Whatsapp kan ook via internet, en probeer via je vriendenkring eens of ze ergens nog een smartphone hebben liggen ind e kast die je ff mag lenen Toch is het zonder whatsapp etc ook best lekker hoor Succes en ik hoop dat je telefoon snel weer bij je terug is
Ik zou ook echt met mijn handen in mn haar zitten als ik 2 weken mijn telefoon niet heb, dus zo raar is dat niet hoor Ik gebruikt mijn telefoon namelijk dagelijks voor m'n werk en bankzaken, dus dat zou hier echt een probleem zijn. Probeer te regelen of je van iemand een telefoon kan lenen zodat je ff vooruit kan.
Goed zo! Ik hou tussendoor weleens een telefoonloze zondag. Je zult versteld staan hoeveel tijd je ineens overhoudt!
Waar lezen jullie in vredesnaam dat ze veel tijd kwijt is aan haar telefoon? Misschien vindt ze het wel gewoon heel belangrijk om telefonisch en via WhatsApp bereikbaar te zijn ivm werk en kinderen bijvoorbeeld. Hier laatst ook een paar weken geen normale telefoon gehad, en heb het toen moeten doen met mijn oude iPhone 5 waarvan het scherm helemaal kapot was. Ik vond het niet bepaald prettig, maar was wel blij dat ik iig bereikbaar was.
2 weken geen whatsapp is bij mijn weten niet dodelijk ofzo. Misschien kan je via marktplaats goedkoop een tweedehansje op de kop tikken of ff je vriendenkring checken.
Dat whatsapp kan ik begrijpen, maar tegenwoordig smst bijna iedereen gratis. Dus je kunt zeggen dat ze flauwe reacties krijgt, maar gebaseerd op bovenstaande tekst, kan ik niet anders dan eruit afleiden dat het om telefoonvermaak gaat? Zo heb ik het iig opgevat. En wat zijn we weer lekker snel met beschuldigen.
Maar dat maakt toch niet ui? De een gaat het bos in, de ander leest een boek en de ander speelt met de telefoon. Het een hoeft het ander niet uit te sluiten natuurlijk, maar ik vind dat een aantal reacties een nou denigrerende ondertoon hebben en dat vind ik idd heel erg flauw.
Jeetje wat een reacties zeg.. We hoeven toch niet allemaal a-technisch en hakend door het leven te gaan? Dames die wel goede suggesties hadden, bedankt! Weet iemand hoe je whatsapp op een laptop/ipad/iPod krijgt? Ik dacht dat je daar een sim kaart voor nodig had dus vandaar.. Ik kan met de iPod wel facetimen maar mijn ouders hebben dat niet bijv. En ik heb whatsapp helaas wel nodig voor bijv het Kdv als ik aan het werk ben. Als ik geen oplossing vind moet t zonder ook wel kunnen zat ik nog verder te denken. Ze kunnen ook naar m'n werk telefoon sms-en. Dat is ook n smartphone, die mag ik officieel niet voor privé gebruiken. Maar dat moet dan anders maar even.
Bummer. Oude mobieltje heeft een grote simkaart nodig en die in m'n iPhone is mini-formaatje... 😒
Je kunt daar een vergroter voor halen bij de telefoonwinkel! Ik heb er ooit een keer 1 gehad in de winkel.
Daar bestaan dingetjes voor, vormpje waar je 'm in kan drukken. Bv; https://www.kabeldirect.nl/sim-kaart-adapter-set.html?gclid=CjwKEAiA94nCBRDxismumrL83icSJAAeeETQGRWy9eyAq9A2A08G6rrIYgsNsCyIfURYQKQKBEzothoCfyDw_wcB Ook bij telefoonwinkels te koop, of bv electronica zaak.
Zie het als een challenge. Twee weken zonder smartphone. Dat moet te overleven zijn. Zeker als je wel bereikbaar bent op een toestel, en je eigenlijk alles hebt behalve Whatsapp? Ik heb dat een keer bijna een jaar gedaan en het was eigenlijk best een verademing. Ervaar gewoon hoe het is zonder je smartphone. Over twee weken heb je 'm weer terug.
Daarom zet ik er ook neer; het een hoeft het ander niet uit te sluiten. Ik namelijk ook. Alleen om met verslavingsartikelen te komen vervolgens wordt hier goed zo op gereageerd of er wordt gevraagd of het serieus is. DAT vind ik heel erg flauw. We leren onze kinderen iedereen is zijn of haar waarde te laten maar Ts. Wordt hier afgevallen op het feit dat ze graag een telefoon met internet wilt, ik vind dit gewoon niet helemaal eerlijk.
Op de iPad kun je gewoon inloggen in de AppStore. Wanneer je dan op aankopen klikt, zie je alle apps welke je hebt gedownload. Volgens mij kan je watsapp dan gewoon aanklikken en deze met hetzelfde telefoonnummer gebruiken ( zul je ff uit moeten proberen ) Laptop denk ik gewoon via Google en dan watsapp voor Windows, Mac oid.
Misschien moet je het niet zo zwaar opnemen. Je punt is gemaakt. Klaar. Het is nou niet alsof TS volledig wordt afgebrand. Lighten up!