Hoi Ik slik al een paar maanden drie a vier pilstrips door zonder stopweek. Dan las ik een stopweek in om vervolgens weer 3 a 4 maanden door te slikken. Tijdens de vorige pilstrip al steeds wat ongi pijn, voor mij een teken de strip af te maken en een stopweek in te lassen. Echter geen buikpijn meer en geen menstruatie. Ik heb een test gedaan voor de zekerheid maar die was wit. Ik ben 36 en ben, zeker als ik naar mijn moeder ennomakijk, te jong voor de overgang oid. Volgens mij wordt dat ook onderdrukt door de pil. Ik doe nu even na elke strip een stopweek. Kan het zijn dat mijn lijf gewend is aan t doorslikken en daardoor geen menstruatie krijgt of heeft dit een andere oorzaak?
Misschien dat je inderdaad een effect krijgt als met andere methoden waarbij d menstruatie uitblijft, omdat je zo'n hoge concentatie hebt opgebouwd of zo? Ik heb het nooit gehad toen ik dat zo deed. In jouw geval zou ik nu maar 1 strip doen even en dan kijken of je dan wel ongesteld wordt.
Je hele stopweek niet ongesteld geworden? Ik slikte ook altijd 4-5 strips door en het duurde dan altijd wel wat langer voor het echt doorbrak, vaak op dag 4 of 5 pas, maar ook dag 6 is weleens voorgekomen.