Wij vieren het ook op de zaterdag. Lekker "lang" opblijven, de dag er na nog volop met speelgoed kunnen spelen. Misschien 5 december een Sinterklaasfilm kijken met warme chocolade en het laatste beetje pepernoten opsmikkelen ☺
Ik vier het ook niet op 5 december. Moet ik gewoon werken en mijn man ook. Zijn altijd drukke dagen in een supermarkt. Ik denk dat wij het in het weekend van 3 en 4 december vieren. Zodat we rustig de tijd ervoor kunnen nemen.
Wij vieren het de 3de. Op 5 december heb ik gewoon werk tot 1800 uur en dan wprd het allemaal wel erg laat. Dus lekker op zaterdagmiddag zpdat ze op zondag hele dag kunnen spelen.
Ik denk dat wij het ook al in het weekend doen. Wij vieren ook verjaardagen alleen in het weekend dus sinterklaas ook. Ik vind dat ze er dan veel meer plezier aan hebben dan na de kado's uitpakken naar bed
Mijn man moet uhm 'Sinterklaas helpen' en is dus super druk met de Pakjesmiddagen/-avonden bij anderen. Wij vieren het een avond in de week voor 5 december. Onze dochter van drie 'weet' dat papa de Sint helpt. Ik zorg er wel altijd voor dat we op 5 december samen de sintspullen opruimen, dat moet dr vader tenslotte ook als hij klaar is. Voor haar dus niet gek dat we het eerder doen.
Wij vieren het altijd op een zaterdag of zondag. Nu op 3 december. Dag dat ik ben uitgerekend. Erg benieuwd of de kleine dan al er is. Mocht de kleine er dan net zijn vieren we het een week later.
Wij vieren het 4 dec bij mijn zusje en 5 dec met schoonouders. Had met mijn zusje al afgesproken om het daar te vieren sint en pieten komen ook. Zegt schoonmoeder ik heb een zak vol cadootjes staan.......tja eerst ff overleggen hé of we het wel met jullie willen vieren, alsof we verplicht zijn om het met hun te vieren. Dus nu ook maar 5 dec na schooltijd......14 uur is dochter uit school dus dan hebben we smiddags wel ff tijd, leuke is dat ie dan ook op school is geweest.
wij vieren het wel 5 december in de ochtend. maar hier hebben de kinderen die dag vrij en mijn man heeft een dag vrij genomen.
Wij gaan het weekend voor 5 dec een weekend weg met mijn ouders, zusjes, zwagers en nichtjes. We vieren dan ook sinterklaas. 5 december vieren we pakjesavond/ middag met ons eigen gezin.
Wij vieren alles op de dag zelf. Dus verjaardagen, maar ook sinterklaas. Ja. T wordt een keertje laat. Maar an sich kunnen ze daar wel een keer tegen. We beginnen uit school met een zak voor de kleintjes. Rond 1700 eten. Dan komen de werkers uit t werk en gaan we door met de rest. Rond 2100 liggen ze uiterlijk in bed. Voor mij voelt(!!) t net zo gek om sinterklaas op een andere dag te vieren als kerst.. Kan dat niet uitleggen