Hey Ladies, Gisteren moest ik na een kapotte tram ineens een stuk gehaast lopen naar mn werk (10 min) Hier was ik de rest van de dag he-le-maal kapot van, ik liep krom van de pijn. Vandaag op een rustig tempo wezen winkelen met manlief maar ook nu dezelfde pijn na nét te snel of lang lopen. Iedereen zegt meteen 'ik hoop dat je geen bekkeninstabiliteit hebt' waardoor ik me ineens zorgen ga maken... of kan dit ook normale bandenpijn zijn? Ik ben trouwens 14 weken maar heb al een flinke buik Xxx
Ik denk dat het je banden zijn waar je last van hebt. Je krijgt niet van de een op de andere dag van bekkeninstabiliteit. Ik zou het nog even aanzien en als je het niet vertrouwd kun je altijd even je verloskundige bellen.
Dit heb ik in begin van zwangerschap ook wel eens gehad. Volgens mij bandenpijn. Bij mij ging het met rust over. Lees... iets bewuster bewegingen maken en meer rust bij lopen. Zou even kijken of het daar minder mee wordt. Nu 37 weken zwanger en nergens last van
Pijn of een branderig gevoel bij/aan je schaambot kan wel degelijk een begin zijn van bekkenpijn. Kijk er mee uit. Zo begon het bij mij ook. Ik zou een afspraak maken bij een fysiotherapeut of bekkentherapeut voor de zekerheid. Mocht het uit je bekken komen ben je er in ieder geval optijd bij. Succes ermee!
Thanks ladies. Ik heb nog steeds wel last als ik teveel doe of te snel loop maar had dinsdag nog een afspraak bij de verloskundige staan dus dan ga ik even vragen wat zij denkt
Ik heb het de vorige zwangerschap gehad en deze keer ook weer. Als ik op dezelfde manier blijf lopen als normaal, lees grote snelle passen, dan krijg ik veel last van een soort spierpijn/bandenpijn rondom mijn schaambeen. Echt een rot gevoel. Maar als ik mijn stappen aanpas naar rustig lopen, dan trekt dit na een paar dagen wel bij. Helaas is het gewoon alvast een beetje aanpassen aan wat je nu kan hebben.
Klinkt bekend, heb ik ook last van en bij mij zijn het de bekkenbodemspieren. Misschien handig om effe langs de fysio te gaan, hij kan vaststellen of het de bekkenbodemspieren zijn (en dan kun je oefeningen doen om te voorkomen dat de pijn erger wordt) of dat het bekkeninstabiliteit is. Succes!