1 t/m 15 december 2016 mama's deel 2

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Lieke86, 19 okt 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. 4dogs82

    4dogs82 Fanatiek lid

    3 sep 2012
    2.314
    0
    36
    Een mooi huis
    Spannend Theeleut! Hopelijk blijft de boel nog ff dicht hoor!!

    Mooie buikfoto MamavanD!


    Ik heb zooo'n bandenpijn!! Wordt alleen maar erger! Had, ondanks dat de VK zei het niet te doen, zo'n buikband gekocht (van Anita bij Prenatal), maar die hielp alleen de eerste 3 of 4x, ik heb hem af en toe een uurtje gedragen, maar nu ook met die band om gewoon pijn..
    Ik moest vanmiddag even de stad in en dan moet ik een stukje een heuvel oplopen, nou zo'n pijn!! En de ene harde buik na de ander ;) echt naar :(
    Sorry, klaagmodus weer uit :p
     
  2. lin1989

    lin1989 Fanatiek lid

    27 sep 2014
    1.215
    181
    63
    Spannend theeleut! Hopelijk blijft het allemaal nog even rustig bij je!

    Mooi buikje mamavd

    wat vervelend dat je zo'n bandenpijn hebt 4dogs! Kan me indenken dat hierdoor sommige dingen echt n uitdaging worden.

    Koekie: ja ik kan elke keer zo dankbaar zijn dat de controles steeds zo goed zijn! Als ik dan verhalen van meiden van hierlees voel ik me zo gezegend (klinkt erg zweverig zo) dat ik me zo goed voel etc!
    Al kan ik wel soms erg angstig zijn als ikde kleine bv even niet voel (terwijl ik t bv n uur daarvoor wek enorm gevoeld hebt bv) etc. Maar dat hoort erbij denk!

    Oo mijn navel meiden! Pff jeukt en doet zeer! Smeer er nu maar ladingen vaseline op!
     
  3. theeleut55

    theeleut55 Bekend lid

    15 jul 2014
    854
    133
    43
    Dank jullie wel meiden. Ze twijfelden na ctg of ik toch geen weeen had, dus nu aan de remmers. En weer aan ctg.de kleine meid is super druk, ik weet niet wat ze ervan vind.

    Koekie had jij nou ook weeen remmers gehad?

    Lin dat gevoel had ik ook tot vorige week voor. Gewoon lekker van genieten!
     
  4. Kimmiez

    Kimmiez Actief lid

    1 mrt 2016
    138
    0
    16
    NULL
    NULL
    Hé bah Theeleut, niet leuk en fijn en hoop dat de kleine mups zich nog even gedeisd houdt.

    Mooi buikje Mamavand!

    Dogs kloten van die bandenpijn. Ik heb af en toe een steek maar die zijn ook echt pijnlijk. Dus helemaal niet te doen als je dat steeds hebt!

    Lin, wat dat betreft voel ik me ook gezegend hoor. Voel me goed, werk gaat nog lekker en op af en toe een steek of zoals vannacht kramp na weinig klachten...elke week is er weer 1 voor mij, je weet idd nooit hoe het volgende week weer gaat!
     
  5. Koekie2

    Koekie2 Fanatiek lid

    6 jul 2015
    2.085
    216
    63
    4dogs, Jaa die bandenpijn.... ik schud je de hand ;) Af en toe zo'n pijn dat ik er echt zowat van moet janken... en dan hopen dat het snel over is. Helaas houd het hier vaak zo lang aan... soms wel een aantal uur. Maar ondanks dat moeten we nog even door.

    Theeleut, aaah nee toch weeënremmers? Hou even in je achterhoofd dat je door de remmers een rustiger kindje kunt krijgen dus niet direct paniek als je even niks voelt.
    Zelf heb ik geen remmers gehad. Lag in het zh vanwege de placenta en groei kindje 2.

    Lin, ik voel me ook gezegend ondanks de dingen die ik mee moet maken en mee heb gemaakt. Het is niet altijd makkelijk maar ik weet waar ik het voor doe.. Ben blij dat er mensen zijn die er fluitend doorheen gaan :)

    Ik heb morgen groei echo. En de doorbloedings echo. Ben zo benieuwd en vind het echt spannend.... Hopelijk mogen we nog even door en wordt er nog niks gepland.
     
  6. lin1989

    lin1989 Fanatiek lid

    27 sep 2014
    1.215
    181
    63
    jeetje theeleut weeënremmers! dat is niet niks allemaal! hopelijk valt het allemaal mee!! hoe voel je, je zelf?

    spannend morgen koekie! hopelijk is alles goed en mag je weer even wegblijven!

    mooi om te lezen dat meerdere zich zo gezegend voelen! soms lijkt het wel alsof zwangere vrouwen (om mij heen bv) alleen de negatieve dingen kunnen zien en benoemen!
     
  7. HaNa540

    HaNa540 Niet meer actief

    Oh theeleut spannend!! Had je klachten?? Dat ze je baarmoeder hebben gemeten?
     
