Ondertussen al beterschap te merken? Hier is vandaag een collega met buikgriep komen werken. Ben er al zo gevoelig aan, dus zei al van uit mijn buurt te blijven. Komt ze vlak naast me zitten tijdens de middagpauze... Daarna is ze naar huis gegaan.Hoop echt niet dat ik het nu ook krijg. Hebben drukke dagen voor de boeg op het werk en thuis ook met het sintweekend.
Debaky: Hoe gaat het nu ? Hier heeft mijn ongi de benen genomen weg er mee , al zes dagen over tijd . Ben ik van die rommel af nu? dat leek me wel wat. Verder alles goed hier . Vanavond op stap met mijn zusje en zwager waar heen geen idee . Hoe gaat het met iedereen ?
Hoi Hoe is het met iedereen en wat is het stil hier? marnat je ongi gevonden inmiddels of blijft ie zoek? Debaky hoe is het nu met jou? hier 2 zieke kids Jar is bijna jarig zaterdag feestje dus hoop dat hij opgeknapt is. vorige week naar tandarts geweest voor controle was prima en nu net knapt me er toch een mega stuk van mn kies af. kan morgen eind van de middag pas terecht :x maar wel blij dat ik voor t weekend nog kan ben bang dat de hele kies eruit komt zetten. lekker met de kerst. fijne dag!
Dani: Beterschap voor je kids . Fijn kies pijn of doet het niet pijn? Haha mijn ongi ondertussen gevonden naar 35 dagen kwam het twee dagen buurten later s avonds of in eens weer weg heel gek. Ik hou nu 35 dagen aan , of moet ik nu toch weer 28 dagen aan houden? Vandaag na de kapper geweest voor de kerst dagen zit weer netjes . Verder hier verkouden en wat hoesten .
Hmm vreemd marnat geen idee ergens rond de 30 dagen? Dankje jij ook beterschap met het hoesten ze krijgen alweer wat praatjes gelukkig ga ze zo lekker naar bed doen. Kies doet niet echt pijn want heb daar gelukkig al wortelkanaal behandeling gehad alleen is het bij het tandvlees afgebroken dus heb wel t idee dat het allemaal open ligt ik voel in mn holte wel wat zeuren.. morgenvroeg naar het ziekenhuis mijn mirena laten vervangen na 4 jr hij werkt 5 maar ik was nooit ongesteld en nu ineens elke maand weer en heb erg buik en hoofdpijn. volgens huisarts dat de werking verminderd hoop niet dat het al te pijn doet word ik ook vanmorgen net ongesteld. ach staat het iets open zeggen ze en hopelijk gaat het dan wat soepeler x
Hier gaat het redelijk. Het bleken uiteindelijk gescheurde banden te zijn dus ik ben er helaas wel even mee zoet Ze zijn gescheurd op het punt waar je voet overloopt in je been, op je wreef zeg maar.Vorige week maandag moest ik voor controle en toen wilde ze eigenlijk mijn voet gipsen om zo de banden nog meer rust te geven maar dat heb ik om weten te lullen dat is gewoon niet mogelijk met twee kids en een man die onregelmatig werkt. Heb nu dus een brace en moet zeggen dat voelt wel redelijk goed. Maar we blijven lachen Wat vervelend dat de kids ziek zijn, beterschap. Hopelijk is hij inderdaad zaterdag opgeknapt. En jeetje die kies, je zal het niet geloven maar ik heb het ook, ik ben inmiddels de helft kwijt en moet hem maandag laten trekken, er is niets meer aan te doen
Debaky: Dan ben je flink gevallen knuffel en beterschap , hopelijk met de feestdagen over . Dani: oke hou ik dertig dagen tja ik weet het soms ook niet , dan weer 28 dagen en dan in eens weer erg lang . Jouw mirena is denk ik idd toe aan vervanging, mijn zusje heeft een spiraal ok voor 5 jaar. Ik dacht ook eerst aan spiraal of iets omdat ik niet meer weet wanneer ik ongi word en altijd ondergoed mee heb naar mijn werk. Mijn moeder zij je kunt wel met de overgang bezig zijn dan zou ik het gewoon zijn gang laten gaan zij ze . En manlief zij de kans op zwanger is heel klein maar is er nog altijd . Als je een spiraal of iets anders neemt weet je zeker dat er niks gebeurt . Ik geef ze gelijk en laat het dan maar aan de natuur over .
Dankjewel. Heb inderdaad een flinke smak gemaakt. Nooit meer het spelletje doen '' wie het eerste boven is ''
Tja op de trap moet je ook niet spelen dom dom dom eigen schuld zegt manlief. Zuurtje : Lieverd hoe gaat het met jouw?
