Ik heb daar echt helemaal geen last van. Zoontje is nu voor het eerst naar de peuterspeelzaal, ik vind het heerlijk! Daarbij breng ik hem ook wel eens extra naar de gastouder, ik weet dat hij het naar z'n zin heeft en daar lekker speelt, dus prima toch?! Zou me niet schuldig voelen hoor. Je kinderen hebben het naar hun zin en jij hebt lekker tijd voor jezelf. Maakt je ook weer een leukere moeder zodra ze weer thuis zijn.
Juist lekker van genieten! Zo gaan mijn kinderen volgende week vrijdagmiddag extra naar de bso omdat ik ga kerstshoppen in Engeland, even mezelf zijn ipv mama. Ik ga dan ook meerdere keren per jaar een weekend weg. De kinderen vinden de bso geweldig en ook het feit dat ik weg ga, ze weten namelijk dat ik altijd een kleinigheidje voor ze meeneem. Zo is iedereen blij.
Niet schuldig voelen hoor! Onze oudste gaat 2 middagen in de week naar het kdv en ik ben thuisblijfmoeder. Hij vindt het geweldig en gaat er graag naartoe om lekker te spelen. En mama heeft wat tijd voor zichzelf
Heel herkenbaar, sindseen paar weken zit uk op de peuterspeelzaal en ik voel me schuldig als ik niks nuttigs doe. Probeer dan wel echt even wat leuks te doen (kruip achter mijn naaimachine ) meestal maak ik wat voor uk.
Ik voel me totaal niet schuldig, het komt heel weinig voor maar het liefst laat ik hem lekker bij de gastouder spelen als ik een dag vrij zou zijn. Vooral het ongestoorde schoonmaken of boodschappen doen is dan heel fijn. In de zomer- en kerstvakantie is er altijd een dag dat mijn man en ik samen vrij zijn, zoon gaat dan naar de gastouder (niet de hele dag maar het grootste gedeelte) en wij kunnen dan 2x per jaar iets met z'n tweeën doen. Zelfs nu ik verlof heb blijft hij in het ritme van gastouderopvang en heb ik 2 dagen in de week echt verlof. Dat heb ik vorige keer niet echt gehad door de vroeggeboorte. Mijn zoontje vindt het heerlijk bij de gastouder en ik heb even rust!
Mijn hele zwangerschapsverlof is mijn oudste 2 dagen per week naar het kdv geweest. Die eerste weken heerlijk even tijd voor mezelf en ook tijd voor mijn man en mij samen als hij vrij had. Daarna wel de baby erbij natuurlijk maar die vindt het geen probleem als ik de hele dag op de bank netflix lig te kijken Kan ik echt van genieten hoor, tijd zonder kinderen. Niet schuldig voelen, gewoon lekker ervan nemen!
Dan ben ik hier de vreemde eend in de bijt... Als ik thuis ben (vrije middag of vrije dag) gaat mijn dochter naar school want ze is leerplichtig maar ze gaat dan niet naar de BSO. Ik vind het heel gezellig om.haar om me heen te hebben. Hiermee wil ik niet zeggen dat wat andere mensen doen niet goed is, ieder zijn manier toch?
Maar dan is ze al de hele dag op school geweest en heb je dus al tijd voor jezelf gehad. Dat is wel anders als het een keuze is tussen de hele dag thuis of een (korte) dag naar de opvang.
Heerlijk hoor een dagje voor mezelf! Heb wisselende werktijden,dus soms komt het voor dat ik doordeweeks een extra dag vrij ben. Dan gaat hij gewoon heen. Schuldgevoel? Nope!
Ik doe dat ook regelmatig. Moet ook wel anders raak ik echt 'op' en word heel prikkelbaar en chagrijnig. Ik besteed die dagen wel voornamelijk aan kasten uitruimen, schoonmaken en oude zooi wegbrengen en zo. Ik ben alleenstaand dus dat gaat anders ook moeilijk. Binnenkort gaat ook de jongste naar school en dan heb ik iedere maandag een dag voor mezelf.