Spannend Starry! ik ga voor je duimen Hoop echt dat het raak is voor je, Je temp staat nog wel mooi hoog, ondanks de daling van vandaag @mamamd, welkom. Temp jij ook?
verdorie, ik maak me zorgen!!! Krijg het ook gewoon niet uit mn hoofd .. ben zo onzeker vanwege mn testjes omdat ze niet oplopen . Heb net ook een onderwerp aangemaakt in zwangerschap ... ik wil gewoon graag zien dat de testen oplopen maar dat gebeurt niet bepaald, grrr!! Bloedtest krijg ik over 2 dagen pas binnen en zit mezelf een beetje gek te maken momenteel!
Ach lieve Mikkie niet doen, volgens mij kan een zwangerschapstest nooit ten onrechte positief zijn. Anders zou je keer met digitale kunnen meten gewoon om jezelf weer even goed gevoel te geven. Je voelt verder ook niks aan je lichaam? Ik heb helemaal niet meer getest na de eerste keer, voel gewoon duidelijk dat het raak is en wacht gewoon de 22e af. Starry spannend, mooie temp! Wish, zou je niet idd je eisprong later hebben gehad? Op dag 22 ofzo? Mamamd, juist in de maand dat ik het volledig heb losgelaten werd ik zwanger. Ik temperatuurde wel, maar heb niet nagedacht over vrijen tijdens vruchtbare dagen etc... Wow Ellis, sky high vandaag!
klein vraagje. ik heb de afgelopen 3 cyclussen steeds pas na cd17 mijn ovulatie gehad. kan ik dan later beginnen met ovulatietesten? of moet ik het gewoon vanaf dag 10 blijven doen voor de zekerheid?
Tnx voor je reactie meis! .. Ik zit mezelf ook gewoon (wrscl voor jan met die korte achternaam) gek te maken.. Ik ben ook zon enorme controlefreak en wil zo graag dat het goed blijft gaat.. terwijl ik er toch niks tegen kan doen als het mis gaat. Ja, voel me zeker nog wel zwanger.. dat wel Bedacht me net ook dat al heb ik een knaltest, ook dat niet altijd iets wil zeggen toch?
Soms moet je elkaar even steunen. Hier ook last van mijn controlfreak gedrag. Vooral vannacht weer last van. Las in het je topic dat het nog kan duiden op een buitenbaarmoedelijke zwangerschap. Gewoon even in de gaten houden en anders de HA of VLK raadplegen. Dit maakt mij weer onzeker omdat ik maar 1 test gedaan heb en nog een digitale ook, dus niks qua intensiteit van streepje te zien.
idd!! brr, ja toen ik dat las kreeg ik natuurlijk helemaal de kriebels! Ik heb gebeld maar die geven aan dat die testen niks willen zeggen. VLK werkt ook bij moeders voor moeders en daar ziet ze regelmatig testen met lichte of dunne streepjes en wil dus niks zeggen. Ze gaan het verder ook niet onderzoeken, moet dus gewoon afwachten..
Ahh dames!!! dikke knuffel jullie kant op! ik weet nog dat ik bij mijn eerste de angst die jullie hebben erg had, vooral toen ik bij de VK doodleuk te horen kreeg, owh een lege vruchtzak, misschien is het vruchtje al weg en is dit een lege dooierzakje,. nou we controleren het over een week nog een keer en misschien ruimt u lichaam het gewoon op! NAAHHHH dat was me toch een nare week! bleek uiteindelijk dat de echo gewoon TE vroeg was ingepland, namelijk met 5.5 week ofzo -____- Wat ik wil zeggen is dat ik van harte hoop en jullie hartelijk een fijne zwangerschap gun! Ik ga er ook gewoon van uit dat het goed zal gaan hoor!