  8. onzekeredame

    onzekeredame Actief lid

    30 mrt 2016
    185
    0
    0
    NULL
    NULL
    Jemig theeleut das wel spannend zeg.

    Hier nog 1 dagje werken en een spannende tijd tegemoet. Vorige echo met 32 weken zat de kleine op 3.5 weken voor qua buik . Dit bleef in mijn hoofd spoken en dan de combinatie veel vruchtwater vorige keer over met 9 dagen over tijd. Veel drinken /veel plassen.. allemaal signalen van zwangerschapsdiabetes. Daarnaast had ik vorige keer al subtotale ruptuur en dit kindje zou nog groter zijn...bij controle baarmoeder vond de vk deze eigenlijk ook te groot.

    Aankomende maandag nuchter suiker laten prikken en over 2 weken groeiecho met aansluitend vk bezoek.

    Heb vanmiddag me ogen uitgehuild...het is gewoon die stomme angst voor nog een keer rupture en dan bevestigen ze ook nog dat het kindje/ baarmoeder inderdaad groot is.

    Echografiste deed er heel luchtig over. Want onze dochter was een p50 en deze zou maar een p80 zijn.. Ja.. die ruptuur was toen al niet fijn. Blij dat mijn vriendin het gesprek hoorde en gelijk aan me zag dat het me niet lekker zat..is ook gelijk naar mijn huis toe gekomen toen ze hoorde dat ik zat te huilen ( had haar thuis afgezet )
     
  9. Yaisa

    Yaisa Fanatiek lid

    31 jul 2013
    1.225
    1.262
    113
    Pfff hier moe moe moe. Lees wel mee, 'aar weinig energie om uitgebreid te reageren. M'n mams heeft vanmiddag ff ons zoontje meegenomen zodat ik m'n bed in kon. Duik er zo weer in. Merk dat ik ook al een beetje in m'n coconnetje aan het kruipen ben. Helemaal in mn zelf gekeerd met weinig aandacht voor alles om me heen. Slecht kunnen concentreren ed.

    Mamavand: mooi buikje!

    Theeleut: hopelijk blijft je kindje nog even zitten. Doe rustig aan!

    Onzekeredame: pfff ook spannend zeg. Hopelijk valt het allemaal mee!
     
  10. ciprilla

    ciprilla Fanatiek lid

    1 apr 2014
    3.660
    2.008
    113
    Vrouw
    Nou dames dat zijn toch geen fijne berichten. Ik hoop dat alle kleintjes voorlopig nog even blijven zitten hoor!

    Yaisa, hier ook dat coconnetje.. ik heb totaal geen interesse in mijn omgeving. Ben alleen bezig met de komst van de kleine.

    Lin, ik geniet van elke dag. Ondanks de kwaaltjes doet de kleine het nog allemaal heel goed. Als ik dan wel eens hier op forum lees. Dan denk ik zo weer een week erop, het lijkt allemaal zo vanzelfsprekend als het allemaal goed gaat.
     
  11. theeleut55

    theeleut55 Bekend lid

    15 jul 2014
    854
    133
    43
    Hier gaat het voor de omstandigheden goed. Baby blijft goed bewegelijk en mijn bloeddruk en harde buiken goed.

    Ik ben extra onder controle vanwege baarmoeder afwijking, dus op zich was ik al heel blij dat ik 32 voorbij was en ze vorige week dik 1900 werd geschat. Graag had ik ook fluitend de 34 gehaald, maar ja zo ging het niet.
    Hopelijk is het allemaal vals alarm en komen er nog wat weekjes bij.

    Slaap lekker allemaal!
     
  12. Lieke86

    Lieke86 Fanatiek lid

    16 jun 2012
    4.789
    1
    38
    Zwemonderwijzeres
    Zuid-Holland
    Spannend theeleut ik duim dat het rustig blijft!

    Meiden die naam mutsjes van simply colors kunnen toch gewoon in de wasmachine? Ben het even vergeten hihi

    Suc6 koekie met de echo ik duim!!
     
  13. Strandbal87

    Strandbal87 Actief lid

    13 apr 2015
    361
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wat spannend theeleut!

    Mutsjes kunnen gewoon in de was, 30 graden en binnenstebuiten geloof ik. Maar ik denk dat dat ook wel op de website staat?

    Succes met de controles vandaag Koekie, blijft spannend hè?!

    Wij hebben gisteren weer een 'goede' controle bij het Radboud gehad. Verwijding is meegegroeid (ik schrok van de grootte in mm) Het kwam toch wel ff binnen dat ons kindje echt een probleem heeft en dat niemand nu verdere uitleg kan geven. Radboud was positief, zij vonden het beeld niet direct alarmerend.

    Vandaag mijn laatste werkdag en dan lekker van mijn verlof gaan genieten!
     
