Volgens mij is dit een pennenstreep en niet geldig. Maar dat surf ik niet met 100% zekerheid te zeggen. Ben verder niet bekent met deze testen. Hopelijk kan snel iemand je meer duidelijkheid bieden. Of zelf nog een test doen om zwangerschap wel of niet te bevestigen.
Hey meiden, even een vraagje.. de bovenste test heb ik gedaan toen ik 3 dagen ofzo over tijd was. Nu ben ik ruim 7 weken en omdat ik er toch nof een over had nog een keer getest.. ik vind het raar dat ze ongeveer even donker zijn. Zou het nu geen knal test moeten zijn? Heb over een weekje m'n eerste echo en vind het nu toch wel spannend.. heb al eerder een miskraam gehad namelijk. Alvast bedankt voor het meekijken.
Iemand ervaringen met ovu testen van test jezelf. Vorige maand heb ik de tests van sensitest gebruikt. Een vriendin had nog testen over van test jezelf en die mocht ik hebben. Bij sensitest had ik continue witte testen tot paar dagen voor m'n eisprong. Daarna begonnen ze op te lopen tot uiteindelijk een dikke streep. Nu heb ik een paar dagen geleden (1e week van cyclus) alvast gekeken hoe deze tests van testjezelf reageren en kreeg gelijk een licht streepje (=negatief weet ik). Ook gisteren weer een duidelijk maar licht streepje (onderste). Zijn deze testen gevoeliger??
Op vraag 1; Je hcg wordt zo hoog dat deze niet meer goed meetbaar is met zon test en dus geen knaller meer wordt. Geen paniek!!!! Vraag 2: ik denk dat OF je ovulatie dichterbij is dan je denkt... of dat je ongesteldheid geen ongesteldheid was.... Xxx
Bedankt voor je reactie. Had al sensitest besteld en die kwamen vanmorgen. Daarmee getest en die geeft een licht streepje vergelijkbaar met vorige maand rond deze periode van mijn cyclus. Denk dus dat die van testjezelf echt gevoeliger zijn. De onderste zijn van vorige maand en de bovenste van vanmorgen.
Hi ladies! Is mijn ei geweest en heb ik m'n piek gemist? Of deze maand geen ei? Ben het spoor even bijster.
@Sweety: die is nog lang niet positief en zegt helaas helemaal niets... de andere ook niet. maar welke nu beter is weet ik niet. vraag me af hoe ze reageren als je je piek hebt. @ikke: met 7 weken is dat gewoon normaal hoor @Beeb: woensdag lijkt positief?
@Beckje Bedankt voor je reactie. Klopt, testen zijn ook negatief. Vroeg me alleen af of het klopt dat de testen van testjezelf zo gevoelig zijn in vergelijking met sensitest. Nu had ik al testen besteld van sensitest dus kon het mooi uitproberen. Conclusie: de testen van test jezelf zijn inderdaad gevoeliger. Volgens mij duurt m'n eisprong nu nog een week dus nog even afwachten.. Ben inderdaad benieuwd hoe ze dan gaan knallen.
Goedemorgen dames zouden jullie mee willen kijken. Ik heb in mijn vorige cyclussen geen posi ovulatietesten gehad en ook geen kleine streepjes nu was mijn vraag of die van donderdag positief is omdat die van gister weer lichter is maar het streepje is wel dun volgens mij.
Hoi Hoi... even een vraagje over ovulatie testen als dat mag. Mocht het niet hier thuis horen, dan spijt me dat... Ik zie dat er meerdere mama's zijn die testen met action ovu testen.. En dat het best wat verwarring geeft of je nu wel of geen ei hebt. Ik ben nu ook al 2 rondes aan het testen ( wel 10 dagen achter elkaar ), maar nog nooit een streep gehad, laat staan 1 die oploopt. Zijn jullie ervaringen met ovu testen ook zo negatief? Of heb ik gewoon geen ei meer... Maak me eigenlijk wel een beetje zorgen. Ondank dat klus ik wel en heb ik wel slijm afscheiding... Graag jullie mening en advies als dat kan en mag
Bij mij werden ze ook zo. Maar ze zijn niet meer wat ze geweest zijn hoor.. Stomme dunne lijntjes! Ik denk idd die van donderdag. Je kan voor de zekerheid doortesten. Na een aantal cycli leer je je eigen ritme wat kennen, al kan elke maand weer anders gaan... @leeuwtje81 geen streepje is wel heel raar... Misschien eens een ander merk proberen? @Elisabeth83 mooi! Hopelijk lopen de streepjes mooi op!
Spannend weer! Afgelopen week al een paar testjes gedaan om te proberen, gaven een mini streepje. Sinds gisteren wat steekjes links en recht, ei groei? Gisteravond nog een super licht streepje. Vanmorgen uit de nachtdienst gekomen en net van 2e plasje weer een ovulatietest je gedaan teststreepje begon direct mee te kleuren... Benieuwd of hij morgen knalt!