een jaar:D) en dan wilde ze het gaan verkopen:(

    Wat een aantal zeggen over gewoon iets betalen om van het gezeur af te zijn had ik in eerste instantie ook gezegd. Maar later dachten wij...tja lekker makkelijk eigenlijk om zo aan je geld te komen.
     
  19. Beepje

    Beepje Fanatiek lid

    14 feb 2013
    2.310
    9
    38
    Ok...waarom zou die vriendin het toen "uitgeleend" hebben terwijl de kids bijna even oud zijn? Dan had ze het zelf niet nodig en neem ik aan dat je het verkoopt. Dus nu wil ze alles terug hebben om het vervolgens weer te verkopen 😉
     
  20. tuc

    tuc Niet meer actief


    Nee mijn kindje en van vriendin zijn bijna evenoud;)
    Daarom herinner ik het mij nog goed van toen. De kinderen van die dame zijn wat ouder, haar jongste is een jaar of 6 denk ik.
     

Deel Deze Pagina