1 t/m 15 november 2016 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door brammetje16, 28 feb 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Oliv

    Oliv Actief lid

    7 feb 2016
    265
    4
    18
    NULL
    NULL
    Succes met de onderzoeken vanmiddag!
     
  2. Poeliwoepi

    Poeliwoepi Actief lid

    9 dec 2014
    409
    0
    16
    NULL
    NULL
    Meiden! Wat houden jullie baby's het spannend!! Echt enorm hoeveel van jullie overtijd lopen.
    Alvast voorspoedige bevallingen gewenst met kanjers van babys!
     
  3. bea1988

    bea1988 Actief lid

    10 jan 2016
    245
    40
    28
    Ik kwam eens even piepen hier om te kijken of er nog dames bevallen zijn, maar wat wordt jullie geduld op de proef gesteld zeg. Ik wens jullie toch een goede bevalling en hopelijk hebben jullie snel jullie baby'tje in jullie armen!
     
  4. Oliv

    Oliv Actief lid

    7 feb 2016
    265
    4
    18
    NULL
    NULL
    Dank jullie wel! Het is wel heel stil hier vandaag. Spannend!
    Hoe is het met jullie? Lief dat jullie betrokken zijn ☺️
     
  5. Sop86

    Sop86 Actief lid

    5 jun 2015
    314
    0
    16
    NULL
    NULL
    Hier weer gestript vandaag en consult en controles in zkh gehad die waren allemaal prima!
    Hebben datum voor inleiden maar ik geef het nu nog even paar dagen de tijd om toch de natuur z'n werk te laten doen. Blijven duimen maar!

    Andere? :)
     
  6. MyMiracle

    MyMiracle Fanatiek lid

    2 jun 2013
    4.657
    2.872
    113
    Waar mijn huis woont
    Logan en Satijn...hopelijk liggen jullie te puffen of te genieten met een kleintje in je armen.

    Sop,
    Fijn dat je gestript bent en dat je nu een plan hebt. Hopelijk komt de baby nog spontaan.

    Bea, wat lief!

    Wij zijn wat langer in het zh geweest dan verwacht. ctg was qua harttonen goed, maar voldeed niet aan bepaalde criteria om hem te stoppen, dus 2x vrij lang aan het ctg gelegen. De baby doet het dus nog goed en er is nog steeds genoeg vruchtwater. ivm met drukte kunnen we vrijdag terecht voor de inleiding. Waarschijnlijk wordt dat gewoon vliezen breken en aan de opwekkers. Ontsluiting is nu een goede 2cm het zou voor het inleiden goed zijn als dit wat meer wordt, anders moet ik misschien eerst een hormoonveter ingebracht krijgen.

    Verder veel stres rondom het huis en verhuizing. Dochter is ook erg onrustig door alle spanning. Ik zal blij zijn als alles achter de rug is!
     
  7. bea1988

    bea1988 Actief lid

    10 jan 2016
    245
    40
    28
    Met mij is alles oké, ik ben zaterdag bevallen van een dochtertje, Amber. Tegen alle verwachtingen in een paar dagen voor de uitgerekende datum, bij mijn zoontje ben ik 8 dagen overtijd gegaan. Ik ga hier regelmatig nog eens komen kijken of er nog nieuwe baby's bijgekomen zijn 😀
     
  8. Logan

    Logan Niet meer actief

    Ik ben vanmiddag bevallen van onze prachtige zoon! 💙 Met hem is alles goed, ik ben uiteindelijk op de ok terecht gekomen voor een sectio. Als ik me morgen wat beter voel doe ik even m'n verhaal. :)
     
  9. Sop86

    Sop86 Actief lid

    5 jun 2015
    314
    0
    16
    NULL
    NULL
    Proficiat Bea!!

    En jij ook Proficiat Logan met je zoontje joepiie wat een mooie datum ook ❤️😊!

    We horen graag je verhaal als je je weer een beetje 'normaal' voelt ☺️🌹
    Liefs
     
  10. Logan

    Logan Niet meer actief

    Ik kan toch niet slapen...

    Het was vreselijk. Om acht uur zijn m'n vliezen gebroken en kreeg ik wee-opwekkers. Ik begon met 3cm en om half twaalf had ik een ruime 9cm alleen moest er nog een klein randje weg.
    Gelijk kreeg ik persdrang en dat heb ik gehouden... V. was ondertussen gedraaid en lag met zijn rug tegen mijn rug. (Sterrenkijker...)
    Ze wilde me op handen en voeten leggen om hem te laten draaien en me na een uur een pompje geven.
    Ik wilde eigenlijk geen pijnstilling, dat had ik in mijn bevalplan staan.
    Ik wilde gelijk een pompje en toen ging het... Mocht op m'n rug gaan liggen en persen. Heb een uur geperst zonder resultaat en dacht ik schiet me maar dood.
    Mocht, volgens mij na aandringen van de vk, een sectio. Eenmaal daar kreeg ik een ruggenprik, tussen de persweeen nog door en dat voelde, toen hij gezet was echt heerlijk. Om 16.03 uur is hij gehaald en onderzocht. Ik lag alleen op de uitslaapkamer en V. was met mijn man naar boven terug. Hij weegt 4435 gram en is 52cm.
    Ik wilde dat ze me gelijk een keizersnede aangeboden hadden. Van half twaalf tot de ruggenprik heb ik persweeen weggezucht en werd ik helemaal gestoord van de pijn. Maar hij maakt dat het allemaal waard was... wat een bijzonder mooi gevoel💙 een eigen zoon. Zijn suiker moet gecontroleerd omdat hij zo flink is, p96, en gelukkig doet hij het goed anders moest hij een infuus. Stoere bikkel geeft geen kick tijdens het prikken... Ben zo trots!
     
