Broer wil huwelijkscadeau teruggeven

Discussie in 'De lounge' gestart door Lief of Stoer, 21 okt 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sn0epje

    Sn0epje Lid

    11 jul 2016
    34
    15
    8
    NULL
    NULL
    Hij kan er toch niks aan doen dat hij het niet leuk vind? Hij is tenminste eerlijk. Ik zou niet zo verontwaardigd zijn, smaken verschillen nou eenmaal!
     
  2. iMoeder

    iMoeder VIP lid

    30 okt 2015
    5.943
    6.290
    113
    Sja ik zou echt flabergasted zijn. En boos.

    Maar aan de andere kant. Het is ook wel een heel uitgesproken set zeg maar. In de zin van je vind het erg leuk of je vind het verschrikkelijk. Zoiets kun je alleen geven als je weet dat iemand het graag wil hebben denk ik.
     
  3. Caithy

    Caithy Fanatiek lid

    8 feb 2013
    3.713
    1.060
    113
    hahahha echt te erg!!!
     
  4. Maedra

    Maedra Fanatiek lid

    29 okt 2009
    1.558
    0
    36
    Rotterdam
    Ik ben nu wel heel benieuwd welke set dat dan is? Ik snap beide kanten wel, het is niet leuk als iemand zoiets zegt, maar ook niet leuk als je een cadeau hebt dat je dus nooit gaat gebruiken omdat het niet mooi is.
     
  5. dochters

    dochters Fanatiek lid

    11 jul 2013
    4.894
    15
    38
    Vrouw
    Het is niet leuk om te horen als je broer zegt dat het niet zijn smaak is, maar aan de andere kant natuurlijk wel heel eerlijk. Dat was misschien ook een cadeau geweest wat je beter had kunnen overleggen, want het is heel persoonlijk of je dat mooi vind ja of nee, en dat geld natuurlijk voor elk servies. Heb je de bon nog bewaard? En anders verkopen op marktplaats, of zelf houden. ;)
     
  6. HuiBooBee

    HuiBooBee Fanatiek lid

    1 feb 2011
    4.355
    72
    48
    Netjes dat hij het gewoon meldt.
    Wel een domper want je denkt natuurlijk een heel leuk cadeau te hebben gegeven. Hopelijk komen jullie tot een oplossing!
     
  7. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.227
    7.275
    113
    Vrouw
    Brabant
    Ik zou het juist fijn vinden dat hij eerlijk is. Maar ik zou ook nooit zo'n smaakgevoelig cadeau geven, het gaat er niet om wat de gever ervan vindt, maar wat de ontvanger ervan vindt ;)
     
  8. Deliana

    Deliana Niet meer actief

    Als ze het echt niet mooi vinden en het niet bij hun stijl past, vraag ik mij eerlijk gezegd af waarom je het in hemelsnaam gekocht hebt? :)

    Even advocaat van de duivel spelen: als ik een Blond servies van mijn zus zou krijgen zou ik ook niet blij zijn. Ja, het is lief bedoelt en je mag een gegeven paard niet in de bek kijken, maar het is niet mijn ding en dat zou mijn zus moeten weten....

    Ik kan me zo voorstellen dat het best lastig was voor je broer om het je vertellen.... Hopelijk komen jullie samen tot een oplossing!!
     
  9. Beckje

    Beckje VIP lid

    12 jul 2010
    8.652
    4
    36
    dat dus... snap niet dat je boos kan worden hierom... ik heb niet graag overbodige spullen... prima toch?
     
  10. Madeliefje06

    Madeliefje06 VIP lid

    26 mrt 2015
    11.867
    5.105
    113
    Dit inderdaad
     
  11. Uuz

    Uuz VIP lid

    8 dec 2014
    6.241
    818
    113
    Ik krijg ook altijd dingen van mijn zus die ik niet wil :)
    Kan je die winkel niet bellen, en dit zielige verhaal vertellen? Misschien willen ze wel een uitzondering maken voor je...
     
