Las zonet ergens op Facebook dat er iemand al met 7 maanden was overgestapt Het is toch rond de 1e verjaardag?
Richtlijn is 1 jaar. wij zijn rond 11 maanden begonnen, maar dat deden we omdat onze dochter al vanaf 7 maanden haar kunstvoeding weigerde
Oudste was 13 maanden toen we overgingen op koemelk. De jongste 11 maanden nu krijgt smorgens koemelk en voor het slapen nog wel flesvoeding, zullen er binnen nu een week proberen helemaal over te stappen op koemelk. 7 maanden is idd wel erg vroeg, maar misschien is dat met een reden?
Van het cb kreeg ik te horen dat ik de kleine met 7 maanden een toetje met koemelk mag geven. Dus yoghurt of kwark. Overal lees ik dat melk pas met 1 jaar mag. Waarom dan yoghurt en kwark wel met 7 maanden? Gewoon iets wat ik me afvroeg
Omdat de eiwitten in yoghurt kleiner worden gemaakt en dat kan een baby wel verdragen (net zoals kunstvoeding zeg maar). Richtlijn is inderdaad 1 jaar voor gewone melk.