Ik wil ook wel bij de facebook groep maar wil eerst heel even afwachten tot ik de termijn voorbij ben waar het de vorige keer mis ging. Dat is nu nog een week en 2 dagen wachten. Ik word echt met de dag nerveuzer zeg. Ze kunnen me wel 24 uur per dag aan zo'n echo apparaat leggen
Wen1977, de groep is besloten en dus ook echt alleen zichtbaar voor leden die zijn toegevoegd.. Tammie81, spannend he.. ik ben ook nerveus voor de termijn echo.. en het wachten is echt slopend. Voor mij nog 13 dagen, ben echt aan het aftellen! LianneE, gefeliciteerd met de goede echo, wat fijn!
Er waren best veel meiden die niet op facebook wilden. Ik vraag me af waar die nu kletsen. Op de club is het ook al zo stil!
Ja ik vind het ook stil! Ik stuur wel eens wat in de club onder het kopje welkom! En vraag dan hoe het met iedereen is maar alleen anemdo reageerd! Vind ik wel jammer want ik heb geen Facebook meer zijn er nog nieuwe meiden die in de gesloten club willen? Die ik nog niet heb toegevoegd?
Ik klets eigenlijk ok nergens meer, maar vind dat tegelijkertijd wel jammer. Ik ben er nog niet over uit of ik via FB wil. Maar hoe het is? Hier goed! Een mooi minimensje zien bewegen op de echo, groeit goed! Ben nu naar voren geplaatst naar 4 mei, maar de echo van de combinatietest volgende week geldt als officiele termijnecho, dus kan evt. nog wat verschuiven. Verder heel de dag door kokhalzen, ook op werk en in de supermarkt enzo, jakkes! Maar omdat het voor het goede doel is is het nog net uit te houden. De VK begon al over aanmelden voor kraamzorg en kinderopvang. Jeetje, had van de vorige keer niet onthouden dat dat zo snel al moest! Jullie dat al gedaan?