Tnx meiske! Bohh, verschrikkelijk lijkt me dat! Ik ga er maar gewoon vanuit dat het goed komt. Mn moeder zei dat ik een kans heb om een tweeling te krijgen omdat het aan haar kant voorkomt. Mn moeder was namelijk in verwachting van maar 1 heeft het niet overleefd. Dat zou ook nog mn niet oplopende testen kunnen verklaren.. dan word er wrscl zoveel hcg aangemaakt dat die test het niet meer op neemt.. haha. Ik ga er niet vanuit hoor maar jeetje, dat zou toch wat zijn. Ik keek trouwens daarstraks in de spiegel in een lift in het ziekenhuis en zag bij toeval mn buik een stukkie boller staan.. zal wel mn darmen zijn of zo, heel raar!!!
Dat zou wat zijn zeg haha een tweeling! Misschien wel je weet maar nooit. Ja die darmen beginnen volgens mij meteen gek te doen door al het hormoon toevoer xD
Mijn mamma is ook een tweeling en de opa en oma van mijn mamma waren allebei tweeling. Toen ik zwanger was (aug 2013) was dat een tweeling maar is geëindigd in een miskraam ik heb dus ook een verhoogde kans op een tweeling, mocht dat zo zijn dan zijn we over compleet
Spannend starry! Ik hoop dat het een voldragen teeeling zw mag zijn! @ellis benieuwd wat je temp morgen gaat doen! En ga je meteen testen in de ochtend?
Ik zat verkeerd. Mn oma is er 1 van een tweeling maar die ander was helaas overleden. Waren ze bij jou allebei een miskraam geworden starry?
Mikki allebei zijn ze in een miskraam geëindigd 1 vlak na m'n nod rond de 5 weken (spontaan) de andere vlak daarna maar kwam niet uit zichzelf dat heb ik moeten opwekken met pillen een trieste ervaring.
Ach wat zielig en triest Starry Gaat het beetje Mikkie, beetje rust er al in kunnen vinden vandaag? Maar je hebt het dus al aan je moeder verteld, hoe reageerde ze?
Pff jeetje zeg idd heel triest! Ja ging vanmiddag al wel weer een stuk beter! Voel me gewoon hartstikke zwanger dus heb maar gewoon vertrouwen in mn lichaam en anders merk ik het vanzelf wel. Ik ga proberen die controle meer los te laten. Schrok net wel joh. . Ik dacht dat ik ongi was geworden omdat ik ineens best veel vloeide en het liep er echt uit als wanneer ik ongi ben.. was gelukkig witte vloed!! Ja kon het niet laten! Aantal vriendinnen weten het ook al. Kan ik het ook delen mocht het mis gaan. Reageerden allemaal heel erg leuk en verrast Hoe ist met jou?
Ja dat vind ik ook lastig hoor die controle los laten. Werd om half 2 wakker en kon gelukkig redelijk snel weer in slapen, en nu lig ik weer wakker. Kan ik het wel, hoe gaat mn leven veraderen, zal ik genoeg houden van t kindje, zal mn vriend genoeg kunnen helpen met zijn lange werkdagen, beetje teveel gefocussed op de moeilijke dingen. Maar he ik zou moeten slapen en als ik straks wakker ben kan ik het weer meer relativeren. Beetje zon no way back gevoel terwijl ik dat ook niet wil. Wordt gek van de tegenstrijdige gedachten. Hopelijk veranderd het wat na de eerste echo. Sorry voor t spammen van deze gedachten in t topic, niemand behalve mn vriend weet t nog en die zegt steeds maak je toch niet zo druk. Dan heb ik het gevoel dat hij me niet snapt, zullen de hormonen wel zijn. Hij is verder ontzettend zorgzaam. Gelukkig was het witte vloed! Dat heb ik ook wel eens idd! Gek he dat je nog steeds op je ongesteldheid wacht.
Goedemorgen dames Hoe is het hier? Hopelijk laten de hormonen jullie nog wel gewoon lekker slapen hoor! Hier een temp stijging van 0.1 graden.... ENNN een tuurstreep op de kv test!!! Zit dus op 9dpo (echt een latere ei hoor anders was de streep veel duidelijker) Streep is echt roze, binnen 3 min zichtbaar😱😱😱😱 ik probeer em op de foto te krijgen maar dat lukt niet echt... ik ga het zo met beter licht weer proberen😱