Hoi meiden, Heb toch even jullie mening hierover nodig om mijn voetjes op de vloer te houden. Op mijn vorige forum hadden sommige al meegelezen dat ik negatief testte en toch heel wat symptomen had. Nu bleven deze klachten aanhouden en heb ik er zondag nog maar een testje tegenaan gegooid, deze van het merk leidapharm. Nu was er op deze een super licht breed roze streepje te zien. Dus mijn vriend en ik opgelucht want ja als je al die gekke klachten hebt en er maar geen verklaring is verlies je ook alle vertrouwen in je lichaam. Maar nu maandag met kv2x5 en één van bigbazar van 99 cent getest, én beide testen blanco en dus negatief.. Zou dit aan mijn hcg kunnen liggen, dat leidapharm het toevallig wel oppikte maar de andere niet, dat mijn lichaam het dus heel traag aanmaakt? (Maar wat veroorzaakt dan de symptomen?) Of was leidapharm dan vals positief? Zou niet weten hoe, gooi het op productie foutje? Iemand anders ervaring met leidapharm of wijze raad? Nog eens testen met leidapharm morgen of wachten tot de regels weer horen te komen a.s. zondag? Hoor graag van jullie! Liefs, moppie
Je vorige topic is van 3 oktober en toen had je al meerdere negatieve testen gehad en toch klachten. Mochten je symptomen die je al vanaf 3 oktober hebt echt worden veroorzaakt door een zwangerschap dan zou je nu een knaller van een positieve test moeten hebben en die heb je niet. Het zou best kunnen dat de test van Leidapharm vals positief is geweest. Het kan ook zo zijn dat deze gereageerd heeft op je aankomende eisprong. Hoe dan ook denk ik nog steeds niet dat je zwanger bent. Je gaf in je vorige topic ook aan dat jij en je vriend niet bewust bezig zijn voor een zwangerschap, dus wat dat betreft zou je het alleen maar gerust moeten stellen dat de testen negatief zijn, of is de wens er toch wel? Mocht je het nog steeds niet vertrouwen vraag dan alsjeblieft bij de huisarts een bloedtest. Op die manier weet je zeker dat als er sprake is van een zwangerschap dat naar voren komt uit de test. Blijkt uit die test ook dat je niet zwanger bent dan denk ik dat je het echt los moet laten, helaas kun je ook zelf veel klachten opwekken door er steeds mee bezig te blijven.
Hi Bozoe, Dankjewel voor je reactie, klopt helemaal wat je zegt. Ik geloof ook zeker dat mijn lichaam heel veel klachten zelf kan veroorzaken, het is dan ook beter om het helemaal uit te sluiten met een bloedtest. Maar ja, die krijg ik natuurlijk automatisch al over een week. Dus hoopte ik stiekem dat iemand anders misschien iets kan vertellen over de betrouwbaarheid van leidapharm. Het was natuurlijk zo'n lange tijd van symptomen en klachten en natuurlijk die negatieve testen en dan denk je nou prima dan ben ik het niet, is een stuk idealer want we hadden toch niets gepland. Maar als daarna nog steeds klachten blijven komen en verergeren en je doet dan een testje die wél positief is en vervolgens de dag erna negatief ja dan blijft dat vraagteken hangen. Ik weet alleen zeker dat de huisarts me geen bloedtest zal laten doen als ik toch volgende week zondag de regels hoor te krijgen. :S Iemand anders toevallig ervaring met deze test? Ik denk dat ik er morgen nog eentje doe va leidapharm en als die positief is de huisarts bel en als hij negatief is gewoon mijn regels verwacht.
HCG verdubbelt zich elke 2 dagen. Dit zou betekenen dat als je zondag een licht positieve test had je morgenochtend echt een overduidelijke positieve test moet hebben (als er sprake is van een goede zwangerschap). Je gaf trouwens aan dat de Kruidvat 2 voor 5,- testen negatief waren, deze zijn enorm gevoelig en meten al vanaf een HCG van 10. Dat deze dan ook negatief was samen met een zwangerschapstest van de Action doet mij vermoeden dat de test van Leidapharm ergens anders op heeft gereageerd. Ik hoop in ieder geval voor je dat je snel duidelijkheid hebt!
Ik moet er inderdaad maar vanuit gaan dat het vals positief was. Anders zou ik een uitzondering op de regel zijn en dat is ook maar 1 op de zoveel vrouwen. Ik had inderdaad getest met 2x5 juist omdat die zo goed aangeschreven staan, en zelfs na een negatieve test daarmee zit ik zelf gewoon nog te dubben. Mijn lichaam geeft op het moment zoveel dingen aan en dan is het zo lastig om het 'los' te laten. Ik hoop ook dat ik snel wat meer duidelijkheid heb. Negatieve test leidapharm morgen betekent gewoon loslaten. Dat hij op mijn eisprong zou hebben gereageerd lijkt me vrij klein want die zou ik dan ruim een week geleden moeten hebben gehad. Maar de kans is wel aanzienlijk groter dan dat het een echte posi was. Dankjewel voor je reactie!
