1 - 15 november 2016 mama's

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by Soofster, Feb 21, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. zuurtje

    zuurtje VIP lid

    May 11, 2007
    19,073
    305
    83
    Female
    Limburg (B)
    honeyy gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoontje/ broertje
     
  2. SnnR

    SnnR Actief lid

    Mar 3, 2016
    201
    0
    0
    Gefeliciteerd Honeyy!! Toch nog vlot gegaan. Lekker genieten
     
  3. Soofster

    Soofster Actief lid

    Dec 13, 2015
    475
    0
    16
    Zomer van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter ! Dijn dat ze het zo goed doet.

    En honey jij uiteraard ook nogmaals van harte gefeliciteerd! Wat een mooi mannetje zeg..

    Leuk dat de eerste baby's inderdaad al geboren worden. En sommige alweer 10 en 4 weken oud zijn. Wat gaat de tijd vlug!

    Zuurtje, hoe is het nu met jou?
     
  4. Mamalol

    Mamalol Actief lid

    Nov 19, 2015
    354
    0
    0
    NULL
    NULL
    Gefeliciteerd honey! Geniet lekker van jullie zoontje en elkaar. Hopelijk gaat alles goed en voel jij je ook oke. Rustig aan meis! 😘
     
  5. Ves

    Ves Actief lid

    Aug 20, 2014
    243
    0
    0
    Honey gefeliciteerd <3

    Hier de dagen ook aan het aftellen tot 7-11 :)
     
  6. SnnR

    SnnR Actief lid

    Mar 3, 2016
    201
    0
    0
    Ik had vandaag weer een lekker energiek dagje. Huis lekker schoon en de commode en kast weer opnieuw uitgepakt en ingepakt. Kan niet wachten tot hij in de kleertjes kan.

    Hebben jullie veel maat 50? Ik kwam er achter dat ik eigenlijk maar weinig broekjes heb maat 50. 3 boxpakjes en 2 broekjes. Wel genoeg rompertjes maat 50/56.

    Heb ik weer een reden om te mogen shoppen morgen???
     
  7. honeyy

    honeyy VIP lid

    Nov 5, 2008
    7,635
    44
    48
    verkoopster babyspeciaalzaak
    Zo.. hoe gaat het hier?

    vesta spannend hoor. Echt aftellen nu &#128522;

    Snnr ik heb maar 3 of 4 setjes in 50 maar ga die wel bij bestellen. M. Is 49 cm en maat 50 is te groot. Gelukkig had ik nog 44 van E. Liggen en heeft hij daar nu de broekjes & rompers van aan. Sommige shirtjes die kleiner vallen draagt hij wel.. dus ik zou gaan shoppen haha

    zomer gefeliciteerd met jullie dochter! Fijn dat ze toch zwaarder was dan ze dachten!

    In het kort mijn bevalling haha.. hij was heel goed te doen. Tot het laatste half uur. &#128518;

    We waren om half 6 in het ziekenhuis. Half 7 had ik 2 cm alleen mag je hier pas blijven als je op de 3 cm zit. Eerst wilde ze me naar huis sturen maar dat vonden we niet echt een goed idee, dus afgesproken dat ze 2 uur later weer zouden kijken. Toen had ik 3 Cm. Dus ik mocjy blijven haha. Om 12 hebben zE mijn vliezen gebroken. Dat was allemaal goed te doen.

    Alleen kreeg ik om half 3 over al pijn. Buik, rug & billen! Gevraagd voor een ruggenprik of morfine sluit maar die kreeg ik niet. Ze hadden een vermoeden dat het nu erg snel zou gaan. Ik zat tegen het plafond van de pijn. Hoevaak ik wel niet gezegd heb tegen mijn vriend dat ik niet meer kon, kwam ook meteen in een weeën storm terrecht. 4 min. Voor 3 mocht ik mee persen & om 15:04 is hij geboren! Het kon eerder maar meneer schoot iedere keer weer terug! Ik wilde hem graag aanpakken maar had daar geen kracht meer voor in mijn armen. Wel heb ik hem geboren zien worden. Dat was al heel bijzonder zeg!

