1 t/m 15 november 2016 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door brammetje16, 28 feb 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Oliv

    Oliv Actief lid

    7 feb 2016
    265
    4
    18
    NULL
    NULL
    Het maakt mij eigenlijk niet zo veel uit. Hoewel ik wel heel nieuwschierig ben. Alleen inleiden lijkt me verschrikkelijk. Ik wil wel echt thuis bevallen.

    Leuk dat je het geslacht nog niet weet logan. Heb je een voorgevoel?
     
  2. Xoxowen

    Xoxowen Lid

    8 nov 2012
    70
    0
    0
    Oh Oliv 42 weken. Ik ga er wel vanuit dat het iets later komt, maar met 42 weken. Hoe heb je het volgehouden.

    Soph wat vervelend die hg

    Ik ben wel iets geruster, maar hij is wel minder druk dan normaal en voel hem anders.
    Hopelijk is het snel woensdag dan heb ik weer een afspraak.
    En ik wil toch weleens weten wat die waardes in het bloed en urine zijn.
     
  3. Logan

    Logan Niet meer actief

    Ik had vandaag ook een rustige dag, gister daarom aan de ctg gelegen en dat was perfect. Als je je zorgen maakt gewoon bellen hoor!

    Haha Oliv, wij weten het wel :D ik zie ook wel op tegen inleiden maar ook tegen tot lang lopen en ik moet toch wat. :p
     
  4. Oliv

    Oliv Actief lid

    7 feb 2016
    265
    4
    18
    NULL
    NULL
    Xo het is echt niet erg als je voor woensdag al belt hoor. Luister naar je gevoel. En iedereen is echt blijer als je voor niets aan de bel trekt. Ik hoop dat je kleintje snel weer beweegt als daarvoor. Dat je weer wat geruster zit.

    Oh haha logan, nou dan heb je zeker een voorgevoel 😁. Uhh ja haha dat zijn wel een beetje de opties inderdaad. We gaan het meemaken de komende weken. Het wordt spannend hier.
    Ik hoorde nog iets over acupunctuur en opwekken. Mocht ik weer zover lopen dan ga ik me daar nog in verdiepen voor het ziekenhuis. Hopelijk komt het niet zo ver.
     
  5. shinex

    shinex Actief lid

    13 jun 2014
    167
    11
    18
    Gelderland
    Ik heb nog niet echt terug gelezen, maar wil jullie allemaal even succes wensen met de laatste loodjes!

    Hier gaat het allemaal goed, ik heb niet heel veel last van de wond zelf gehad gelukkig. Het trekt soms nog wel, maar echte pijn kan ik het niet meer noemen. Met de kindjes gaat het ook goed! Het is toch wel zwaar hoor, een tweeling naast nog een peuter 😅
    Izzy heeft een beetje geelzucht, dus daar moeten we even op blijven letten met het drinken enzo. Boaz heeft af en toe nog wat lage temperatuur. We hebben ze samen in een bedje gedaan en Boaz gaat het hele bed rond hahah sochtends ligt hij gewoon boven in het bedje.

    Als ik kan lees ik lekker mee met jullie en probeer ik natuurlijk te reageren! Ben zo benieuwd naar de andere kindjes!!
     

    Bijgevoegde bestanden:

  6. Sop86

    Sop86 Actief lid

    5 jun 2015
    314
    0
    16
    NULL
    NULL
    Wat een geweldig leuke foto Shinex!! Prachtig ❤️Geniet van de hummeltjes! Kan me voorstellen dat het aanpoten is met nog een peuter...
     
  7. Logan

    Logan Niet meer actief

    Prachtig Shinex! Mooie foto!

    Hoe is het xoxo?

    Oliv, dat klinkt interessant. Ik ga eens even googlen haha!
     
  8. Poeliwoepi

    Poeliwoepi Actief lid

    9 dec 2014
    409
    0
    16
    NULL
    NULL
    Meiden!
    Ik wil toch even reageren! Af en toe lees ik nog met jullie mee.. wat super spannend die laatste loodjes, en zelfs al een paar baby's!!
    Hier was het gewoon wéér raak na de miskraam, heel bijzonder.
    Heerlijk veel succes met de laatste weken, en ik kom nog wel even stiekem gluren naar jullie kindjes..
     
  9. Loontje1

    Loontje1 Bekend lid

    5 mei 2014
    894
    2
    18
    oncologie verpleegkundige
    Poeliiwoepi, wat fijn dat je meteen weer zwanger mocht zijn en dus nu ook alweer bijna uitgerekend bent. Gefeliciteerd!!

    Shinex wat schattig die foto en dat het druk is met twee baby's kan ik me we voorstellen..

