Oh ja theedoek verschrikkelijk zeg.... Hier vandaag uitslag combinatietest gehad en heb geen verhoogd risoco... Krijg morgen de exacte cijfers
Fijn chelleke! Hier gaat t wat minder heb zwangerschapsiscias en heb erg veel pijn. Helaas daardoor ook al volledig in de ziektewet.
Fijn dat het goed was chelleke Verliefd91: wat naar dat je zo veel pijn hebt. Ik ben vandaag ook volledig ziekgemeld. Gisteren harde buik en weer bloedverlies gehad. Kindje gaat helemaal goed gelukkig! Kan zelf alleen niet veel hebben. Zo weinig energie, heel snel in tranen enz. Nu eerst een paar weken rustig aan doen. Hoop zelf dat het na de kerstvakantie wel weer beter gaat! kan mijn werk nu niet doen zoals ik het wil en daar baal ik enorm van. Maar het kindje is nu het allerbelangrijkste!
Verliefd91 dat had ik bij onze dochter ook.... heavy he. Ik ben ook bang dat het weer terug komt maar hen tot op heden nog geen pijn.... sterkte ermee. De uitslagen hier waren Trisomie 21 1:4700 Trisomie 13 1:5000 Trisomie 18 1:5000 Zo opgelucht nu. Juffie1984 wat een spanning zeg en wat eng.... idd goed rusten en lekker aan jullie zelf denken... Vandaag controle vk gehad. Onze dochter is ook mee gekomen. Heeft de vk mogen helpen met luisteren naar het hartje en mocht op de knopjes duwen. Ook heeft de vk haar hartje beluisterd en nu denkt ze dat ze ook een baby krijgt 😂😂😂
Wat is het hier toch rustig! Niemand meer iets mee gemaakt? Hier een ontzettend druk weekend achter de rug waardoor de energie echt 0 is... vandaag nog vroege dienst werken en dan heb ik eindelijk 2 dagen vrij! Morgenavond rondleiding bij de peuteropvang voor de oudste en 's avonds combinatietest! Kunnen we weer naar ons ukkie kijken!!
Hey meiden, Ben vooral op facebook bezig, kijk hier niet zo veel meer. Zal af en toe nog even aanwaaien. Geniet van jullie zwangerschap!
Hé meiden, wat een rust hier. Ik hoop dat het kletsen hier straks wat meer wordt als we wat verder in onze zwangerschap zijn. Ik merk nu zelf dat ik er ook wat minder mee bezig ben. Het gezin en werk draait gewoon door en dan ben je 'opeens' al 15 weken zwanger. Wij hebben op 27 dec de 20 - weken - echo. Deze keer wil ik toch wel heel graag weten wat het wordt, hoe leuk ik de verrassing de vorige 2 x ook vond. Is er misschien iemand die de lijst weer kan updaten? Mijn laptop is gecrasht en op de tablet lukt het niet.
Ja het is hier rustig. Ik ben ook meer op het Facebook groepje aanwezig. Leuk om samen alles zo te delen omdat je allemaal in dezelfde situatie zit nu.