Vannacht heb ik gedroomd dat de kleine geboren was, blonde haren en lichte ogen had. Totaal niet lijkend op ons en onze kinderen. Ik heb de baby in mijn droom de eerste dag na geboorte geen aandacht geschonken en besefte pas na een dag dat ik bv moest geven. De baby had ook totaal niet gehuild of wat dan ook. Toen ik nog eens goed keek naar de baby zag ik dat de kleine kenmerken had van een gehandicapt kindje. Verstandelijk en lichamelijk. Ik schrok hier zo van omdat wij de NIPT hebben laten doen en alles ok was. Nu ben ik bang dat het UZA een fout heeft gemaakt met de testuitslag. Wat stom hè!
Ja dat is een vervelende droom! Zwangere vrouwen dromen vaak zulke vreemde en realistische dingen over de baby. Zo droomde ik ooit dat ik zwanger was van een berg mosselen. Mosselen! Ik voelde in mijn droom ook alle harde en scherpe schelpen. Ik was zó bang voor de bevalling 😂😂 die in he echt overigens prima ging Ook droomde ik vaak dat ik me ineens realiseerde dat ik de baby al een paar dagen niet had gezien of verzorgd. Helemaal vergeten! gelukkig zijn het maar dromen
Zwangeren kunnen heel gek dromen. Ik droomde dat ik ergens in een hotel beviel van een donker jongetje met mooie zwarte krullen en dat ze die 10 ponder toch in een couveuse legden en zomaar melk gaven terwijl ik borstvoeding wilde geven. Ook bleek hij toch gehandicapt....... Niets van dat alles kwam in de buurt van de werkelijkheid 😂
Bij de eerste heb ik gedroomd dat we een 5ling kregen, ze waren zo klein dat ze in een luciferdoosje sliepen. En dat was allemaal volkomen normaal! Maar het ergste was dat we maar 1 naam hadden en we hadden er 5 nodig! Was echt totaal in paniek! Maar de hele familie was erbij betrokken dus was ook echt van slag toen ik wakker werd...
Ik heb gedroomd dat we weg waren gegaan met de achterdeur wagenwijd open en dat onze baby in maxi cosi op de grond stond. De ijspegels hingen aan de muur. Gaat echt niet gebeuren maar ik werd ook zo naar wakker. Zwangere vrouwen dromen vaak over baby's en bevallingen en dat is altijd iets vreemds. Hormonen zijn heerlijke dingen
Ik had gedroomd dat ik hem er even uit had gehaald om hem aan mijn man te laten zien. Die geloofde namelijk niet meer dat ik zwanger was. Maar toen kroop de baby weg en kon ik hem niet meer terugstoppen. En hij moest terug want hij kreeg geen zuurstof! Ik werd wakker en ging gelijk zoeken naar m'n baby. Tot ik echt goed wakker werd. Bizar natuurlijk maar het was zó realistisch!
Gekke dromen kun je hebben he? Ik heb ook gedroomd dat de baby nog wel soort van 'in' mn buik zat, maar dan lag hij er helemaal op. Wel met nog een stukje huid van mij eromheen. Maar dat was echt bizar, je zag gewoon precies hoe hij in mn buik lag. En ik heb ook een keer gedroomd dat ik de baby kon ophalen (jaja, bevallen hoefde niet ) maar dat die vrouw hem liet vallen. En ik mocht hem nog niet meenemen want hij was wel veel te vroeg geboren dus moest nog een tijdje blijven en bijgevoed worden. Mijn vader heeft in het begin van mijn zwangerschap heel realistisch gedroomd dat hij met ons dochtertje ging wandelen. Maar het wordt toch echt een jongetje En mijn man droomde dat we de baby hadden maar dat we hem vergeten waren. Lekker een dagje weg gegaan, maar de baby was nog gewoon thuis. Al die tijd zonder drinken of verzorging. Voelde hij zich helemaal schuldig toen ie wakker werd.
Ik had ook van die realistische dromen. Maar dan heel lang elke nacht een droom dat mijn vriend vreemd ging. Ik heb hem nog half slapend een klap gegeven :0 Oja een keer dat hij als een chucky via mijn navel geboren werd..