  14. theeleut55

    theeleut55 Bekend lid

    15 jul 2014
    854
    133
    43
    Heftig zeg strandbal, de onzekerheid hoe groot het probleem is maar wel weten dat je het hebt.

    Hier de halve nacht weeen gehad om de drie minuten, nu is het iets rustiger, heb geen oog dichtgedaan... Hopelijk gaat ze het minimaal tot zondag redden en het liefst nog een paar weken/dagen langer...
     
  15. HaNa540

    HaNa540 Niet meer actief

    Sterkte theeleut ik hwb het bij de oudste gehad vanaf 32 weken hij is uiteindelijk blijven zitten tot 36,6 en bij de jongste vanaf 28 weken en die is blijven zitten tot 37,5 dus hoop houden hoor!
     
  16. 4dogs82

    4dogs82 Fanatiek lid

    3 sep 2012
    2.314
    0
    36
    Een mooi huis
    Spannende stress tijden dames! Sterkte!
     
  17. Koekie2

    Koekie2 Fanatiek lid

    6 jul 2015
    2.085
    216
    63
    Theeleut wat een onzekerheid. Hopelijk blijft het voor nu een tijd rustig.

    Strandbal ik geloof direct dat je schrikt. Gelukkig is het zh positief maar snap dat die onzekerheid killing is. Probeer te genieten van je verlof en succes met je allerlaatste werkdag.

    Lieke, mutsjes kunnen inderdaad gewoon in de was.

    jaaa de controle vind ik echt zo spannend. Heb gedroomd dat kindje 2 maar 80 gram was aangekomen :( In 1.5 week tijd ) Hoop toch dat het een stukkie meer is en we gewoon weer pas maandag naar het ziekenhuis hoeven en dan gewoon voor de ctg en niet dat ze gehaald moeten worden.. stomme droom
     
  18. Kitsune

    Kitsune Actief lid

    30 mrt 2016
    449
    0
    16
    Zo, ik heb deze ook weer gevonden. :)

    Theeleut, dat is even schrikken zeg! Hopelijk blijft jullie kleine nog even fijn bij mama zitten.

    Strandbal: fijn dat het Radboud positief is. Krijgen jullie straks uitgebreide controle na de geboorte, of wat is hun idee daarover?

    Hier gaat het mwah mwah. Onze mini blijkt dus geen groeiachterstand te hebben, dus daar ben ik blij mee. :) maar tegelijkertijd ben ik wel erg moe en heb ik veel last van bekkenpijn. Als ik zou kijk wat we nog allemaal moeten doen is het behoorlijk deprimerend:
    - Huis helemaal soppen (weken achterstallig onderhoud want zo moe...)
    - Alle kleertjes wassen en klaarleggen (veel wol-zijde dus allemaal handwas)
    - Alle wasbare luiers uitzoeken, voorwassen en klaarleggen, evt. nog strippen.
    - Allerlei dingen kopen... boxkleden e.d.
    - Bedje en andere meubeltjes nog in elkaar zetten.
    - Borstvoedingscursus en op bezoek bij Sophia geboortecentrum om te kijken of we daar evt. willen bevallen
    - Erkenning regelen.
    - Naam bedenken.

    WAHHH! Ik word al gestresst als ik er aan denk. :(
     
  19. Lieke86

    Lieke86 Fanatiek lid

    16 jun 2012
    4.789
    1
    38
    Zwemonderwijzeres
    Zuid-Holland
    Ik blijf duimen Theeleut!

    Das zeker even schrikken Strandbal maar ik ben het levende bewijs dat er wel mee te leven valt maar wel met de nodige medicatie. Ik blijf meeduimen nu lekker rustig aan in je verlof.

    Vanmiddag controle spannend!! Ben benieuwd naar de ligging.
     
  20. 4dogs82

    4dogs82 Fanatiek lid

    3 sep 2012
    2.314
    0
    36
    Een mooi huis
    Oh Kitsune, daar zou ik ook gestrest van worden :) ik loop dan wel 2 weken voor op je, maar ik vind het nog een flinke lijst.
    Hier staan ook nog wat dingen op de lijst, box kopen (2e box en ik wil dezelfde als die we al hebben, die is alleen nergens meer te koop, dus ik heb er gelukkig nu net 1 via MP gevonden die zo goed als nieuw is. Want ik was hem al vaker tegen gekomen, maar dan in flink gebruikte staat).
    Box matras kopen (vind ik fijner dan een boxkleed, is iets harder dus leren ze sneller/makkelijker omdraaien).
    Kleertjes wassen en strijken, gelukkig maar 3 of 4 dingen met de hand :D
    Verder moet de babykamer nog even opgeruimd en schoongemaakt worden, maar dat is de eerste tijd toch enkel de verschoonkamer, ze slaapt bij ons op de kamer.

    Ook wil ik nog een "new born insert" voor m'n Tula draagzak kopen, ik heb ook een Boba, daar kan de baby ook in, maar die staat op de maten van mijn man ingesteld, kunnen we beide dragen ;)
     

Deel Deze Pagina