Toen ik een blauwe maandag beauty heb gedaan heeft mijn make up juf ons duidelijk gemaakt dat eyeliner tussen de wimper haren hoort en niet op je waterlijn, daar raken je ogen geirriteerd van.. Ben daar ondertussen 5 jaar geleden mee opgehouden en werkt een stuk beter.
Eyeliner krijg ik inderdaad ook niet op de waterlijn zonder dat ik echt zere ogen krijg, oogpotlood lukt wel. Ik geloof meteen dat het beter voor je ogen is om het niet op de waterlijn te doen! Probleem is dat ik het tussen de wimperhaartjes gewoon nooit mooi netjes krijg... ik schiet altijd uit! Ik ben echt een sukkel daarmee haha!
Hoe slijp je die punt? Ik heb nu een oogpotlood (welk merk weet ik niet meer) die ook uitschuifbaar is met achterop een soort van puntenslijper. Zo houd ik een puntig puntje om een dunne lijn mee te zetten. Op deze zie ik dat er geen puntenslijper bij zit.
Ik gebruik ook al jaren dat van Essence! Wel het gewone dat ik bijslijp met slijpertje... Is een supergoed potloodje!
Potlood ook niet, dat bedoelde ik eigenlijk. De truuk is het hem om het potlood goed aangeslepen te houden.. Ik heb zelf eentje van maybeline of rimmel nu en dat vind ik echt een k** ding, liever essence maar ook daar ben ik sinds ik een fero potloodje heb gehad niet 100% tevreden mee.
Heb jaaaaaren terug eens gelezen als beauty tip om het puntje door een vuurtje te halen, sindsdien doe ik dat ook en blijft dan de hele dag keurig zitten. En bij vergeten het er af te halen zit het de volgende ochtend nog steeds keurig!
Klopt, het is een uitschuifbaar potlood. Zodra je potlood wat klein raakt draai je even aan het potlood en komt er een stuk vers potlood naar boven
Maar hoe houd je de punt mooi puntig zonder slijper erbij? Na een tijdje is de punt stomp en krijg je zo'n hele dikke zwarte lijn. Dat wil ik liever niet. het merk dat ik nu heb is ook uitschuifbaar als bij een vulpotlood, maar heeft wel een slijper achterop. Zo houd ik het puntje van het potlood mooi scherp en kan ik een dun lijntje tussen mijn haartjes zetten.
Hier ook de essence op mijn waterlijn. Heb veel dure make up, maar wst betreft oogpotlood vind ik deze het meest fijn.