In de voorjaarsvakantie gaan we een midweekje weg naar CP in Duitsland. In Bostalsee zijn we al geweest en zeer goed bevallen en zou zo weer terug gaan maar nu spreekt bovenstaande mij ook zeer aan. Genoeg aanbod voor groot en klein, 4, 11 en 13 jaar. Ik zie dat er een flinke wildwaterbaan is en dat zou heel leuk zijn voor onze oudste kinderen maar ook voor onze 4 jarige is er een peuterbadje. Heeft iemand ervaring met dit park?
Het is een schitterend en leuk park vrij groot ook . Mooi zwembad hebben ze . Ook voor de kids . Dicht in de omgeving liggen mooie bossen , skibaan , kartbaan en dierentuin en nog het één en ander . Je zal er geen spijt van krijgen . Als je nog specifieke vragen hebt hoor ik het wel . We zijn er een week geweest vorig jaar .
Oke dankje. Klinkt erg goed. Het park sprak me direct erg aan. Ook omdat de kinderen hier een vrij groot lft verschil hebben vinden we het belangrijk dat er voor alle drie genoeg animatie is. Ik denk dat we er uit zijn
Ja hoor mooi park. Zou wel fietsen meenemen of huren. Het kan een eind lopen zijn van huisjr naardome. En is erg heuvelachtig. In de buurt heb je ook veel te doen. Seringeti park bijv. Of vogelpark. Heidepark is dacht ik ook in de buurt. Maar ligt aan lft kinderen of dit leuk is. Wij hebben ons daar prima vermaakt. In ik dacht 2013 met toen dan kids van 3 en 6 . Was wel erg blij met onze fietsen in ieder geval.
je zei dat je naar bostalsee bent geweest, wij staan op het punt te boeken voor een weekje daarheen in mei. ons meisje is dan net 1. heb je nog tips kwa ligging huisje? gaan met mn ouders en aangezien er wat fysieke problemen zijn (lichte problemen gelukkig) willen we niet te hoog zitten dus wij dachten aan 523. hebben een hond dus willen ook dicht bij t bos zitten.
Wij zijn afgelopen zomer in Bostalsee geweest en zaten in 546 en dat was a) nog een flinke loop naar het centrum (lees 15 minuten met kinderen) b) het laatste stuk nog een flink steile klim. Een trap van 20 treden en dan nog een stuk weg vrij steil omhoog Je zou dat of een golfkarretje moeten huren of dichterbij de MarketDome gaan zitten. Welk type huisje zou je willen?
HBispinger Heide is een kopie van de Vossemeren dus je moet je afvragen of je daar dat stuk voor wil gaan rijden. Wij zijn er een paar jaar geleden geweest. Toen werden net de restaurants verbouwd. Moet zeggen dat het personeel er niet erg vriendelijk is.