Ik ben niet vindbaar. Ik post geen foto's van mijn kinderen. Ik post sowieso amper iets. Mensen die bevriend met me zijn op facebook kunnen ook niet veel zien op mijn profiel. Je hebt het allemaal zelf in de hand. Ik vind het wel handig om nieuws te lezen, leuke plaatjes/filmpjes mee te krijgen, foto's van anderen te zien, events mee te krijgen en de chat-functie is handig.
Ik heb er geen spijt van. Wel van het feit dat ik er veel te vaak op kijk. Het is dat ik nu iets aan het verkopen ben via fb maar als dat gebeurd is deactiveer ik tijdelijk mijn account. Even afkicken
Nee, geen spijt van. Ik ben sinds de geboorte van mijn oudste ook lid van bepaalde groepen die betrekking hebben tot de opvoeding, en daar haal ik veel informatie uit. Verder vind ik het fijn om te lezen wat de mensen doen die ik niet dagelijks spreek
Ik heb net mijn account gedeactiveerd. Ben gaan nadenken Door dit topic en gaan rekenen en dan zit ik toch schrikbarend veel naar een schermpje te staren om al die onzin van anderen te lezen. Was er klaar mee. Ben benieuwd hoe ik het doe zonder fb...
Ik merk dat ik de laatste tijd nauwelijks nog wat post op fb. Ik scroll wat door fb heen en dat is het eigenlijk wel. Ach vindt het grappig om wat filmpjes en leuke teksten voorbij te zien komen maar dat is het dan ook wel. Maar verwijderen ga ik niet doen, fb kan goed van pas komen straks met de verkoop van onze woning Maar is met zp net zo, 2 jaar terug typte ik hier fanatiek mee.. Nu zijn het vaak een paar berichtjes per dag..
Hier ook geen fb! Vind er echt hemaal niks aan, iedereen die elkaar maar kan opzoeken! Nee bedankt heb wel wat beters te doen
Ik heb geen Facebook. Alleen een pagina voor de groepjes van hier die overgingen op fb. Mis het verder ook helemaal niet.
Nee geen spijt van. Ik vind het leuk om anderen op die manier een beetje te volgen, te zien wat zij interessant vinden qua nieuwsberichten, artikelen, evenementen etcetc. Sommige facebook vrienden zetten er heel veel op waar ik me soms aan kan irriteren. Klagen heel veel of nodigen je steeds uit voor spelletjes. Daar kun je je allemaal tegen wapenen door dat uit te zetten. Dus je kunt het voor jezelf wel makkelijk of leuker maken.
Geen spijt van,door mijn verhuizing naar Brabant kan ik op deze manier toch net wat meer contact houden met vrienden en vriendinnen. En ook diegene die in t buitenland wonen.
Ben er sinds een jaar vanaf en vind het heerlijk rustig. Ik mis wel heel veel, iedereen gaat er maar vanuit dat je Facebook hebt. Krijg dan ook vaak rare opmerkingen over het feit dat ik geen account heb maar heb er geen moment spijt van gehad!!
Ik vind m'n Facebook super! Ik zie de kinderen opgroeien van verre familie waar ik anders helemaal geen contact meer mee zou hebben. En hun zien die van mij. Ik heb oude vriendinnen terug gevonden. Kom leuke discussies en filmpjes tegen. En ondertussen is het echt een dagboek en vind ik het heel leuk om gesprekken van 6 jaar geleden terug te lezen. Ik heb verder wel veel afgeschermd. Maar expres niet alles. Ik vind het niet erg als mensen mij vinden. Als ze mij een vriendschapsverzoek sturen hoef ik die immers niet te accepteren. Verder ook nooit veel gedoe gehad. Een aantal mensen die bleven drammen om een vriendschap of die ik niet meer aardig vond. Staan op mijn 'kennissen' lijst. Als ik iets plaats wat hun niks aangaat vink ik 'zichtbaar voor vrienden, behalve kennissen' aan en dan zien hun dat niet. Ik heb de meldingen op m'n telefoon helemaal uit gezet. Ik zie dus pas dat ik nieuwe berichtjes heb als ik zelf daadwerkelijk de app open. Van die rode nummertjes werd ik namelijk wel wat verleid om steeds te kijken. Net als met alles op de computer en je smartphone kun je het zo inrichten en gebruiken als je zelf wil.
Nee geen spijt van. Ik heb hem volledig op prive tenzij je een vriend bent. Ik zet er geen prive dingen op en ook met fotos ben ik summier. Vind het vooral fijn om groepen te zitten met mensen die net zo denken als ik.