    Hij is zo tevreden. Flesje & slapen... grote zus is heel trots. En wij zijn weer verliefd &#128525;&#128525;
     
  8. Zomer15

    Zomer15 Actief lid

    May 18, 2015
    257
    0
    16
    Gefeliciteerd honey. Leuke naam!!
    Al met al een spontane bevalling en nog vlot gegaan.

    Hier zijn we sinds donderdag thuis. Tis echt een achtbaan. Ik vind er echt heel iel. Bijna niks past alle mutsjes vliegen over de ogen. Sommige paste de oudste niet eens. Dat verschil is wel gek.
    Je ziet dat zon ukkie wel kwetsbaar is met haar op temp houden. Maar dit is ook een pittig dametje. Ze drinkt super. En poept al sinds gister gele luiers. Die haar veels te groot zijn.
    Kan me niet voorstellen hoe klein siebe was.
    Wat bizar al 10 weken.

    Er zijn er al veel bevallen. De andere dames eind is inzicht... geniet nog van de rust. Ik vind onwijs mooi maar een dag is niks. Maar dan kijk ik wel terug op een rijkdom. Want dat is elk wondeetje
     
  9. SnnR

    SnnR Actief lid

    Mar 3, 2016
    201
    0
    0
    Honeyy ik heb gister nog even lekker geshopt hoor. Als het goed is nu echt alles wel in huis.
    Alleen geen maat 44, maar hij moet maar akkoord gaan met wat er is hoor haha. Denk ook niet dat we 44 nodig gaan zijn. Beide lang (1.83 en 1.94) en de laatste meting had meneertje ook al mooie lange benen dus we gaan het zien. Wat fijn dat hij zo tevreden is. Heerlijk zeg!

    Zomer even wennen natuurlijk weer zo'n kleintje in huis. En dan ook nog eens heel iel. Mini pakjes vragen aan je kraambezoek dus. :)

    Hier vanavond ineens minder fit. Hoofdpijn, misselijk , pijnlijke harde buiken & hou veel vocht vast. Vanmiddag een noodbezoekje aan het toilet moeten brengen terwijl dit al vanaf week 20 heel moeizaam gaat. Heb echt een opgezet gezicht en zie het heel goed in m'n handen en voeten. Zullen het voortekenen zijn??
     
  10. Mamalol

    Mamalol Actief lid

    Nov 19, 2015
    354
    0
    0
    NULL
    NULL
    Snnr je hoort wel eens dat dat voortekenen kunnen zijn! Ik hoop het zo voor je!
    Hier helaas nog nul tekenen. Wel veel harde buiken, maar dat heb ik bij mijn tweede zwangerschap wel twee weken gehad voordat hij is geboren. Ben bang dat ik nog een weekje moet wachten..... zijn al veel bevallen in onze groep, dus er moet toch iemand wel dat gemiddelde over de 40 welen trekken.. haha &#128519;
     
  11. SnnR

    SnnR Actief lid

    Mar 3, 2016
    201
    0
    0
    Volgens mij vals alarm. Vannacht en vanochtend weer niks aant handje dus ik ga vast ook mee helpen om het gemiddelde qua zwangerschapsweken omhoog te helpen haha. Hebben dinsdag weer controle bij de gynaecoloog dus ben benieuwd.

    Zullen we de lijst nog even weer updaten?
    Ik forum alleen via telefoon en dit gaat niet zo makkelijk dus wie is er handig mee&#128522;

     
  12. Zomer15

    Zomer15 Actief lid

    May 18, 2015
    257
    0
    16
    Dag dames
    Het is 1 november.
    Ik had ook verwacht dat ik ongeveer het langst zou lopen. Vind het gek dat het nog geen 8 november is en meisje van alles al doet en de buik plat is. En er al week om is.