  12. Sandana

    Sandana VIP lid

    9 jan 2012
    5.682
    5
    38
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Onder Eindhoven
    Oh jee, heb je echt zoiets gegeven als dit?
    [​IMG]

    Wauw... want je weet dat weinigen zoiets echt mooi vinden zou ik zo denken. Vooral mannen niet, die vinden dat toch truttig. Wij hebben ook 2 trouwmokken gekregen, maar dan vrij neutraal (wit met rood) en een mooi gedicht erop dat echt diepgaand is.

    Ik vind het knap dat hij het zo aanpakt, hij heeft lef. Is assertief. Wellicht niet leuk voor jou, maar hij is eerlijk en vindt het zonde dat er niets me gebeurd of dat hij het weggegooid. Als iemand om zoiets bos wordt dan zegt dat puur en alleen iets over diegene zelf.
     
  13. MissFluffy

    MissFluffy Fanatiek lid

    25 aug 2016
    2.218
    870
    113
    Vrouw
    Ik vind het een beetje gek dat mensen daar boos om worden (met alle respect)
    naar mijn idee geef je een kado omdat je iets leuks wil voor de ander, als hij dat dan niet leuk vind dan loop je je doel mis, en als je er boos over word al helemaal. voelt voor mij een beetje alsof je dan kadootjes geeft om er zelf blij van te worden of in een goed licht te komen staan ofzo.

    maarja, ik zou dus niet boos worden. en vind het netjes van hem dat hij vroeg of hij het terug mocht geven. het is wat anders als hij een ander kadootje eist.
     
  14. owly

    owly VIP lid

    19 aug 2013
    22.292
    10.263
    113
    Persoonlijk zou ik daar ook niet blij van worden, echt vreselijk, maar misschien kun je dan zeggen jullie hebben alvast een cadeau voor onze huwelijksdag.
     
  15. Billy60

    Billy60 Niet meer actief

    Ik zou me er niet zo druk om maken. Ik zou het wel even vreemd vinden, maar vervolgens ook wel eerlijk en het begrijpen. Want het is ook niet leuk als je er later achter komt en dan staat het te verstoffen in de kast.
     
  16. Yanna

    Yanna Actief lid

    7 aug 2013
    295
    6
    18
    Ik hou ook niet van die ongevraagde kado's. Belanden bij mij allemaal op markplaats of geef het weer weg/terug. Ik wil zo weinig mogelijk spullen in ons kleine huisje. En spullen die we niet mooi vinden of niet gebruiken, gaan dus weg. Zo hebben wij ook de trouwkado's van mijn zwager en schoonzus teruggegeven, omdat we daar echt niets mee konden.
     
  17. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.264
    6.789
    113
    Ach wat sneu voor jullie. Ik snap de gedachte wel.

    Heel eerlijk zou ik nooit een cadeau terug geven...niet perse omdat het ondankbaar is maar meer omdat mensen het toch speciaal voor je hebben uitgezocht.

    Dat dacht jij ook met dit cadeau.

    Ik zou het niet terugnemen en zeggen dat ze er maar mee moeten doen wat ze willen. Succes ermee.
    Bewaren
     
  18. Hilly1980

    Hilly1980 VIP lid

    23 jun 2014
    7.299
    6
    38
    Nou, als je iets krijgt wat niet bij je past en wat je spuuglelijk vindt, dan is daar toch iets niet goed gegaan...
     
  19. Lief of Stoer

    Lief of Stoer VIP lid

    25 apr 2011
    6.028
    2.894
    113
    't Gezellige Brabant
    Dit is idd de set. Geen compleet servies ofzo, gewoon leuk om met je trouwdag nog eens te voorschijn te halen dachten wij. Niet voor dagelijks gebruik ofzo.

    Boos ben ik ook niet, het kwam wel wat rauw op ons dak vallen. Ach, ik zei het eerder al, nu weten we misschien wel wat wij volgend jaar voor ons trouwen krijgen :) Dat zou ik dan wel weer lollig vinden.

    Een aantal mensen opperde het terug te brengen, maar dat gaat echt niet meer. Wij hebben het bij V&D gekocht :)
     
  20. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    Het was voor een huwelijk. en ja, dan kun je verwachten dat je ook wat dingen krijgt die totaal niet je smaak zijn. Maar omdat het iets met een thema is, is het toch iets wat je wel neer kunt zetten omdat je het op zo'n dag gekregen hebt.
     

Deel Deze Pagina