    Zwangere dames zet hem op 💪🏻💪🏻, de eindstreep is in zicht!

    Hier zien we donderdag weer naar het ziekenhuis geweest voor controles en ze zijn tevreden. Wel was hij nog wat afgevallen na ontslag, maar gelukkig vonden ze hem er wel goed uitzien en hoeven we geen actie te ondernemen. Over twee weken opnieuw controle. Ook de oogarts was voor nu tevreden 😊, maar wat een akelig onderzoek is dat zeg, hij heeft het nu drie keer gehad, maar moet natuurlijk nog steeds huilen als hij zo'n klemmetje tussen z'n oogleden krijgt, hoop dat over twee weken de laatste controle is en de oogjes naar wens zijn ontwikkeld.
    De nachten gaan hier ook goed, geef hem nu eten en dan verwacht ik dat hij rond een uur of 6.00 weer komt.
    Straks komt de fysio aan huis, zelfde als we bij Hidde ook hadden, dus dat is wel weer grappig.
     
  10. Tessasv

    Tessasv Actief lid

    10 jul 2013
    304
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hai Meiden,
    Na een drukke periode ook vanuit hier weer een berichtje. Wat een hoop baby's alweer zeg! Wat fijn dat alles goed gaat! Mooie kindjes! Gefeliciteerd!! Op naar de volgende bevallingen! Hier ongeduldig Aan het worden, ben er wel beetje klaar mee! Van mij mag hij komen! :)
     
  11. Xoxowen

    Xoxowen Lid

    8 nov 2012
    70
    0
    0
    Vanmorgen bewoog die wel goed alleen anders dus ben niet meer zo ongerust. Waarschijnlijk is die gewoon anders gaan liggen en voel ik hem daardoor minder.

    Shinex ik vind het al pittig een peuter en zwanger zijn. Laat staan een tweeling erbij.
    Hoe reageerd ze erop? Vind ze het leuk?
     
  12. Oliv

    Oliv Actief lid

    7 feb 2016
    265
    4
    18
    NULL
    NULL
    Fijn xo anders lijkt die woensdag ook nog zover weg he.
    Hopelijk krijg je dan nog wat duidelijkheid en kun je met een gerust hart de laatste weekjes door

    Wat een schatjes Shinex! Lief zo met zijn tweetjes.

    Wat fijn poeliewoepie dat je alweer zover bent. En wat lief dat je nog even gedag komt zeggen. Jij ook heel veel succes. Dat schiet al heel erg op he.


    Loontje fijn dat de controle goed was maar wat sneu dat het zo vervelend is voor de kleine. Goed dat de nachten al goed gaan zeg. Ik kan me voorstellen dat je die zelf na zo een periode ook wel behoorlijk nodig hebt. Slaap is dan wel super voor een beetje verwerking natuurlijk.

    Hihi tessa fijn he om de 37 weken te bereiken. Volgens mij worden we allemaal wat ongeduldiger.

    Hier een erg drukke baby. Ook erg last van darmkrampen. De vorige keer kreeg ik dat 5 dagen voor de bevalling dagelijks. Echt een buikgriep gevoel. Ik ben benieuwd of dat nu weer zo is en dan over een paar dagen weer raak. nog een paar weken bijslapen zou ik ook niet erg vinden. Kan ze nog een beetj groter groeien.
     
  13. Xoxowen

    Xoxowen Lid

    8 nov 2012
    70
    0
    0
    Zitten jullie grapjes te maken over ananassen. Kom ik net beneden heeft m'n vriend een pak ananassap meegenomen😂
     
  14. Sop86

    Sop86 Actief lid

    5 jun 2015
    314
    0
    16
    NULL
    NULL
    Hahaha heel grappig!! Maar of jet echt helpt... :D wel lief!
    Ik ben helaas niet zo'n fan van ananas dus mijn man zou we raar opkijken als ik ananas opeens ga eten haha!
     
  15. Oliv

    Oliv Actief lid

    7 feb 2016
    265
    4
    18
    NULL
    NULL
    Haha nou mag jij lekker aan een sapje.

    Gister controle gehad. Bloeddruk iets hoog niet verontrustend. Baby beweegt nog volop en hartslag is goed.
     
  16. shinex

    shinex Actief lid

    13 jun 2014
    167
    11
    18
    Gelderland
    Dankje allemaal!

    Xoxowen ze is echt een mama's kindje dus toen ik nog 3 dagen het ziekenhuis moest blijven werd ze heel boos op iedereen, ze zei ook de heletijd boos! Toen ik thuis kwam met de baby's was ze ook niet heel erg vrolijk haha😅 Maar ze vind het steeds leuker en wilt ze ook vasthouden en het flesje vasthouden.