Hoi, Zelf vind ik cb behoorlijk prijzig en als ik dan toch als enige met leidapharm positief getest heb lijkt het mij het meest logisch om daar nog eens mee te testen. Dan kan ik het gelijk een soort van uitsluiten, is hij negatief dan was het een fals positive, is hij positief dan bel ik gewoon de huisarts op.
hoezo bel je dan de huisarts op als ik vragen mag? maar zou gewoon met een andere test nog een keer testen en dan weet je genoeg. cb vind ik ook achterlijk duur en houd het liever bij kruidvat 2 voor 5 euro testen...
Hoi Beckje, Bij mijn laatste bezoekje aan de huisarts had hij aangegeven dat hij het graag hoort als de klachten aanhouden (dan toch een echo of bloedonderzoek) of als ik toch nog positief test. Maar waarschijnlijk meld ik het alleen even bij de assistente die me dan aanraad een verloskundige te bellen toch? (Zou eerste zwangerschap zijn als hij positief is.) Hihi echt he! En het schijnt dat die CB indicater ook heel verkeerde dingen aan kan geven als +3 als je lichaam snel HCG aanmaakt terwijl je bij wijze van spreken(!) net de innesteling gevoeld hebt
Misschien dat ik ergens een schakeltje mis hoor TS maar lees in je andere topic dat je op 12-10 aan geeft dat de uitslag van de bloedtest negatief is. Denk je nu dan eventueel aan een bevruchting ná 12-10? Want dan lijkt het nu wat vroeg om te testen... Of denk je nog steeds dat je misschien zwanger bent al sinds de start van je eerdere topic? Want dan zouden testen echt moeten knallen.
Hoi, Nee ik denk dat ik het misschien verkeerd verwoord kan hebben? Ik zou in het allerprilste een test van sanquin gehad hebben, voor het doneren. Heb vandaag een oproep gekregen voor doneren dus ze hebben niks vreemds gevonden. Ging er zelf vanuit dat als ze HCG gevonden hadden ze dat wel zouden melden. Maar dat heb ik verder niet nagevraagd of bevestigd gekregen. Dus ja ik denk nogsteeds dat ik zwanger ben sinds de start van dat eerste topic. Tuurlijk weet ik realistisch gezien dat het wss een fals negatieve test was. Maar dan zijn daar die symptomen en dat stemmetje en dan ja.. Voel me zo'n domme zeur nu ik weer een topic geopend heb maar hoopte op enige ervaring met leidapharm of fals positieve testen.. Liefs
innesteling kun je niet voelen he, maar dat bedoel je denk ik ook met bij wijze van spreken ik zou gewoon nog een gewone test doen over 2 dagen. dan weet je genoeg denk ik. en normaal kijken ze niet naar hcg. maar gewoon de standaard testen
Hihi jaa dat bedoelde ik inderdaad! Ja dat bedacht ik me achteraf ook, had zoiets gehoord van een kennis en dacht misschien doen ze dat wel. Maar zullen inderdaad alleen de standaard testen zijn. Dankjewel voor de reactie, ga ik zeker doen. Liefs,
Leidapharm was ook vandaag weer licht positief, gelijk de overige van kv ernaast gelegd, blanco (oke de controle lijn liep uit tot een plusje maar dat hoort sowieso niet). Dus ik vertrouw die van kv dan maar en wacht mijn regels wel af
Heb je inderdaad een foto van de test? Mocht je zwanger zijn dan is het trouwens echt niet al vanaf 3 oktober (of eigenlijk daarvoor want toen was je al een week 'overtijd'). Ik zet dat bewust tussen haakjes want in je vorige topic geef je aan wel gewoon gebloed te hebben alleen dat het minder was dan normaal gesproken. In het geval van een innestelingsbloeding dan zou je nu al zo'n overduidelijke positieve test moeten hebben. Heb je in de periode na 3 oktober nog onveilige seks gehad? Dat er wellicht sprake is van een prille zwangerschap?
Ik ben bang dat je niks ziet. Hij is onmogelijk te fotograferen.. Zelf zie ik het streepje het best op de foto als helderheid voluit staat en mijn scherm vergroot! Hij is ook niet donkerder dan de vorige test dus dat bevestigd alleen mijn vermoeden, namelijk dat misschien de indicator van het controle venster lichtjes afgeeft op de teststreep. Iets anders kan ik niet verzinnen, zit namelijk niet aan medicatie en als ik zou ovuleren dan was dat al ruim een week geleden geweest dus lijkt me zeer onwaarschijnlijk dat het daarop reageert. Hij verscheen overigens wel gelijk op het scherm, is roze en breed en hoef hem verder ook niet in het licht te houden om hem te zien.
@bozoe we hebben niet de mogelijkheid gehad het deze maand te doen dus het kan geen prille zwangerschap zijn. Snap zelf ook dat het dan dus allang een knaller zou moeten zijn, maar dit is alles wat ik krijg Dus verwacht gewoon de regels weer zondag. :')
@hondagirl dat kan best kloppen haha hij was 10 minuutjes later gemaakt. Maar ik had kv ook gedaan met hetzelfde potje en die test was soort van uitgelopen (er verscheen een plusje waar 2 losse streepjes moesten verschijnen), maar die is verder blanco gebleven dus ik vertrouw die dan maar en wacht mijn regels af zondag :')