Wij deden altijd voor de kinderen 7 cadeautjes per kind en 2 per volwassene. Wel allemaal budgetcadeautjes. Mooie grotere cadeaus krijgen ze met hun verjaardagen. Dit jaar slaan we over. De oudste 4 kinderen zijn al groot en geloven al jaren niet meer, en de jongste beseft het nog niet, hij is nog te jong ervoor. Wel gaan we in plaats van Sinterklaas vieren met z'n allen iets leuks doen.
Ons kindje is 2 en ik ben nu voor 30 euro klaar. Hij is nu natuurlijk met wat kleinere dingen blij (en heeft al veel voor zijn verjaardag gehad En verwacht dit in de toekomst wel te compenseren als hij ouder wordt. Daarnaast krijgt hij ook nog van mijn werk, mijn ouders én wat cadeautjes met kerst. Ik vind 30 euro nu dus erg mooi
Ik zit dit jaar op 150 per kind. Heb nog wat goedkope spulletjes nodig maar dat zal niet meer dan 20 per kind worden. Wel is het zo dat de kinderen hier maar 2x per week hun schoen mogen zetten, dan zit er 1 x een mandarijn in en 1x snoepgoed. Met kerst liggen hier alleen een paar nuttige dingen onder de kerstboom, denk aan een pyjama of nieuwe schooltas.
Hier doen we voor de voor de volwassenen 10,- pp (lootjes trekken) En de kinderen krijgen van ons 3 cadeautjes pp en van de opa's en oma's 2 cadeautjes. Totaal van de opa's en oma's ong 20 pp en van ons 30 Moet nog wel schoencadeautjes kopen voor allebei (2 pp)
Ik denk zo'n 150 per kind met schoencadeautjes erbij. En daarnaast krijgen ze bij opa en oma nog cadeautjes, ongeveer 50 per kind.
Ong. 40 euro per kind. Dan krijgen ze van oma en tantes nog. Bij ekaar denk 80 euro. Maar daar zitten altijd een pyjama onesie warme sokken enz bij. Wij letten niet zo zeer op het bedrag maar wel op de hoeveelheis. Het liefst per kind niet meer dan 10 /12 kadoos. Dan blijft het nog leuk. Vorig jaar waren het er wat meer en dan gaat de lol eraf. Dan zien ze amper meer wat ze krijgen. Dan word het meer een sport van zoveel mogelijk kadootjes uitpakken. Niet leuk. Met minder kadoos hebben wij de ervaring dat ze dan veel blijer zijn met datgene wat ze gekregen hebben.
2x thuis schoen zetten, x chocomunten en x knutselpakket 1x schoen zetten bij me ouders Sinterklaas dit jaar met me ouders , ouders geven ons 25 euro kopen wij kados voor, van ons 50 euro
Ik zit net over de 200 voor mijn dochter en ze krijgt 8 cadeaus. Verder geen opa's en oma's of werk waar ze nog wat krijgt. Schoen zetten elke woensdag (soms vrijdag) en zaterdag en daar een snoepje in en soms een heel klein kleinigheidje
Hier niet echt een vast bedrag maar meestal probeer ik wel rond de 100 euro per kind te blijven voor pakjesavond. Verder krijgen ze nog wat kleine schoencadeautjes. Mijn ouders pakken ook altijd flink uit, dat vinden ze ontzettend leuk om te doen dus waarom niet. Ze krijgen ook nog wat van mijn schoonouders, mijn vader (gescheiden ouders) en mijn oma. Kortom ze worden flink verwend. De rest van het jaar geven wij nooit echt veel cadeaus, met Sinterklaas en hun verjaardag worden ze zo verwend, daar kunnen ze wel een jaar mee vooruit. Dit jaar heb ik allemaal dingen via marktplaats op de kop getikt, dus van ons krijgen ze nu tweedehands maar wel grote dingen. Ik heb een groot barbie/poppenhuis van Kidkraft inclusief meubels en veel barbies en barbiespullen. Verder heb ik ook nog een leuk keukentje ook van Kidkraft met allerlei keukenspulletjes. Van mijn ouders krijgen ze een pop (baby Annabel en baby Born) met allerlei bijkomende spulletjes zoals bedje,badje,kleertjes, kinderwagen etc.
