Tsjaa ligt er maar net aan hoeveel geld je hebt he... wij hebben geen 1000 Pm over om weet ik t wat allemaal mee te doen En ik g ook niet 10 verschillende spaardoelen maken... dus alles gaat op de grote hoop, muv de kinderen
Dat redden wij echt niet! 100 euro per week boodschappen met drie kinderen waarvan 1 nog in de luiers, en twee honden. Wasmiddelen alleen al kosten een fortuin bij elkaar. Wij gebruiken echt wel 150 minimaal per week aan boodschappen.
Als je van die 900 alleen nog maar boodschappen hoeft te doen en te tanken........had ik het geweten hoor hahaha..direct stoppen. Maar kleding enzo? Daar gaat bij ons met drie kinderen ook veel doorheen. Of heb je daar ook een apart potje voor? Ik kan me goed voorstellen dat je thuis wil blijven. Wij hebben al 10 jaar twee huizen dus ik kan never nooit stoppen of minderen en dat zou ik graag willen. Vind het huishouden met drie kleine kinderen al zwaar genoeg namelijk. Maar goed dat is mijn situatie niet ik blijf lekker 20 werken
Ja maar ts heeft maar 2 kinderen, en over dieren heb ik haar niet gehoord, dus ga voor het gemak ervan uit dat ze geen dieren heeft
Even snel een korte reactie!! Dankje wel allemaal voor alle antwoorden, er zaten echt wel dingen bij die mij geholpen hebben met een keuze maken, wat wel te doen en wat niette doen! Ik en m'n man hebben besloten ipv helemaal te stoppen, een stap in m'n uren naar beneden te maken. Hierdoor blijven we toch wat extra inkomsten houden, maar heb ik ook wat meer tijd voor de kinderen en hoop ik dat ik het lichamelijk allemaal wat beter trek! Nogmaals bedankt dames!
Hier ervaring met weinig over per maand en veel over per maand. Wij hebben het een paar jaar moeten doen met 500 euro over. Dat was krap maar wel te doen. Toen 1 kind in de luiers. Maar de kinderen waren dus heel klein en de behoeftes waren veel minder. 1 aan de borst en een peuter die amper iets at. Tanken was bijna niet nodig omdat man met de fiets naar het werk ging en ik altijd overal wel naartoe kon lopen. Nu inmiddels houden we veel meer over ( man heeft een andere baan) en hoe raar dat ook klinkt...het is bijna nooit genoeg. Kinderen zijn nu groter en eten ook echt veel meer. Kinderen nemen ook vrienden mee...die de kasten mee leegeten. moeten verder rijden...voor sport...dus ook meer tanken. Leven is duurder geworden...kinderen zitten allebei op sport...en natuurlijk zwemmen... Ik vind sport er echt in hakken. Paardrijden is op zich nog wel te doen...maar je moet ook de kleding aanschaffen...Zwemmen is super duur in onze stad en dat hebben we sowieso 1,5 jaar lang als extra last. Een uurtje freerunning per week kost 25 euro per maand. Dus ik zou zeggen....met hele kleintjes is het te doen...maar als ze groter worden heb je echt meer nodig.
Goed om te horen dat je eruit bent. Het lijkt me een goede beslissing om terug te gaan in uren. Stoppen kan altijd nog. Hoeveel uren ga je nu werken? Succes in ieder geval en ik hoop dat je snel een mooie balans vindt tussen je werk en privéleven.
Als ik lees, zou je dan waarschijnlijk thuis willen zijn tot de jongste naar school is. Je zou dan ook weer aan het werk kunnen, dujs je zou 3 jaar op 900 euro per maand moeten leven. In mijn ogen is het een godsvermogen, dat moet echt zat te doen zijn. Waarschijnlijk heb je overigens nog meer over, omdat je gebruik kunt gaan maken van de heffingskorting. Maar ik zou het doen: in die 3 jaar kun je dan er zijn voor de kids en je eigen tempo bepalen en dus je lijf ook de rust geven die het nodig heeft, (alhoewel ik zeker de zorg voor kinderen thuis niet onderschat, maar het is anders dan werk en kleine kinderen combineren). Ik zou even kijken of er de komende 3 jaar dringend onderhoud aan je huis moet gebeuren en dat eventueel incalculeren, maar mogelijk heb je voldoende op de spaarrekening om dat te doen \ Edit: zie dat je er al uit bent Mooie middenweg idd