Hier bij de eerste een droom gehad, de baby had de ziekte van Broeckxs. Zo schreef je het ook echt. Ze deden geen echo maar maakten een rontgenfoto en daarop was te zien dat de baby een monstergebit had waarmee hij zich door mijn buik heen naar boven at tot hij via mijn mond geboren zou zijn. Was zo verschrikkelijk realistisch! Nog elke dag aan gedacht en voor de volgende echo was i ksuper zenuwachtig. Nu kunnen we er om lachen maar af en toe valt bij ons nog steeds de term "ziekte van broeckxs" als we een horrorfilm oid kijken
Ik droomde gisternacht dat ik en mijn man naar een gemaskerd bal gingen en dat we de baby meenamen omdat ik nog borstvoeding gaf. Op het feest kwam ik er na uren achter dat ik de baby was vergeten in de auto en het vroor buiten toen wilde ik naar buiten rennen maar ik kon niet rennen! Het was echt vreselijk, ben half huilend wakker geworden Bij de middelste droomde ik dat ik borstvoeding gaf aan een heel mooi lief meisje, met donkere haartjes. Het was echt een hele fijne droom. Toen ze geboren was was het precies het meisje uit m'n droom. Dus dat kan ook nog
Bij mijn laatste zwangerschap kregen we bij vijf echo's te horen dat het een jongetje was. Pas daarna bleek het tóch een meisje te zijn. In m'n droom was ik er ook van overtuigd dat we een jongetje kregen, maar ik beviel ineens van een meisje en ook nog veel te vroeg. We hadden helemaal geen meisjeskleding in huis en dat was echt verschrikkelijk. Niemand mocht het weten, dus besloten we om de baby in het bos onder de blaadjes te verstoppen. Toen we heel snel meisjeskleertjes waren wezen kopen, gingen we weer terug naar het bos om de baby op te halen, maar we konden haar nergens meer vinden.. Ze was zó klein en er waren zóveel blaadjes.. Ook zo'n stomme, achterlijke droom, maar ik heb me daar ook nog heel lang verschrikkelijk om gevoeld
Bij de vorige zwangerschap droomde ik dat ik met de auto een dijk af reed en ik met de baby in het water kwam. We kwamen heel makkelijk uit de auto en hebben nog even genoten van het lekkere warme water voor we op het dak van de auto naar huis voeren. (nog steeds ben ik doodsbang als er op een dijk een tegenligger aankomt) Ook droomde ik dat onze baby eigenlijk onze kat was. Het leek zo echt, maar gelukkig werd het toch echt een baby. Bij deze zwangerschap droomde ik dat ik een app had waarmee ik zelf echo's, röntgenfoto's en nog meer filters kon maken. Ideaal! De zwangerschap verliep namelijk niet goed, en zo konden we op tijd ingrijpen. In het echt ben ik zelf heel ziek, maar lijkt ons kindje helemaal gezond gelukkig. Je kunt soms zo vast ik een droom zitten dat je er zelfs als je wakker bent nog in gelooft.
Vreselijk, die dromen van zwangere vrouwen. Bij de tweeling droomde ik dat ik ineens een vierling baarde. Ze overleefden alle vier de bevalling niet, veel te vroeg geboren. Was echt van slag, had gelukkig die dag controle.
Ik droomde, nadat ik van de 2e bevallen was, dat hij weer terug in mijn buik gekropen was. Kon ik mooi dus nog een keer door de weeën heen Verder droomde ik tijdens mijn zwangerschappen vaak dat de baby al direct kon lopen, praten, etc na de bevalling.
Oh ja heerlijk die dromen als je zwanger bent!! Hier ook alle drie de zwangerschappen van die realistische en vooral aparte dromen gehad! Tijdens mijn eerste zwangerschap overigens ook heel veel dromen gehad die daadwerkelijk zijn gebeurd na die droom... Ergste droom was bij de tweede. Ik droomde dat mijn man ineens een andere vrouw had en die had besloten dat mijn baby maar bij haar moest wonen, ze deed zelf mijn bevalling en ik mocht mijn baby helemaal niet zien. Ik ben echt gillend en huilend wakker geworden en vroeg als eerst aan mijn man hoe hij mij dit toch kon aandoen, hahaha
Hier heb ik eenog keer een vis gebaard en een keer een baby grote grijze larf. Ze waren verder hartstikke prima en normaal en niemand vond het gek.
Hihi ik droomde dat ik een tweeling kreeg, twee jongetjes en 1 had een donkere huidskleur en kroeskrulletjes De bevalling was een eitje. Ik ging slapen, en toen ik wakker werd in mijn eigen bed lagen ze naast me in een wiegje. Laatst heb ik heel erg bizar gedroomd. Ik droomde dat ik borstvoeding ging geven en de melk was niet vloeibaar maar stroperig en uit mijn tepels kwamen de papiertjes van zulke bros chocolade snoepjes? Heel bizar, want die dingen heb ik voor het laatst in mijn jeugd gehad en sindsdien ook nooit meer gezien. Worden ze eigenlijk nog wel verkocht?