Ach wat balen Tash! Dus het wordt dan wel echt spannend hoeveel eitjes ze eruit halen... ze gaan uit van 4 follikels? Morgen de punctie al, wat gaat het dan snel zeg! Ik ga heel hard voor je duimen dat er 4 goede eicellen uitkomen en hier mooie embryo's uit groeien. Weten jullie al of jullie er 1 of 2 laten terugplaatsen? Gisteren de eerste spuit weer gezet, toch weer even spannend, maar dat is meer de lading van het traject als het spuiten zelf... maar goed, we zijn er klaar voor en gaan vol goede moed deze poging aan!
Oh ja natuurlijk...niet bij stilgestaan...wel rot zeg! Natuurlijk wil je niet 45 min rijden voor de vk! Heb je de datum nu laten staan? Dan weer even geduld maar uiteindelijk wordt het wachten beloond 😍
Ook hier: wat een ontzettende tegenvaller ja! Morgen al de punctie, wat een spanning! Hopelijk wel goede eitjes, als er maar een paar bevrucht worden 🍀🍀
Zo, punctie achter de rug, met als resultaat twee eicellen.... Links bleek toch geen follikel te zijn ,maar een cyste. Gevolg is dat ik nog een antibiotica kuur ook krijg. Nu hopen dat deze twee wel goed bevrucht worden en doordelen, maar de angst dat het misschien wel snel klaar zou kunnen zijn is groot
Tash wat ontzettend balen! Zowel dat het er maar 2 zijn als van de antibiotica. ik ga heel hard duimen dat het 2 a kwaliteit embryo's mogen worden!
Ach nee Tash, wat balen! Ik snap dat dit veel angst geeft! Maar ik blijf voor je duimen dat dit twee mooie embryo's worden met over 2 weken een positief resultaat! En dan ook nog antibiotica voor de cyste... kan dat wel samen met een terugplaatsing?
Dat zal dan wel ja, zij zullen dat wel weten! Wanneer hoor je meer over bevruchting? En wanneer heb je de terugplaatsing?
Tash... wat een tegenvaller bah.. Nou we hopen en duimen op een goede TP met een goed resultaat. Jolanda, jij ook begonnen met stimuleren... succes de komende tijd, ben benieuwd wat er morgen te zien is. Ik zit nu op dit moment te wachten op het verlossende telefoontje of onze cryo goed is ontdooit en of er een TP zal plaatsvinden.
jaaaaa goed nieuws, het ging door... we hadden een 9 cellige cryo... kon niet beter... dus nu weer 2 weken wachten pffff hoest met jou Tatum? hoe voel jeje?
Jaa wat goed!! Fijn zeg! Nu lekker broeden!!! Wat een opluchting altijd weer he. Hier gaat het goed. Heb deze week termijnecho gehad en heb ook de NIPT gedaan. De uitslag komt pas over ca 2 weken maar heb deze week toch maar op mijn werk verteld dat ik zwanger ben (aan de mensen die het nog niet wisten dan ). Dus het wordt steeds echter!
Wat fijn Marijke! Nu de spannende wachtweken weer in... hopelijk brengt jullie laatste cryo geluk! @ Tatum: ook weer spannend dus. Termijnecho was goed? Leuk om het te vertellen! Hier heel moe, maar mijn laatste werkdag is voorbij, dus nu lekker 3 weken vrij! Tussendoor wat pijntjes in mijn eierstokken, hopelijk groeit er wat... maar dat gaan we morgen zien. @ Tash: hoe is het bij jou?
Geweldig Marijke!! Wat zenuwslopend zo'n dag he? Tot je dan hoort dst het goed gegaan is. Hebben we allebei vandaag de tp gehad dus. Zullen bijna tegelijk testen. Jolanda, jaja hopelijk gebeurd er al heel wat! Lekker dat je nu drie weken vrij hebt. Kan je je helemaal richten op de babymakerij. Wat denken jullie toch lief aan me! En sorry voor weer een mate reactie. Heel drukke dag en nu zit ik eindelijk. Het is heel goed gegaan. Beide eitjes waren bevrucht en ze zijn ook beide teruggeplaatst! Het zijn een 8 cellige en een 6 cellige. De 8 wilden ze dus sowieso terugplaatsen, omdat de kans met een verse groter is. De 6 cellige was nog niet mooi genoeg om in te vriezen en dat risico wilden ze dan ook niet nemen. Dus op naar een tweeling 😜
Jullie vandaag ook Tp Tash!! Toevallig! Wat geweldig 8 en 6 cellig! Super zeg!! Ook duimen draaien maar weer.
@ Tash: dat is dan wel weer goed nieuws, twee teruggeplaatst, waarvan één topper! Mijn duimen draaien voor je! Ik ga straks ook voor een tweeling Wij laten er sowieso twee terugplaatsen (als we minimaal twee embryo's hebben natuurlijk)... Hier vanochtend de eerste fm gehad (cd 8). Baarmoederslijmvlies zag er goed uit (volgens mij rond de 6 mm). Rechts, die ze als eerste in beeld had, zaten helaas maar twee follikels (dit was eerder mijn 'goede' kant). Dus de schrik zat er alweer goed in... Beide follikels waren ongeveer 10-11 mm. Ook zat er nog een heel kleintje, maar die gaat niet meedoen volgens haar. Daarna links (mijn 'slechte kant', bij de eerste poging geen follikel en bij de tweede poging 1 follikel): hier zag ze vier kleine follikels, waarvan ze er twee opgemeten heeft, ook beide rond de 10-11 mm. Omdat ze allemaal nog klein zijn, en er geen voorloopt op de rest, heeft ze er vertrouwen in en hoef ik pas dinsdag weer terug te komen voor de tweede fm. Ik weet zelf nog niet goed wat ik er van moet denken. Ik wacht eerst rustig dinsdag af, het is nu nog te onduidelijk hoeveel er echt gaan meedoen... Mijn man was wel heel positief, hij zei "we hebben er in ieder geval weer 6".
Ha Jolanda.. Idd maar van het positieve uitgaan dat het er iig 6 zijn. Maar begrijp ook wel dat de schrik er wat in zat.. het is gewoon fijner dat je er wat meer hebt...zodat er wat meer kansen zijn. Wat en hoeveel spuit jij ook alweer? xxx