  11. Logan

    Logan Niet meer actief

    ♥Mama's tussen 1 en 15 November 2016♥

    Zwanger♥

    4 november
    ♥ MyMiracle, 29 jaar, tweede kindje.

    6 november
    ♥ Satijnvlinder, 29 jaar, tweede kindje.

    9 november
    ♥ Melliemuis, 25 jaar, tweede kindje.

    10 november
    ♥ Sop86, 29 jaar, eerste kindje.

    12 november
    ♥ Oliv, 35 jaar.

    14 november
    ♥ Tessasv, tweede kindje.

    Geboren♥
    ♥ Siebe, zoontje van Loontje1 is geboren op 19 augustus. (28+6 - 1280 gram - 38cm)
    ♥ Cas, zoontje van Tess88 is geboren op 13 september. (31+2 - 1520 gram)
    ♥ Ruben en ♥ Boris, zoontjes van Julyn zijn geboren op 12 oktober. (35+4 - 2305 gram & 2105 gram)
    ♥ Izzy en ♥ Boaz, dochter en zoon van Shinex zijn geboren op 15 oktober. (36+3 - 2860 gram & 2380 gram)
    ♥ Jax, zoontje van xoxowen is geboren op 31 oktober. (38+6)
    ♥ M.a.c.e, zoontje van Eki is geboren op 3 november. (39+2)
    ♥ V.eerle, dochter van GingerAle is geboren op 10 november. (40+1)
    ♥ V., zoontje van Logan is geboren op 16 november. (41+0 - 4435 gram - 52cm)

    ♥ 10 jongens | ♥ 4 meisjes | ♥ 2 verrassingen

    Vlindertjes Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
    Soeee 4w3d - Poeliwoepi 5w2d - AngelaV 6w1d - Lauraa 4w6d - MariekeRox 6w - Kimb91 8w1d *bbz* - Sennie 7w2d - Saare 8w5d - Cins 9w2d - Gina82 10w4d *ma*

    Gebruik 'bevallingslijst' in de zoekfunctie voor het terugvinden van de laatste lijst.
     
  12. GingerAle

    GingerAle Fanatiek lid

    21 apr 2014
    1.394
    1
    0
    Gefeliciteerd Logan! Maar wat een helse bevalling zeg, tjemig... doe maar veel en uitgebreid je verhaal, dat helpt bij het verwerken. Super dat je zoontje het zo goed doet!
     
  13. Loontje1

    Loontje1 Bekend lid

    5 mei 2014
    894
    2
    18
    oncologie verpleegkundige
    Gefeliciteerd bea en Logan!
    Klinkt heftig Logan, ik hoop dat je snel herstelt en lekker thuis kunt gaan genieten van je mannetje.

    Succes dames die nog wachten 😘
     
  14. Oliv

    Oliv Actief lid

    7 feb 2016
    265
    4
    18
    NULL
    NULL
    Wauw Bea en Logan van harte gefeliciteerd!

    Wat een heftig verhaal Logan. Pittige bevalling hoor. Ik weet niet hoe je je erover voelt maar praat er veel over. Dat helpt voor als je het een plekje wilt geven dat het anders gelopen is. Fijn dat je nu je zoon mag vasthouden. Wat een rijkdom! Het is inderdaad een flinkerd he!
    Ik wens je een ontspannen en heerlijke eerste dag toe. Ik hoop dat je een beetje kunt bijkomen en vooral genieten natuurlijk!

    Hier begint het eindelijk te "rommelen". Wakker geworden door een flinke "wee" hield goed aan. Hele buik spande samen. Dat was helaas alweer twee uur terug. Sindsdien alleen darmkrampen en harde buiken. Maar wie weet ☺️.
     
  15. Oliv

    Oliv Actief lid

    7 feb 2016
    265
    4
    18
    NULL
    NULL
    Ik weet dat het nog een week kan duren kaar ik vond het toch een goed gevoel om mijn prop net te verliezen. Ergens hoop ik natuurlijk dat dat gewoon betekent dat ik ga bevallen vandaag :)
     
  16. GingerAle

    GingerAle Fanatiek lid

    21 apr 2014
    1.394
    1
    0
    Spannend Oliv! Ik hoop met je mee, het is een mooie dag voor een verjaardag toch? ;)

    Bea, ik had jouw berichtje helemaal over het hoofd gezien. Van harte gefeliciteerd!
     
  17. Julyn

    Julyn Actief lid

    24 okt 2015
    363
    0
    0
    Gefeliciteerd Gingerale, Bea en Logan!!
     
  18. Oliv

    Oliv Actief lid

    7 feb 2016
    265
    4
    18
    NULL
    NULL
    Haha ja ik vind het ook wel een goede birthday 🎈Tot nu toe blijft het bij buikkrampen.
     
  19. Sop86

    Sop86 Actief lid

    5 jun 2015
    314
    0
    16
    NULL
    NULL
    Hier ook kramp gosteravond nav strippen maar vannacht is niks gebeurd, zelfs redelijk goed geslapen. Je zou er bijna van gaan balen...

    Jeetje Logan wat een bevalling en verhaal... 😔. Hoop dat je snel alles een plekje kunt geven en kunt genieten van jullie moooe mannetje na alles dat jullie hebben moeten doorstaan om uberhaupt een mooi lindje vast te houden!! Geniet en nogmaals proficiat ❤️🌹
     
  20. Kletskoek

    Kletskoek VIP lid

    7 jan 2013
    5.719
    477
    83
    Sorry kom even inbreken!

    Logan ik weet dat het een héle lange weg is geweest voor jullie. En daar is die eindelijk, jullie mooie zoon. Geniet van dit wonder en neem je rust. Nogmaals van harte gefeliciteerd 💙
     

Deel Deze Pagina