2 weken geleden na 3,5jr voor het eerst een positieve test! Hou vol, ik had het ook bijna opgegeven... En idd, ik durfde fb niet meer te openen omdat ik bang was dat er weer iemand zwanger zou zijn... Verschrikkelijk om dat toch blij te moeten zijn voor iemand anders. Ik had daar echt moeite mee
Lieve meiden... geef de moed nog niet op! Wij moesten bijna 7 jaar wachten op ons plakkertje. De moed en hoop zo vaak verloren en wilde zelf niet meer. Mensen om ons heen met het gezin al compleet in de tijd dat wij zaten te wachten op ons wondertje. Het doet zo een pijn. Je hart wordt elke keer weer vermorzeld. Maar lieve dames... de wetenschap is elke dag een stapje verder om iedereen de liefde van een eigen kindje te geven. Blijf er in geloven! Düsseldorf en Gent zijn naast Nederland ook opties die weer net wat verder gaan... dat kan ook helpen!
Dank je wel schat. Ja ik zit er overna te denken Gent. Maar dat gereis heen en weer 🙈 Gefeliciteerd ik zie dat je zwanger bent
Snap jou gevoel, Wij zijn 2/5 jaar bezig nu. Hebben als t goed is deze maand 2 kansen. Ben nu vruchtbaar en 31 dec. Mocht het dit jaar niet lukken dan gaan wij in het nieuwe jaar beginnen met iui. Mochten in mei al toen wij onderzoeken gehad hebben en hsg onderzoek. Waaruit bleek dat alles goed is bij ons. Maar wilden het nog zelf proberen. Hoe dit uit pakt. Zullen wij dit jaar gaan zien???. Hoop zo dat het ons zelf gaat lukken!! Hopelijk hebben jullie ook het geluk dat het jullie zelf gaat lukken.
Wij zitten nu in ronde 23 voor ons 2e kindje, onze dochter was er in één keer. Het is zo zuur...het gevoel dat je lichaam je in de steek laat. Lieve meiden, ik wens jullie heel veel sterkte toe, het is allemaal niet niks hoor! Trek op tijd aan de bel als je (psychische) hulp nodig hebt! (l)
Wij zitten in ronde 13 voor een 2e, 4e ronde na een miskraam Dokter wil naast een zaadonderzoek niks anders testen, omdat ik al 2 keer zwanger ben geweest verwacht hij dat er niks aan de hand is. We moeten nog 2 jaar zelf proberen voor hij ons door wil sturen naar een gyn
hier ronde 39 na een miskraam ondertussen onderzoeken enz gehad, alles was goed nu 6mnd nog zelf proberen mocht het dan nog niet gelukt zijn dan gaan we verder, hoop elke maand nog weer dat het toch wel raak is maar ik ga er niet meer op zitten wachten om teleurstelling te voorkomen en ga ook niet meer testen enz want is zonde voor mn centen, ga pas testen als ik overtijd ben en blijf en mijn temperatuur ook hoog blijft
Als je dit nog graag wilt, hoe vermoeiend en zenuwslopend het ook is zal je toch moed bij elkaar moeten verzamelen en doorgaan. Probeer het van je af te schudden en geniet vooral van je man.
komt allemaal goed. je lichaam werkt pas ook echt mee wanneer je rust in je hoofd heb. ik ben ook al een paar jaren bezig en volgende week dinsdag heb ik mijn HSG onderzoek en wij kijken vol spanning naar uit. Verder probeer ik dan niet zoveel mee bezig te zijn ( wat niet altijd makkelijk is). het komt goed, als je hobby's heb, ga daarmee aan de slag. Heel veel succes.
Ook hier al 2 jaar bezig... vandaag naar het ziekenhuis geweest voor intake IUI. Hormonen mee naar huis gekregen en in Januari mogen we starten... Intussen krijgt zelfs mijn "kleine broertje" al bijna een kindje en dat deed wel even pijn. Heel veel sterkte en succes allemaal!!!
Hi Baby 2017, Hebben ze bij jou bij je bbz een eileider verwijderd? Ik ben nu bijna een jaar bezig (midden december vorig jaar begonnen), wel ook twee keer zwanger geweest (miskraam en bbz, eileider verwijderd). Nu bijna 6 maanden na bbz, hoop dus dat het deze ronde raak is 🙏🏼. Snap je gevoel helemaal, maar ik probeer ook altijd iedere maand weer hoop te houden. Het komt namelijk vast wel weer een keer en dan ben je deze tijd ook weer gauw vergeten.
Dank je wel voor je reactie. Nee, ik heb nog mijn beide eileiders en eirsrokken😭😭. Ik hoop net als jij dat wij snel onze geschiedenis achterwege kunnen laten en snel zwanger kunnen raken. Heb je wel je beide eiersrokken? Hoop dat wij snel zwanger raken
Ik ben nu een jaar bezig. Om mij heen heeft iedereen al kinderen, of zijn bezig met een tweede. Het voelt zo zuur soms. 21 december mag ik voor de intake naar de gyn, en dan beginnen in januari de onderzoeken. Ik hoop stiekem dat het niet nodig zal zijn. Dat ik donderdag niet ongesteld wordt en gewoon zwanger ben. Lieve meiden, ik duim voor ons allemaal.
Na jaren proberen is het bij ons gelukt na iui 4. Ik had zelf de hoop al opgegeven en vond het heel erg zwaar. Hier ook onverklaarbaar... ik gun jullie ook allemaal het moment van een positieve test. Blijf hoop houden! Ook na jaren kan het toch 'zomaar' raak zijn.