    Succes met de ananassen en het sap hahah
     
  17. Julyn

    Julyn Actief lid

    24 okt 2015
    363
    0
    0
    Goedemorgen,

    Zo een hele poos afwezig geweest. Maar het waren voor mijn en mijn man drukke weken. De bevalling op zich ging heel snel (lees super snel binnen 3 uur van erste wee tot bevalling). Smiddags 16.00 waren mijn vliezen gebroken van Ruben. Daarna bleef het rustig, paar harde buiken maar niets anders dan anders. Ben lekker gaan douchen savonds, mn man naar huis gestuurd en in bed gekropen. Rond 00.30 werd ik wakker van een vreselijke naar gevoel in mijn rug (rugweeen). Verpleging gebeld en werd meteen naar verloskamers gebracht. Mn man gelijk gebeld. Binnen een uur had ik 8 cm ontsluiting en nog geen kwartier later zeiden ze dat ik mocht gaan persen en om 2.50 uur is Ruben natuurlijk ter wereld gekomen.
    Ze maakten een echo en Boris lag in stuit, geen probleem dus. Ze zeiden dat ik weer kon gaan persen als ik een wee kreeg. Ik gaf aan dat er niks gebeurde toen ik 3x had geperst, voelde heel anders. Ze keken nog een keer met de echo en werd met een noodgang naar OK gebracht. Boris was gedraaid en lag over dwars in mn buik met navel streng beneden. Om 03.26 is hij per KS ter wereld gekomen. Daarna zijn ze anderhalf uur bezog geweest met mn placenta en hechten. Onder tussen verloor ik erg veel bloed.

    De eerste week in de couvese gingen met ups en downs. Maar inmiddels zijn de mannen helemaal opgeknapt en zijn we sinds gisteren thuis met zn 4tjes. Mijn herstel verloopt langzaam, maar wat wil je ook 8 weken plat liggen. Een dubbele bevalling, erg veel bloed verloren en de zorgen voor 2 mannetjes. Na 2x een bloedtransfusie kan ik eindelijk weer op mn benen staan zonder sterretjes te zien en iemand in mn buurt te hebben omdat ik anders minimaal 4x onderuit ging. Het is prachtig en o zo bijzonder om moeder te zijn van twee spetters. Ik kom snel alles weer bij lezen.. nu eerst even van mijn blauwe wolk genieten hoor!

    Succes ladys, jullie kunnen het ;)
     
  18. Julyn

    Julyn Actief lid

    24 okt 2015
    363
    0
    0
    Shinex ik moet jou nog hartelijk feliciteren met de gebkkrte van je twins!!! Whaaa een jongen en een meisje.. wat bijzonder! Zal wel gek zijn geweest omdat te horen.
     
  19. Eki

    Eki Fanatiek lid

    20 jan 2012
    2.127
    1
    36
    Hier ook nogal afwezig (in ieder geval wat betreft reageren, probeer wel regelmatig even bij te lezen :))

    Gefeliciteerd voor alle mama's!! Hopelijk is het voor jullie allemaal lekker genieten nu!

    Hier ook echt aan het aftellen, het begint behoorlijk zwaar te worden met nog 2 kleintjes. 'Gelukkig' ben ik maar 2 dagen alleen per week, dan is het nog wel te overzien.
    Gisteren weer even controle gehad, kleine ligt eindelijk ingedaald en vast, gelukkig maar want vind dat hele gedoe met meteen gaan liggen ivm de navelstreng toch best een eng idee.
    Verder sinds eind vorige week wat gerommel, veel harde buiken, voorweeen en elke beweging van de kleine voelt alsof alles in mn buik omgedraaid wordt.
    Ondertussen geniet ik wel van de laatste momentjes en het (hoogstwaarschijnlijk) voor het laatst zwanger zijn, maar kan nu ook bijna niet wachten tot deze ukkepuk er is :)
     
  20. Loontje1

    Loontje1 Bekend lid

    5 mei 2014
    894
    2
    18
    oncologie verpleegkundige
    Klinkt als een heftige snelle bevalling Julyn, logisch inderdaad dat je dan bij moet komen en herstellen. Geniet lekker van je mannen thuis!

    Ach jullie oudste Shinex, moet ook wel wennen zijn ineens twee kinderen extra in huis waar ze haar aandacht mee moet delen. Maar je ziet maar dat het snel beter gaat! Doen ze het ook goed?

    Dames succes met de ananassen 🙈. Hoop dat jullie allemaal binnenkort kunnen gaan genieten van de wondertjes en dat we dan gezellig kletsen over de slapeloze nachten 😂🙊.
     

Deel Deze Pagina