    Kunnen jullie je nog vermaken?
     
  13. Inkt

    Inkt Lid

    Aug 8, 2014
    90
    13
    8
    Het is november! Zo gek dat iedereen in dit topic voor eind november bevallen zal zijn! Sorry dat ik hier zelf zo weinig post, zit echt een beetje in mijn eigen 'bubble' of zo. Maar ik vind het wel heel fijn om te lezen dat het zo goed gaat met de kindjes die er al zijn! De rest natuurlijk veel succes met de laatste loodjes.

    Met mij gaat het meestal prima. Ik heb weinig klachten, eigenlijk slaap ik alleen niet zo goed. Heb zelf het idee dat de baby nog wel even blijft zitten en kan me nog goed vermaken. Word wel een beetje onrustig van mensen in mijn omgeving die nu al op het puntje van hun stoel zitten en het liefst nu al zouden willen weten wanneer ze op kraambezoek mogen komen. Dat kan me best benauwen, maar hopelijk gaat het tegen die tijd een beetje vanzelf en lukt het om onze grenzen goed aan te geven.

    Gisteren nog controle gehad bij de verloskundige, ook alles goed. Tot 41 weken schijnen ze hier sowieso weinig te doen als daar geen aanleiding voor is, dus we wachten rustig af.
     
  14. Ves

    Ves Actief lid

    Aug 20, 2014
    243
    0
    0
    Nu dan echt november <3 en al een hoop oktober baby's geboren !

    Vanochtend mn laatste controle gehad en dan maandag gaat de 'rits' voor de 3e en laatste keer open, toch wel weer erg spannend :-D maar ook erg benieuwd naar ons mannetje <3

    Kan iedereen zich nog een beetje bewegen/ vermaken? Fietsen gaat nog prima maar het wandelen is niet altijd even lekker (drukkend gevoel) dus onze ADHD hond moet het tussen de middag met een kort rondje doen ...
     
  15. anniek

    anniek VIP lid

    Feb 5, 2006
    8,512
    0
    36
    begeleiding
    nl
    hallo allemaal,

    Ik zal ook nog even onder mijn steen uit kruipen en reageren. Ik lees bijna dagelijks even de nieuwtjes en vind het leuk om te volgen.

    Merk dat het steeds zwaarder word maar heb wel nog ee beetje angst voor vrnml dd weeen. 1e is in 3 uurjes geboren en de 2e in een storm van ongeveer een uurtje. De laatste bevalling hoop ik niet over te moeten doen. Het was echt een hel. Ik probeer er positef over te blijven.... manlief werkt ruim 40 minuten hiervandaan dus hoop dat hij optijd is en dat ik 'stil' kan zijn zodat de kinderen snachts niet uit bed hoeven.

    Ves
    Wat spannend dat je de geboorte datum al weet!

    Zomer
    Lekker genieten hoor. Het komt zoals het komt.

    Snnr
    Irritant he... vals alarm!


    Hier ook elke avond voorweeen soms pijnlijk. Omdat ik zodra ik een wee heb echt de vk en manlief moet bellen omdat anders iedereen te laat zou kunnen zijn, merk ik dat het me zenuwachtug maakt en ik me steeds afvraag; 'is het dit??'
     
  16. SnnR

    SnnR Actief lid

    Mar 3, 2016
    201
    0
    0
    Leuk om even weer wat van jullie te horen.
    Fijn dat alles over t algemeen goed gaat!
    Anniek lijkt me vermoeiend continue die voorweeen. En wat gingen de andere keren bij jou snel zeg!!

    Ves ooo je hebt al een datum staan voor de keizersnede, wat spannend zeg, komt echt dichterbij nu.
    Hier ook een adhd hond die er elke dag wel een aantal keren uit moet voor een fikse wandeling. Gelukkig kan ik ook met haar fietsen zodat ze haar energie wel kwijt kan want het wandelen gaat niet meer zo lekker.

