Molo ski jas warm genoeg als winterjas ?

Discussion in 'De lounge' started by lisanne123, Nov 7, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. lisanne123

    lisanne123 Fanatiek lid

    Feb 28, 2012
    2,862
    0
    36
    Ik heb voor m'n zoontje een Molo jas gekocht , en zoals alle winterjassen van Molo is het een skijas er zit fleece aan de binnenkant maar lijkt niet heel erg dik . Is dat wel warm genoeg als winterjas ?
     
  2. Youtan

    Youtan VIP lid

    Jun 9, 2015
    6,495
    4,332
    113
    Female
    Mensen denken inderdaad vaak dat skihassen erg warm zijn, maar dat zijn ze minder dan gewone winterjassen. Een skijas is om in te skien, te sporten dus.
    Nu zijn de winters in nederland vaak warm genoeg voor een skijas, maar dan moet het geen -10 worden.
    Mijn dochter heeft een tussenjas als winterjas, zij vind het nl al erg snel te warm. En als het echt koud wordt kan er altijd een vest onder toch.
     
  3. lisanne123

    lisanne123 Fanatiek lid

    Feb 28, 2012
    2,862
    0
    36
    Bedankt voor je reactie . Ik dacht iid ook dat een skijas erg warm zou zijn , maar het lijkt meer een fleece vest met winddichte laag eroverheen . Ik heb hem tweedehands gekocht , dus hou hem gewoon . Een vest er onder kan natuurlijk altijd nog .
     

Share This Page