Ik heb nu al sinds vanmorgen zeurderige menstruatiekramp, maar het is eerder constant en niet om de zoveel minuten ofzo. Echt vervelend, kan dit al te maken hebben met wat voorwerk?
Ciprilla, was ze al ingedaald? Want dat kan ook menstruatiekramp geven. Je kan ook even gaan douchen (minimaal 20min), als het weeën zijn, zal het erger worden, als het voorwerk is wordt het dan meestal juist minder. Als je echt zekerheid wil, ff VK bellen. Heb wel eens gelezen dat iemand alleen lichte kramp had en met die kramp op 10cm ontsluiting is gekomen dat zal niet vaak gebeuren, maar beter het zekere voor t onzekere toch? Bij mijn eerste wilde ik ook steeds niet bellen, ik had duidelijk weeën, maar ze kwamen dan weer om de 6 en dan weer om de 10min, soms duurde ze 30sec, soms 1min.. uiteindelijk (na 6,5 uur weeën) toch maar gebeld.. Toen de VK eindelijk kwam (die ook dacht dat het voorwerk was), had ik ondertussen ook beenweeën en toen ze ging voelen had ik al 8cm ontsluiting! dus heeel gauw nr t ZH. Ik mag nu eerder bellen
Echt?! Wauw dat zou wat zijn. Maar geloof niet dat ik al echt bezig ben. Ik heb de afgelopen avonden wel vaker krampjes. Alleen nu is het al sinds vanmorgen bezig met harde buiken. Het is vervelend maar ik kan nou niet echt zeggen dat ik heel erg pijn heb. Ik heb vanochtend al gedoucht en het is niet weggegaan maar ook niet pijnlijker. Nou misschien ga ik het zo maar weer doen dan, haha. Kleine ligt al een poos ingedaald, vorige week lag ze al zo goed als vast in de bekken. Weeën duren toch een minuut ofzo en dan weer een poos niks? Mijn krampen houden langer aan, soms continue. Spannend zeg, in jou geval zou ik ook maar sneller bellen dit keer. Had je niet heel erg pijn dan tijdens die krampen? Want met al 8 cm ontsluiting moet dat toch aardig pijnlijk zijn?
Nee ik vond het goed te doen, ik was in een soort trans. Die beenweeën zorgde wel voor wat gekreun en gekerm maar de gewone weeën kon ik goed weg puffen. Weeën komen en gaan meestal indd, maar iedere vrouw is anders
Klinkt als een redelijk fijne bevalling 4dogs! Krampen zijn weer weg, helaas is het in mn rug geschoten ofzo.. kan amper lopen. Morgen controle vk dan zal ik wel vragen naar die krampen.
Ciprilla, ik heb dat gerommel nu al bijna vijf weken... Vannacht ook weer alleen leek het pijnlijker. We moeten maar gewoon afwachten denk ik. Er komt binnenkort een dag dat het echt zover is
Hier ook al weken menstruatiekrampen, soms zo erg dat ik moet stoppen met waar ik mee bezig ben. Is geen indaling bij mij, hij lag donderdag nog steeds niet vast. Volgens vk voorweeën die (hopelijk) alvast voor wat ontsluiting zorgen. Verschil met echte weeën is voor mij dat de kramp bij een wee golvend is: zachtjes, heftig en dan zwakt het weer af. De krampen die ik nu heb zijn continu of komen net zo snel weer op als ze weer gaan. Morgen alweer 39 weken en ik vind het wel mooi geweest eigenlijk 😊
Was het ook ciprilla, in mijn geboorteplan staat dan ook "Graag weer zo'n bevalling". Iets minder hechtingen zal prettig zijn maar dat hoort er natuurlijk bij de meesten wel bij Sterkte met je rug! Strandbal, bij mij kwamen ze indd ook echt in een golf, dacht bij de eerste keer direct ; ja DIT is het! Maar heb toen geen voorweeën gehad.
Gefeliciteerd met jullie kleintje Krakeling! Lekker genieten met z'n allen nu. Spannende tijden ook qua voorwerk dames! Ben benieuwd wie er als volgende aan de beurt is. Hier lekker sukkelig bezig geweest. Gisteren alle (witte) babywas gedaan. Lakentjes voor het bedje, rompertjes, etc. etc. Helaas was er een roze lintje in terecht gekomen en is alles lichtroze. Nu maar hopen dat we een meisje krijgen.
Hier nog niks noppes nada, nergens last van len dat geeft me de zenuwen omdat ik bang ben dat ik totaal geen ontsluing heb en de inleiding dus gestart moet worden met een ballon!! Morgen komt de acupuncturist en hoop ik dat die voor wat voorwerk kan zorgen. Vanavond nog maar even gezellig maken mer manlief en hopen dat ik dan wat ontsluiting heb als ik me moet melden van de week! Word wel spannend...... laatste dagen gaan voor ons in met z'n 4 tjes dan zijn we met z'n 5e
Wauw hier Vanmiddag enorm verrast met me babyshower. Had gewoon echt niks door dacht dat we wat gingen drinken bij vrienden hihi. Ben echt helemaal kapot maar loop nog te stuiteren van vanmiddag 🙈 zo maar proberen te gaan slapen. Nog heerlijk nagenieten van vandaag. Sorry ff voor me ego berichtje 🙈
Goedemorgen allemaal, Hier dachten we vannacht echt even dat de bevalling begon. Werd ineens wakker met bandenpijn, zure oprispingen en me darmen wouden leeg,laten. Harde buiken bleven komen en gaan.. zure oprispingen bleven echt komen voor 2 uur..totdat ik een bakje vla gegeten had..terug naar bed en weer in slaap gevallen. Van de ene kant jammer van de andere kant fijn. Heb vanmiddag afspraak met lactatiekundige niet morgen fysio. Hopelijk hebben jullie een goede nacht achter de rug en een super fijne dag in het vooruitzicht.
Hahaha, Kitsune als het echt allemaal wit is (dus geen gekleurde randjes ed), zou je het met een scheutje bleek/chloor kunnen wassen of afwachten of het indd een voorteken was Leuk Marcella. Och vervelend onzekere dame! Mijn nacht was prima, alleen heb ik sinds ik ben opgestaan (uurtje geleden), nare vlekken in m'n zicht.. voel me verder niet slap ofzo (geen lage bloeddruk dus denk ik??), het begint nu ook iets minder te worden, stond een half uur geleden op t punt de VK te gaan bellen, las met moeite (zag de helft niet) op Google dat het zwangerschapsvergiftiging kan zijn, maar dan zou het nu vast niet minder zijn geworden? Morgen bel ik sowieso voor het strippen, dus dan vraag ik het meteen. Als het straks niet helemaal over is/gaat, ga ik zo bellen.. heel vervelend..
4dogs ik zou toch echt effe bellen hoor; vooral met dit wil je zekerheid. Kmarcella wow wat een leuke verassing. Hopelijk heb je nog een beetje kunnen slapen. @mamavand jij hebt een hele spannende week voor de boeg, maar wel eentje met een mooi vooruitzicht. @onzekeredame: vervelend dat loze alarm (overigens heel herkenbaar. Hopelijk heb je nog een beetje kunnen slapen. @kitsune oeps; er zijn van die kiddeltjes voor, maar heeft bij mij nooit gewerkt. @lieke rommelt het nog steeds? Hier mag madam officieel komen. Ben blij dat ik deze termijn heb gehaald en nu benieuwd wanneer ze dan besluit te komen