    Vandaag controle gehad bij de gynaecoloog, aangegeven dat ik het mentaal zwaarder begint te krijgen en heel bang ben dat er nu nog wat mis gaat. Zit heledagen op forum/Google en maakt me erg onzeker. Dit terwijl ik dit niet wil zijn en er ontspannen naar uit wil kijken. 'Ze gaf aan als de condities er naar waren evt inleiden voor te stellen. Inwendig onderzoek dus.. vanwege mijn baarmoederafwijking was dit nog een behoorlijk dingetje, ze kwam vrij veel afwijkingen tegen waardoor ze twijfelde of het wel op de natuurlijke manier geboren kon worden. Verschrikkelijk veel pijn met het onderzoek en toen moest er nog een gynaecoloog komen omdat ze toch niet wist wat ze er mee moest. Die beste man ging nog wat harder en pijnlijker toucheren waardoor ik wel teg en het plafond kon springnen.
    Conclusie baarmoedermond nog heel hoog geen ontsluiting en niet klaar voor inleiding. Ik bloedde behoorlijk en schrok hier best van.
    Heledag pijnlijke harde buiken gehad , gelukkig nu weer weg en bloedden gestopt. Volgende week gewoon weer controle, mocht de kleine man zich niet eerder melden. We wachten rustig af en hebben besloten de natuur gewoon z'n gang te laten gaan.
     
  17. Ves

    Ves Actief lid

    Aug 20, 2014
    243
    0
    0
    Anniek jemig dat is echt heel snel! Klinkt gek maar hopelijk doe je er wat langer over dit keer !!

    Snnr knap hoor dat je toch voor de natuurlijke weg kiest! Hebben ze nooit een keizersnede voorgesteld? Fietsen kan ook met onze adhd-ster maar dat durf ik nu niet goed meer want als ze een kat ziet moet ik toch wel ff stevig zitten zeg maar haha..

    Ja jemig nog 5 nachtjes slapen met dikke buik O_O
     
  18. SnnR

    SnnR Actief lid

    Mar 3, 2016
    201
    0
    0
    Tot 36 weken was er sprake van een keizersnede doordat hij in onmogelijke stuit lag en de kans zo minimaal was dat hij zou gaan draaien. Ik heb me dus niet druk gemaakt om de bevalling. toen bleek hij toch gedraaid te zijn en goed te liggen. Heel mooi natuurlijk maar vanaf dat moment hebben ze het over een natuurlijke bevalling omdat dit blijkbaar toch altijd nog beter is. gisteren totaal niet over keizersnede gehad maar ik twijfel nu wel heel erg om dit toch aan te geven. Zou het heel jammer vinden als ik straks een helse bevalling heb en toch met spoed ng keizersnede moet omdat het toch niet lukt...

    Lastig dus,, hoe kijk jij terug op de keizersnede?
     
  19. Ves

    Ves Actief lid

    Aug 20, 2014
    243
    0
    0
    Jeetje ja ze houden er geloof ik van om toch risico's te nemen ofzo!?

    Ik heb de 1e keer een spoedks gehad en herstelde daar maar moeizaam van (ook doorHELLP), de 2e keer een geplande en gentle, echt heel fijn en genas echt enorm snel... nu weer een gentle gepland staan en hoop weer zo fijn te herstellen <3 maar loopt er nu wel 1 rond van 19 mnd dus moet wel echt op gaan letten dat ik mezelf niet voorbij loop...

    Echt erover hebben hoor <3
     
  20. anniek

    anniek VIP lid

    Feb 5, 2006
    8,512
    0
    36
    begeleiding
    nl
    snnr
    spannend zeg! en balen van het bloedverlies en harde buiken!

    ves
    klopt inderdaad, hoop ik stiekem ook op.

    hier dacht ik vanmorgen dat het echt begonnen was maar het blijft bij rommelige buikpijn. Nu een strakke buik maar nog niet echt het gevoel dat het begonnen is.
     

Share This Page