Hoeveelheid kado's sint

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door Emm27, 31 okt 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Strandbal

    Strandbal VIP lid

    3 mei 2013
    8.890
    3.414
    113
    Ik heb nog niks gekocht 🙈. Maar ik denk dat ik het op 3 kado's hou. En dan wat kleinere kado's waarvan ik sowieso wat van klei ga kopen. Van mijn moeder en broertje en zus krijgt hij ook nog kado's. En daarbij is onze zoon 6 december jarig. Van ons krijgt hij de duplo treinset en als hij met sinterklaas ook nog overladen wordt is het echt to much.
    En daarbij gaat het mij ook om de gezelligheid en niet om de hoeveelheid kado's.
    Voor mijn dochter ben ik er nog niet overuit maar die krijgt uiteraard ook kado's.
     
  2. riean

    riean VIP lid

    21 apr 2014
    5.779
    7.366
    113
    Ik hield het altijd bij 4 cadeautjes per kind. Vooral ook omdat wij het met mijn familie vierden, met lootjes trekken, dus er lag altijd al zo'n enorme berg pakjes, en ik vond het vervelend als iedereen 1 cadeautje kreeg (van de lootjes) en mijn kinderen constant bezig waren met uitpakken, terwijl iedereen toekijkt.
    Dit jaar gaan we het voor het eerst als gezin doen, met alleen opa en oma er bij. Dus ik koop voor iedereen wat kleine cadeautjes. Het zullen er nu denk ik ongeveer 5 zijn per kind, en dan krijgen ze van opa en oma ook nog wat. Het zijn wel kleine cadeautjes, ik geef niet meer dan 25 euro per kind uit aan Sinterklaas.
     
  3. Daan90

    Daan90 Bekend lid

    10 mrt 2013
    651
    3
    18
    Hier reken ik ongeveer 50 euro pp. De jongste heeft nu 2 dingen die al op dat bedrag komen. Oudste nu 4 en zit nog maar op de helft. Daar komt dus nog wat bij.
    Is wel het laatste jaar dat het zo kan, nu heeft de jongste nog geen flauw benul ervan en de oudste heeft niet door dat zij veel meer krijgt dan haar broertje. Volgend jaar moet ik het wat beter gaan verdelen.
    Er komen overigens ook nog kado's bij van opa en oma.
     
  4. Bouwjaar1979

    Bouwjaar1979 VIP lid

    20 apr 2011
    8.087
    2
    36
    onderzoek in de gezondheidszorg
    Noord-Holland
    Mij zoon snapt er ook niks van maar als zij wel wat in haar schoen krijgt en hij niks i, ik dacht dan is eht net of hij niks verdiend heeft. Bij mij zal het verschil tussen het aantal kado'veel kleiner zijn dan bij jou (denk zo'n 4-5 kadootjes waarvan 1 grote). Vind je dochter het niet raar dat zij zoveel meer krijgt dan?

    Mn zoon is de week erna jarig. Ik weet helemaal niks te bedenken voor sinterklaas, was allang blij dat ik een verjaardagskado bedacht had. Maar ik wil toch een bepaald evenwicht zoeken
     
  5. Carino

    Carino Fanatiek lid

    2 feb 2011
    4.277
    0
    36
    Wij doen 5 pakjes per kind en nog 3/4 cadeaus samen.

    Ze zetten hun schoen 2x per week, dat komt er nog bij.

    We vieren het 1 keer, dus verder geen cadeaus van familie.
     
  6. Jillzz

    Jillzz Fanatiek lid

    17 aug 2015
    2.126
    405
    83
    Ik probeer voor de baby inderdaad ook wat kadootjes te verzinnen, gewoon om het naar mijn oudste toe een beetje eerlijk te houden. Dat hij ziet dat we allemaal kadootjes krijgen. Tot nu toe heb ik voor de baby nieuwe spenen en een nijntje tandenborstel. En misschien doe ik nog iets van kleertjes. Gewoon kleine dingen die ik sowieso al zou kopen.
     
  7. Knuffelmonster

    Knuffelmonster Bekend lid

    15 nov 2014
    792
    285
    63
    Wij vieren het 1x, samen met mijn zus en haar dochter bij onze ouders en hebben 8 cadeautjes afgesproken. Bedrag maakt niet uit, maar wel het aantal. Mijn dochter is bijna 8 en haar dochter is 5
     
  8. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.227
    7.275
    113
    Vrouw
    Brabant
    Hier krijgen ze al jaren 3 cadeaus, omdat we het met familie vieren. Dit jaar allemaal een onesie, een boek, en iets om mee te spelen. Schoencadeautjes zijn er meestal een stuk of 5, maar zijn ook echt kleine cadeautjes van maximaal 1 euro.
     
  9. Prins03

    Prins03 Fanatiek lid

    13 nov 2012
    3.695
    2
    0
    Even denken.. Vanaf dat de beste man aankomt..

    Aankomstdag schoen zetten
    Dan 3x op de woensdag schoen zetten
    Op 27 november vieren we het (met lootjes).. Dan kopen we allemaal 1 cadeau voor de kinderen.. Komen we uit op ongeveer 5 cadeaus.