Wij kijken niet naar het geld, maar kopen iets wat leuk is voor ons zoontje. Niet dat we zomaar iets pakken van 400 euro of zo Als het maar iets is wat hij leuk vind das het belangrijkste denk ik. Moet je dan naar geld kijken? Je kan 30 euro veel vinden, maar ook weinig bedoel ik te zeggen. Het belangrijkste is toch dat er mee gespeeld word. Ook doen wij niet aan sinterklaas thuis maar aan kerst. Op mijn man z'n werk doen we wel mee met sinterklaas. Dan mag je voor 15 euro iets kopen en lever je de bon in en krijg je het geld op de rekening. Voor dat bedrag kan je best veel kopen bij de Action. Daar hebben ze hele leuke auto speelgoed dingen. Punt is: til er niet te zwaar aan, denk dat je kind het toch wel leuk vind al die cadeaus en de sfeer er omheen toch?
Wij pakken echt uit met speelgoed. Stuk of 10 cadeaus op 5dec waarvan ik er 3 inpak. De rest staat dan speelklaar in de woonkamer. Ik kijk ook niet echt naar de prijzen, wel naar duurzaamheid. Vooral speelgoed wat jaren leuk kan blijven en waar hij fan van is. En bij 4 jaar gaat er weer een hele nieuwe speelgoedwereld open.
Wij komen op denk ik 50 per kind Met pakjesmiddag/avond krijgt Zoon: Sophia pop Gezelschapspel Leesboek (groep 3) Sneeuwitje pop Schooltas Dochter: Rugzak BabyBorn achtigepop Accesoirres voor pop My litlle pony knuffel Dochter nog niet helemaal klaar. Beide zullen iets van 8 a 10 cadeaus in grote Sintzak krijgen. Van opa krijgen ze altijd voor ongeveer 20 aan cadeaus en oma neemr ook wel wat mee. Schoencadeautjes zullen zijn: 4 op een rij minispel, my litlle pony popjes, voorleesboek, snoepgoed/mandarijntje. 1x pw klein cadeautje en 1x pw iets lekkers met brief/opdracht van de Sint.
Hier ook niet echt een budget. Maar niet van plan om honderden Euro's uit te geven. De jongens spelen overal samen mee, dus gezamenlijk krijgen ze een duplo trein en/of een keukentje. Daarbij wat puzzels, nijntje memo, nijntje dansende blokjes, en verder wat kleine dingen. De oudste krijgt wat top model dingen, een gezelschapsspel en verder weet ik het nog niet.
Ongeveer 100 euro per kind. Zoon 1 Duplo thomas treinen Pyjama Badjas Thomas domino Zoon 2 Badjas Pyjama Duplo set Samen: grote duplo set en een uitbreiding van hun Houten trein. Nog niet klaar maar het Gaat aardig die kant op
Hier is het budget 50 euro per kind. Dat gaat hier prima maar ik kan me voorstellen dat als je kind playmobil / lego wil hebben dat 50 euro zo weg is! Ik heb bij de kruidvat sale in de zomer al wat kleine dingetjes aangeschaft voor schoencadeautjes enz. Daarbij vieren we sinterklaas bij mijn familie en ook nog bij mijn man zijn familie. De kinderen krijgen dus van de opa's en oma's ook nog cadeaus. De oudste is bijna 5 en die heb ik gewoon laten cirkelen in het speelgoedboek van de Intertoys. dochter 1: Puzzel Hond in tas Knutselkoffer Tent (kan over de eettafel en klaar is kees) visjes vangen spel Prinsessenschoenen met kronen dochter 2: Bedel voor armband Prinsessenjurk Badspeeltjes Stempels Vingerverf Boekje Sinterklaas op het werk (cadeaus moeten we zelf kopen) Oudste: Frozen strijkkralen Jongste: Nijntje spel
Ik heb vandaag alles gekocht. Ivm onze verhuizing houden we het een heel stuk kleiner dan de afgelopen jaren. Ik was 125 euro kwijt
Ik dacht aan 50 euro per kind maar merk dat ik er wel.iets boven ben gaan zitten Het gene wat mijn oudste leuk vind is al rond de 30 -40 euro en dat is dan voor 1 cadeau Heb nu 6 cadeaus voor beide En dan krijgen ze van opa en oma nog een gezamenlijk cadeau Morgen nog even de laatste schoencadeaus halen en dan ben ik klaar