Koemelk allergie?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Shar079, 22 nov 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Shar079

    Shar079 Actief lid

    15 jul 2013
    384
    0
    16
    Ik werk als franchise ondernemer voor Juiceplus we
    Rotterdam
    Hallo dames,

    Kan iemand mij zeggen of dit lijkt op koe melk allergie? De verpleegkundige van het CB zei dat het puistjes zijn, maar mijn zoontje is 6 weken en zijn gezicht voelt als een harde harnas, zijn hele gezicht en nek zit onder. Romp, buik en benen zijn gelukkig vrij. Hij heeft geen last van jeuk, wel last van krampen elke keer na een voeding. Ik geef borstvoeding dat kolf ik af en ik geef bijvoeding. Omdat ik maar 30ml uit 1borst krijg , andere borst is helaas leeg. Hij krijgt ah biologische standaard melk.
     

    Bijgevoegde bestanden:

  2. JuullesD

    JuullesD Niet meer actief

    I k vind het er wel zo uitzien maar het kan sowieso gewoon een reactie zijn op iets anders. Heeft hij nog iets anders? Mijn zoon tje gilde het uit na een fles bijvoorbeeld. Continue krampen etc
     
  3. JuullesD

    JuullesD Niet meer actief

    Kan trouwens ook baby acne zijn
     
  4. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.227
    7.275
    113
    Vrouw
    Brabant
    Ik vind het op baby acne lijken.
     
  5. Nemo2

    Nemo2 Niet meer actief

    Idd baby acne!
     
  6. Shar079

    Shar079 Actief lid

    15 jul 2013
    384
    0
    16
    Ik werk als franchise ondernemer voor Juiceplus we
    Rotterdam
    Hij heeft meestal wel krampen na een flesje , en dat trekt weg na 15 a half uir wel weg. CB zei in ieder geval puistjes maar ik twijfelde omdat zijn gezicht nu zo ruw aanvoelt en zijn hele nek zit ook onder
     
  7. Regina88

    Regina88 Niet meer actief

    Bij mijn zoon leek het ook babyacne, maar het was toch echt een heftige reactie op de koemelk. Die bultjes bleven trouwens, er kwamen na een fles enkel vlekken bij, maar de bultjes gingen niet weg. Vandaar het misverstand met de acne.
     
  8. Love1990

    Love1990 Niet meer actief

    Ik denk ook baby acne, onze dochter had dat rond 6 weken ook. 2 weken later was het weer weg
     
  9. Woezie

    Woezie Lid

    21 nov 2016
    58
    24
    8
    NULL
    NULL
    Ik ga ook voor baby acne.. heeft mijn dochter ook gehad. Ze zat onder de rode plekken, allemaal pukkeltjes. Ging vanzelf weg! Ik geef ook bv en het scheen te komen door hormonen die ik nog in mij had en dan aan haar doorgaf oid.. heb niet het idee gehad dat zij er last van had, dat is het belangrijkste denk ik!

    En als je blijft twijfelen moet jezelf even een aantal dagen koemelk vrij eten en drinken. Maar je ziet/merkt dan pas na 3 dgn verschil dacht ik. En misschien een kv zonder koemelk gebruiken? even een tijdje koemelk vrij iig. Succes!
     
  10. Shakes

    Shakes VIP lid

    2 apr 2013
    14.132
    5.874
    113
    Vrouw
    Vlaanderen
    Lijkt baby acne. Vrij standaard op die leeftijd.
     
  11. Shakes

    Shakes VIP lid

    2 apr 2013
    14.132
    5.874
    113
    Vrouw
    Vlaanderen
    Voor de krampen: hoe lang doet hij over een fles?
     
  12. Micera

    Micera Fanatiek lid

    23 jun 2013
    3.296
    547
    113
    Mijn zoontje had andere uitslag bij koemelkallergie. Hij had ook vergelijkbare bultjes als bij jou op de foto, dat was inderdaad baby acne.

    De vlekken die hij kreeg van koemelk waren groter (zo groot als een 2 euro muntstuk), en felrood. Ze zaten bovendien over zijn hele lichaam (met de meeste plekken rondom zijn mond, oksels en buik).

    Dat wil niet zeggen dat alle kindjes dezelfde reactie krijgen, maar ik herken deze bultjes niet als een typische allergische reactie op koemelk.
     

Deel Deze Pagina