    Schoencadeautjes zijn kleine dingetjes.. Heb alles al in huis (voornamelijk Ali Express)
     
  10. TopperD

    TopperD Bekend lid

    9 jun 2015
    779
    156
    43
    5 per kind. Verdeeld over 2 vieringen.
     
  11. tuc

    tuc Niet meer actief

    Ik hield het ook toen mijn jongste nog een baby was wel gelijk qua aantal pakjes. Maar hier gaat het ook om 3-4 cadeau's per kind en 1 of 2 gezamelijk.
    Ik moet er met 2 kinderen niet aan denken om te zitten tot er 30 cadeau's uitgepakt zijn. Overigens denk ik dat ze na cadeau 6 of 7 niet meer weten wat ze ook al weer gehad hebben.
     
  12. susy26

    susy26 Niet meer actief

    Hier hebben ze samen 8 cadeautjes. Waaronder ook net als doos met lego en duplo. Wat voor samen is, en niet alleen voor de oudste Bv.
     
  13. Nacho

    Nacho Fanatiek lid

    3 jun 2015
    2.369
    9
    38
    Vrouw
    Baby & Mama Coach
    Houten
    Geen idee eigenlijk. Niet een vast aantal in elk geval.

    We vieren het met mijn familie meer met de volwassenen, aangezien ik de enige ben met een kind. Wie dan wat wil geven moet dat zelf weten, van mij hoeft het niet. Met mijn schoonfamilie is mijn nichtje ook aanwezig en daar zijn dus wel vaste hoeveelheden cadeaus (3 per kind, waarvan 1 van ons).

    Ik zal de komende tijd vast wel in de verleiding komen wat leuks te kopen, maar ik ga niet opletten hoeveel cadeaus het zijn of hoeveel het kost. Tot nu toe voor beide kids (ook degene die er met Sinterklaas nog niet is) een boek.
     
  14. Jackie87

    Jackie87 VIP lid

    6 aug 2013
    5.495
    2.948
    113
    Dochter van 3 en zoontje van (dan) 1. Wij doen €20 euro per kind. Daarnaast hebben ze 5 tantes en 2 ooms en opa's en oma's waar ze ook cadeautjes van krijgen ;)
     
  15. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    Hier vieren we het met de opa's en oma's (schoonouders, mijn moeder en man en mijn vader)

    Wij geven 2 cadeau's en de opa's en oma's meestal 2 cadeau's per opa/oma. Dus zo'n 8 cadeautjes.

    Ze mogen twee keer per week de schoen zetten en daar zitten kleine cadeautjes in en soms wat pepernoten oid bij.
     
  16. MnnW

    MnnW Fanatiek lid

    10 jun 2013
    3.244
    2.361
    113
    Vrouw
    Ik hou het thuis op 5 cadeaus per kind incl een leesboek en voor de jongste een pyjama..
    We vieren het ook bij mijn ouders en heb mijn ouders en zussen gevraagd het klein te houden en niet te veel pakjes te kopen..
     
  17. Majo1983

    Majo1983 Fanatiek lid

    1 feb 2013
    3.688
    2.387
    113
    Vrouw
    Broek
    Wij springen blijkbaar echt uit de ban. Geen idee hoeveel, tel ze niet maar behoorlijk wat >10. Grote, zoals een wobbel (voor samen) maar ook kleinigheidjes zoals tekensjablonen. Wij hadden vroeger ook altijd een berg cadeaus! Dat vonden we geweldig. Ik ben dan ook al maanden aan het verzamelen en er blijft maar bij komen :D net nog een duplo piratenschip (op marktplaats) gekocht!
     
  18. NiekeKris

    NiekeKris VIP lid

    13 apr 2008
    23.133
    8.867
    113
    Drie cadeautjes per kind (ze zijn 4 en 7, die van 7 gelooft niet meer). En dan komt er nog wat van opa/oma en oom/tante bij. En dan nog een stuk of vier schoencadeautjes (zijn bij ons wel echte cadeautjes btw). En een chocoladeletter.

    Enorme berg cadeaus doen we niet meer. Want spelen doen ze toch amper en we hebben zo al verschrikkelijk veel in huis... En ik koop liever door het jaar heen eens iets nieuws op het moment dat ze daar behoefte aan hebben dan dat ik alles opspaar tot december.
     
  19. Truusdemier

    Truusdemier Niet meer actief

    Pfew wij zijn niet de enige:D Wij gaan hier ook los met Sinterklaas. Varierend van 20 cent (lijmstift) tot 90 euro(samen een hubelinobaan). Had mij voorgenomen om het dit jaar wat minder te doen, maar het is mislukt, ik hou teveel van speelgoed:p

    Vandaag alles ingepakt, dus nu gewoon alle speelgoedwinkels mijden haha
     
  20. G89

    G89 VIP lid

    18 sep 2008
    10.058
    1.290
    113
    Nederland
    Hier ook behoorlijk was, maar heb veel lego spullen van alie express, ook kleine poppetjes apart verpakt. Het uitpakken is natuurlijk veel leuker:D

    Mijn man en ik hebben 13 cadeaus. Daar komen de cadeaus van oma, partner en zusje nog bij. Maar die geven voornamelijk bruikbare cadeaus. Sokken, ondergoed, pyjama's etc..
     

Deel Deze Pagina