Ik weet dat we het gewoon op ons eigen gevoel moeten beslissen maar ik ben toch even nieuwschierig naar jullie mening Wij willen voor de naam Annabella gaan. Ik vind dit een mooie naam, sierlijk en je kunt hem leuk afkorten zoals An, Anna, Bel, Bella of Bellie... etc... Het stukje 'Anna' is overigens van mijn tweede naam afgeleid. Maarrr.... wat vinden jullie van Annabella ft. Annabel? Misschien iets minder truttig? Al lijkt mij dat je de naam al snel afkort naar Annabel. Ben benieuwd!
Ik zou gaan voor Annabella mensen korten het toch sneller af na Annabell (net of de a te lang is dan hahaha) en al helemaal als jullie gevoel nu al zegt ; Annabella! Ik vind het zelf een prachtige naam, hij stond ook op onze lijstje maar wij krijgen een jongentje haha!
Als ik mag kiezen tussen deze twee ga ik voor Annabel, maar ik vind Annabelle het mooist (maar dat vroeg je niet, haha).
Mee eens. Al denk ik dat deze naam sowieso snel afgekort zal worden naar annabel, dus als officiële naam vind ik annabella wel kunnen. Maar dat is dus wel omdat ik er vanuit ga dat deze in de praktijk gewoon te lang is voor dagelijks gebruik en de -la toch komt te vervallen en er alleen op papier is.
Naar mijn mening is Annabel wat vlotter, die laatste A maakt het een hele zin.. Maar wel weer erg mooi, snap dat het een lastige keuze is.. Succes!
Annabel. Ik vind Annabella zelfs iets volks hebben. Net als Isabella terwijl ik Isabel wel leuk vind.