Zoon doet nu brugklas en we zijn vandaag begonnen om een grammatica SO voor te bereiden voor komende vrijdag. Nu heeft die in zijn werkschrift geen volledige antwoorden ingevuld en ik kan hem er niet voldoende mee helpen. Kan ik iemand een pb sturen om het één en ander te ontleden? Na de herfstvakantie krijgt hij ondersteuning met werkwoordspelling maar nu moeten we het nog even zelf doen. Iemand die Nederlands/grammatica goed is onderlegd? Alvast bedankt.
Ja momenteel wel haha. Mochten er nog meer vragen komen dan laat ik het weten. Wat een uitkomst zo'n ZP (echt blij mee).
Fijn dat je zoveel hulp aangeboden krijgt! Maarreh.... zou je het niet fijn vinden om zelf je kennis op te frissen? Zodat je je kids kunt helpen?