Debaky jee dan ben je inderdaad flink gevallen!! Nee gips is dan echt niet handig hopelijk helpt de brace je goed! Oh dat meen je ook zo n kies! mijn mond is een drama ben al 3 kiezen kwijt. getrokkenen de rest wortel en zenuw behandelingen gehad t breekt allemaal af.. zucht ben "nog maar" 32! zeg al tegen de tandarts tijd voor een kunst gebitje maar hij wil er niks van weten haha hij vind me te jong.. ik heb al een kroon gehad 10 jr lang en heb er ook 10 jr lang last van gehad dus ja wil t liever niet weer en t is zo duur. tandarts zeurt wel steeds denk nou aan een paar kronen.. als hij em kan repareren dan doe ik dat nu nog een keer en trekken ja die kies daarachter is ook al weg hou niks meer over om te kauwen maandag trekken dus lekker zo voor de kerst! ik mag morgen nog om 16:25 kijken wat hij er mee kan Marnat ja ik denk het ook hoor vandaar maar gebeld en gezegd dat ik een nieuwe wil morgen is het dus zover hihi Ja in jouw geval zou ik geen mirena nemen hoor, kans is dan wel heel klein maar als je een mirena neemt is die weg. en overgang kan wel je weet maar nooit was je moeder ook vroeg? ze zeggen namelijk dat als je moeder vroeg in de overgang is jij ook vroeg in de overgang kan komen. je kunt je laten testen he bij de huisarts als je het zeker wil weten. zo kids liggen op bed nu ff rust hopelijk slapen ze een beetje vannacht en ik ook
Mijn moeder was 49 dat ze in de overgang kwam vertelde ze mij. Wel fijn dat ik er met haar ook over kan hebben . Als jij ook al zegt niet doen weet ik het zeker laat het maar mooi zo . Laten testen op de overgang heb ik ook al eens gedaan 2 jaar volgens mij . We hebben zo iets laat maar gaan komt van zelf.
Manlief heeft helemaal gelijk, zelfs de kinderen zeiden '' Ma, tegen ons zeg je altijd niet rennen op de trap, KARMAAAAA '' Kan er gelukkig nu om lachen en het is inderdaad eigen schuld
hier gaat alles zijn gangetje de chemo doet zijn werk mijn haren beginnen stilletjesaan ook terug te groeien. ik heb nu 7 chemo's gehad, nog 5 te gaan dan wordt er een nieuwe pat scan genomen om te zien of er nog verdere behandeling nodig is en zo ja welke ons kleinste meisje doet het super, ze komt goed bij, groeit goed ze drinkt 5 flesjes op een dag en is heel tevreden. volgende maand wordt ze gedoopt dus ben bezig met de voorbereiding ervan. de officiële uitnodiging moet nog de deur uit en dan enkel op 3 spulletjes wachten die volgende week geleverd worden en het is klaar
Zuurtje: Fijn wat van je te horen . Ben je verder niet ziek van de chemo s? Blijf genieten van je kids meis en je man . Dikke knuffel
Fijn Zuurtje dat je er niet te ziek van bent. succes met de voorbereidingen van de doop en doe rustig aan en geniet van je gezin! Hier gister mijn mirena laten vervangen voelde er niks van dat ie eruit ging en plaatsen was ook zo gebeurd. had wel kramp/stijve bovenbenen en zeurende buikpijn gisteravond was ik t zo zat ben optijd naar bed gegaan nu gaat t al een stuk beter! vamdaag verjaardag van de oudste vieren die word dinsdag alweer 8! wat vliegt de tijd!
Dani: Je kunt ook een paracetamol nemen tegen de zeurende buikpijn . Dat zij mijn gyn toen die tijd ook altijd , als ik de eendenbek en inwendige echo had . Dit doe ik ook weer als ik het baarmoeder onderzoek gehad heb. Gister even bij mijn ouders geweest alles goed daar . We gaan met oud en nieuw dit keer naar hun toe , we zijn al paar jaar thuis gebleven. En vaak gingen we dan naar manlief zijn ouders [even snel ] wonen vlak bij.
ik neem ook paracetamol hoor marnat thanks voor de tip fijn dat jullie naar je ouders gaan lekker samen zijn. Ml moet werken met oud en nieuw. hij heeft nachtdienst maar eens kijken wat we gaan doen..
Mijn man is met onze peuter naar de huisartsenpost, omdat hij ineens benauwd en hoestend wakker werd. Ik ben zo bang en geschrokken